Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

XEcutIor reče pred 23 minutami:

 

Na tej FB skupini sem še jaz kar precej aktiven! :) Pa še en član je zelo, zelo pred kratkim dobil Game Boy Advance, tako da bi igre zihr šle takoj kot med ;) 

Ta isti član je predkratkim povpraševal tudi za Super Mario Bros 3, če se ne motim :D

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 15 minutami:

To je SP in je jači


OK, vzeto na znanje. Nikoli nisem temu posvečal pozornosti, pubec je enkrat pač prinesel škatlo s konzolco in kupom cartridgev. Dobil jo je za šenk od nekega prijateljčka. Prvih nekaj dni je še preigraval, zdaj pa vse skupaj že par leži v predalu. Zdaj ko ste me spomnili sem pač pogledal. Mogoče pa bom celo igral Tetris, ki je pač brezčasna igra in glede na majhnost konzole lahko to vzamem res kamorkoli. (saj ne, da ne bi imel ljubljenega 3DS-a, ki mi je pa res top zadeva). 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:

moj Gameboy Advance izgleda čisto drugače kot od tega, ki ga nabavil pred kratkim. Moj ima preklopni ekran in mi na sploh deluje manjši.

 

To je glih tako, kot da bi primerjal električni bicikel z Teslo avtom 😂 Ali pa PS4 Pro s Switchem.

 

Vsekakor, kot je Chenier_ napisal, imaš boljši, celo osvetljen zaslon. To je SP(ecial) varjanta. Zadnji uspešni primerek Game Boy obdobja. No, razen Microta :) 

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka

Pozdrav fantje!

No, da se javim, ko vidim, da se govori o meni za GBA😅.

Jaz sem ravno danes dobil Gameboy Advance, tako, da se priporočam, če bi kdo kaj prodal, sem pa v iskanju New Super Mario Bros za DS, samo cartridge, ker imam škatlo z manuals, en kreten mi je žal ukradel dsi skupaj z igro in M64DS, sploh nevem zakaj sem posojal... Šola za drugič. Skratka, zbiram za Wii, Gamecube, GBA, DS, 3DS in Switch, tako da, če komu kje kaj tiči doma in nabira prah, se da vse zmenit, z veseljem, bo pri meni v dobrih rokah. 😃

uredilo bitje Gregcy
Povezava do prispevka
XEcutIor reče pred 36 minutami:

 

To je glih tako, kot da bi primerjal električni bicikel z Teslo avtom 😂 Ali pa PS4 Pro s Switchem.

 

Vsekakor, kot je Chenier_ napisal, imaš boljši, celo osvetljen zaslon. To je SP(ecial) varjanta. Zadnji uspešni primerek Game Boy obdobja. No, razen Microta :) 


Vzeto na znanje. Sem potem z očali opazil, da piše SP (sklepal sem, da je to nek okrnjen SinglePlay edition). Guglat pa se mi ni dalo. Hvala torej za info! 

Povezava do prispevka
Gregcy reče pred 28 minutami:

Pozdrav fantje!

No, da se javim, ko vidim, da se govori o meni za GBA😅.

Jaz sem ravno danes dobil Gameboy Advance, tako, da se priporočam, če bi kdo kaj prodal, sem pa v iskanju New Super Mario Bros za DS, samo cartridge, ker imam škatlo z manuals, en kreten mi je žal ukradel dsi skupaj z igro in M64DS, sploh nevem zakaj sem posojal... Šola za drugič. Skratka, zbiram za Wii, Gamecube, GBA, DS, 3DS in Switch, tako da, če komu kje kaj tiči doma in nabira prah, se da vse zmenit, z veseljem, bo pri meni v dobrih rokah. 😃


Koliko daš za 3DS (XL) igri Monster Hunter Ultimate 4 in Monster Hunter Generations? Obe imata sicer nemški ovitek na zadnji strani, sta pa praktično kot novi. /samo vprašam, da vem pri čem sem :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 47 minutami:


Koliko daš za 3DS (XL) igri Monster Hunter Ultimate 4 in Monster Hunter Generations? Obe imata sicer nemški ovitek na zadnji strani, sta pa praktično kot novi. /samo vprašam, da vem pri čem sem :) 

Z boxom vred ali loose? 😃

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 3 minutami:


Obe sta v komplet škatlicah. Saj pravim, da je praktično neuporabljano. Kupljeno pa sicer day-one (pač pred leti) v Müllerju, zato tudi nemški ovitki na zadnji strani škatlica

Ajaaa, pardon, narobe sem razumel, sem mislil da 3ds xl tudi, pac konzolico😃 tam ene 30

uredilo bitje Gregcy
Povezava do prispevka
Gregcy reče pred 6 minutami:

Ajaaa, pardon, narobe sem razumel, sem mislil da 3ds xl tudi, pac konzolico😃 tam ene 30

Zdaj sem pogledal na pricecharting, samo monster hunter 4 vse skupaj 9 dolarjev tako da ene 7e? Za drugo generations pa ne najdem, samo SW

Povezava do prispevka

S tem pa nimaš problema, da se ti vse to kopiči in leži po predalih? Veš, da je to nekje po svetu celo priznana bolezen, ko se ljudje ne morejo znebiti starih stvari, ki jih ne rabijo in jih kopičijo leta in leta. Pol pa ko umrejo ljudi kap rukne, ko pridejo to na smetišča vozit.

 

Vse je v možganih...

 

https://www.dailymail.co.uk/health/article-2184706/Hoarding-disorder-refusing-throw-away-brain.html

Povezava do prispevka

Saj razumem... hecno mi je pač tako stališče in ga ne razumem. Ko vidim, da si kdo recimo ne more kupiti in naenkrat založiti nekega denarja za eno stvar. Po drugi strani pa ima doma navlake za 5 takih stvari, ki jih leta in leta ne pogleda. Smo te probali malo spreobrniti pa vidim, da ne gre in se umikam s tega :D Opažam pa, da te včasih vseeno zamika, da bi se česa znebil.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
dzaver reče pred 2 urama:

A je probal kdo Hades? Meni osebno najboljši roguelike špil. To je tok dobr. Res wow. Supergiant games res obvladajo

me čudi da nisem zasledil tle na forumu?! :) ali pa sem samo spregledal. 
 

 

 

Ti je bolše kot Dead Cells? Men tut zgleda noro dobro. Tut Switch reviewi so zelo pozitivni in so se res ful coj dali in optimizirali špil do kraja.

 

Povezava do prispevka

Se opravičujem za teženje, ampak ali je to taka igrica, da bo imela "končno" verzijo, ki se jo lahko izda na retail, ali je bolj perpetum mobile (content addile?) zadeva? Slay the spire je bil moj prvi roguelike po verjetno 25 letih in mi je žanr enako hud kot mi je bil na Gameboyu / Tiger electronics drkalici.

 

Sprašujem za kolega

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...