Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

Super Mario Odyssey je čisto kul. Moja je stara 6 let in jih gre zelo dobro, je pa pred tem preigrala mnogo ur v Super Mario 3D World in Super Mario 3D Land. Občasno ji pomagam jaz ali starejši brat (8 let) Igra pa raje 3D mario špile kot pa 2D. 2D so bolj hardcore :D

uredilo bitje JediEagle
Povezava do prispevka

No, saj tudi Mario Maker je kul, če imata kaj želje po ustvarjanju. Moja dva sta ravno v zadnjih 10 dneh prišla tudi na idejo, da hočeta igrati Mario Maker na WiiU, ki sem ga dobil zraven konzole in me praktično ne zanima. Pa sem jima ga naštimal in najprej je tamala se malo poigravala z ustvarjanjem stopnje, ampak jo je hitro minilo, sine pa je kar zagrabil in vsak naredi "najtežjo stopnjo". Sej ma res zafrknjene, but doable :D

Povezava do prispevka

Zdej si triggnil moj PTSD ko sm z grozo ugotovil da sem joycon strap nataknil narobe in da pol ne gre vec dol. Razen ce uporabis cist prevec sile. Glede na to kok nesposobni so Nintendo in kok je Switch dejansko failed produkt je neverjetno presenetljivo da se tako dobro prodaja. Bi se lahko kaksno vzporednico povleklo z apple fagi, em, fani.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

ja to se je meni tudi ene 2x zgodilao, vsakič sem švical zraven da ne bo kej počlo :D

 

also, desna gobica na joyconu ma drift mamico ji spalim, danes probam spucat z alkoholom in q-tip, upam da bo ok

 

fak kok mi gre to na k, ps4 kontroler preživel žnj ur, joycona malo bolj grdo pogledaš in že faše drift... 

 

Povezava do prispevka
Navedek

The Wonderful 101 remaster is welcome - but console performance disappoints
Only PC and PS4 Pro can deliver a sustained 60fps.

 

Although targeting 60fps, frame-rates could collapse on the Wii U original - and unfortunately, these issues are still a problem on Switch, with even base PlayStation 4 falling short at points.

 

 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
Jude reče pred 17 minutami:

Kupil bi switch. Iz kje naj naročim, a je treba kaj pazit na new/old verzije? Če se da bi vzel bundle z Odyssey ali MK8. 


Bom probal karseda normalno odgovort.

Torej, če misliš kupit Switcha, bo to zihr V2 verzija, kjer je baterija tako dobro optimizirana, da traja kako dodatno urco ali dve, da se ti izprazne baterije. Vsekakor, če kupiš V1 ali V2 verzijo, je možno, da se ti bodo čez čas začeli “driftat” oz. “polzet” Joy-Coni. V tem primeru je najbolje uporabit suh zrak, vatko za ušesa in razredčilo. S tem sem spoliral prejšnji teden moje Joy-Cone in sedaj delajo kot prvi dan.

Hkrati je pametno s kupit Pro Controller za daljše igričarske seanse in nujno tudi Screen Protector, če boš Switch uporabil brez docka. Pametno bi bilo najti tudi 3rd party dock za ga spremenit (beri: natisneš z 3D tiskalnikom), vendar je to že bolj za pro uporabnike :)

Naročiš ga pa lahko preko nemškega/angleškega Amazona ali pa preprosto ga kupiš v Big Bangu.

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

A to ste vedeli, da se govori o Switch Pro?

 

Jaz sem danes prvič zasledil. Tole zna biti kar dark horse naslednje generacije. Konzola naj bi bila precej močnejša in precej bolj kvalitetno narejena.

 

 

uredilo bitje Mefisto
Povezava do prispevka

Ce se bo tepla Mefi...ker tok kokr jz Nintendo poznam, in malo ga se od NESa dalje, potem bo Switch 2/Pro prej en small upgrade za 100€ vec. Ze to, da razmisljajo o neki custom graficni me ne navdaja z upanjem...

 

Me bolj zanima kaj se z Wii dogaja...je zadeva sploh se v prodaji, obstajajo spili, al je to ze iz veka dinozavrov?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...