Skoči na vsebino

kerih izvajalcev se nikol niste mogl spravt poslušat?


saosin

Priporočeni prispevki

...tko da bi poslušal vsaj en komad od njih?

zakaj?

npr. zato k vas pri njih neki odbija, al pa vas odbija tip ljudi k hypa te izvajalce?

 

pr men za začetek: 

 

Nick Cave, ker mi deluje res douchebag, vrjetn sm že slišal ful njegovih komadov v kakih filmih al pa na radiu, ampak niti za enga nemorm rečt, da sem 100% da je to on

 

Tame Impala, na kurac mi je šlo k so jih mediji določl kot neko odkritje psych rocka, čeprav je blo pred, med in po njih ful bendov k so fural to

 

psy trance, ubistvu bolj zarad folka k hod na psy partije/festivale in pol ob vsaki priložnosti bluzijo kok je to hudo, čeprav so 72ur na soncu, prahu, 35 stopinjah na lsdju, gobah lol gettafakout

Povezava do prispevka
osis reče pred 18 minutami:

KATALENA

 

uf, dodajam tud js to na svoj seznam, imo zato k mi je bedn ime benda

 

evo zarad bednega imena benda sm tud zgrešu koncert King Dude nedolg nazaj, slišal se mi je kot nek mega gadn pop punk a la Green Day, ubistvu pa čist neki tretjega, jebiga

 

 

Povezava do prispevka
saosin reče pred 8 urami:

 

 

 

 

Tame Impala, na kurac mi je šlo k so jih mediji določl kot neko odkritje psych rocka, čeprav je blo pred, med in po njih ful bendov k so fural to

 

 

Pač mediji generirajo hype, kdaj je ta hype upravičen, kdaj pa totalno mimo, sem se skozi leta nekako naučil, katerim medijem lahko zaupam za neko objektivno predstavitev, še najbolje pa zaupam svojim ušesom, zato probam vsaj enkrat iti skozi album. 

 

That being said, Greta Van Fleet so mi do te mere nahypani kolikor so neoriginalni. Od slovenskih bendov so mi takšni Prismojeni profesorji bluesa. Nahypani do amena, neizvirni pa še bolj. En enih ne drugih ne morem poslušat. 

Povezava do prispevka
kapslok reče pred 8 urami:

v bistvu jih je ogromno, eni so mogoče kul, od vseh sm verjetno že slišala komade, ampak me ni nikol niti mikalo, da kliknem in če bi slišala pesem, ne bi vedla, čigava (čivava?) je. 

ne naštevam iz zvrsti, ki jih že v štartu ne maram (beri balkaniada):

System of a down - nimam pojma kaj je to, folk je mel na majcah 10 let nazaj, na yt včasih vidim, nikol ne kliknem. 

Billie Eilish - ves čas vidim neke članke o tem, da povzroča mazohistične težnje, zatorej rajši ne pogledam. 

 

in...crap. k misliš, da maš 10 točk za nanizat, sta pa sam dve. 

še enkrat, to niso izvajalci, ki mi niso všeč, sam lenoba mi preprečuje, da bi šla počekirat. a kaj zamujam? 

System of a down definitivno zamujaš. Kar se tiče Billie Eilish pa niti ne, še ena generična pevka pač.

Povezava do prispevka
saosin reče Dne, 19. 5. 2020 at 13:12:

psy trance, ubistvu bolj zarad folka k hod na psy partije/festivale in pol ob vsaki priložnosti bluzijo kok je to hudo, čeprav so 72ur na soncu, prahu, 35 stopinjah na lsdju, gobah lol gettafakout

Haha točno to! 

Povezava do prispevka
Avion reče Dne, 19. 5. 2020 at 21:49:

 

That being said, Greta Van Fleet so mi do te mere nahypani kolikor so neoriginalni. Od slovenskih bendov so mi takšni Prismojeni profesorji bluesa. Nahypani do amena, neizvirni pa še bolj. En enih ne drugih ne morem poslušat. 

 

a ni kao point Greta Van Fleet glih to, da niso originalni ampak kao novodobni Led Zeppelin?

jih sploh ne poznam, sam pač tko sem 1x slišal na Radiu Bob in pol tud en njihov komad :D

 

 

 

Povezava do prispevka

Mislim, "novodobni" Led Zeppelin. 

 

Led Zeppelin so pokazali kar precej izvirnosti, ki je GvF niso. Zato so lahko zgolj kopija. :) Tukaj smo pa spet pri medijskem hypeu.

 

@MihaKihot u ja, jaz sem tudi grunge zadeve zelo pozno začel poslušat, kakšnih Pearl Jam pa še danes ne morem nikakor. 

 

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka

Torej, define: al da se nikdar nismo spravili zavestno poslušat vsaj 1 komada od benda, ali da nikoli nismo slišali komada sploh :D

 

od Radiohead edino poznam Creep, pa ga nikdar nisem "šel" poslušat. Ga ima pa človek šanso večkje slišat (gostilna, radio, ko si pri kom na obisku)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...