Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 42 minutami:

Se opravičujem za teženje, ampak ali je to taka igrica, da bo imela "končno" verzijo, ki se jo lahko izda na retail, ali je bolj perpetum mobile (content addile?) zadeva? Slay the spire je bil moj prvi roguelike po verjetno 25 letih in mi je žanr enako hud kot mi je bil na Gameboyu / Tiger electronics drkalici.

 

Sprašujem za kolega

Pri teh indie špilih je tako, če je prodaj veliko se potem izda tudi retail verzija. Eni zdaj čakajo kot naprimer Cuphead, da izdajo DLC pa, da bo celi špil na disketi, drugi kot Dead Cells pa kljub retail verziji še vedno skos patchajo pa updejtajo špil.

 

Sem gledal toti Supergiant games so meli limited release fizične oblike in Bastion in Transistor tako, da bo ziher, če bojo prodaje zadovoljive.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Vem vem, kar precej spremljam indie izdaje za retail :D (za kolega)

 

Zanima me bolj v kero smer gre Hades, a gre špil v smer cupheada/hollow knighta, torej one and done, ali v smeri npr Slay the spire, ko se skoz content dodaja.

 

Se mi zdi, da je pri roguelike igricah ful več tega neprestanega dodajanja contenta, pač zaradi same narave žanra...

Povezava do prispevka

Evo tole sm našu:

Navedek

Now that Early Access is over, what's next?

We gave everything we've got to v1.0 of Hades! Once we're sure our v1.0 launch has settled, our small team will be taking a break to recharge, and plan what's next. Looking further ahead to 2021 and beyond, we'll be excited to say more about what's in store for us just as soon as we're ready.

Očitno še sami najbolj ne vejo. Vsaj jaz tak razumem.

Povezava do prispevka

Evo včeraj dobil Switch lite in po enem dnevu probavanja lahko rečem samo:avadodo::avadodo:

 

Nintendo so mi bili vedno klošarji z grdimi podhranjenimi konzolami, ki gradijo svoj uspeh na fanboyih, ki pokupijo vsako sranje, četudi je rom kartuša 10 let starega špila za 55 evrov.

 

Ampak tukaj so pa tipi zmagali.

 

Izgled, občutek, estetika, kontrole, feeling ko primeš konzolo v roke - vse je čista popolnost. Evo da tole vzamem iz torbe ne sestanku megakorporacij, kjer se menimo ali si bomo razdelili ta vikend 20 milijončkov ali samo 15, bi vsi samo fovšljivo gledali. 

 

Tudi ergonomija konzole je odlična. Kupil sem si še en zelo kvaliteten grip in lahko rečem, da je tole daleč najbolj udobna handheld konzola ever made. Čisto nasprotje velikega ne-lite brata, ki mi je osebno grd ko drek in povsem neudoben v roki.

 

Ekran bi sicer lahko bil malo večji in naprava malo močnejša, ampak za 170 evrov mi je kar dober deal.

 

Evo ideja za Switch PRO - obdržijo ergonomijo in obliko Switch lite, malo povečajo ekran, dajo notri ene 5x močnejši hardware, omogočijo povezlivost s TVjem (že samo to, da bi se znebil tiste grde switch škatle in nepraktičnosti z izklapljanjem padov bi bilo zlata vredno - ker tale switch lite je res lep, super prenosen in ima zelo ličen nevpadljiv kabel za napajanje), dodajo v store par legend iz gamecube in wii obdobja prirejenih za switcha in jebemu matr da bi po hypo bila zadeva meni bolj pričakovana kot ps5 in xbox sex.

 

 

 

 

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
Galko reče pred 7 urami:

Vem vem, kar precej spremljam indie izdaje za retail :D (za kolega)

 

Zanima me bolj v kero smer gre Hades, a gre špil v smer cupheada/hollow knighta, torej one and done, ali v smeri npr Slay the spire, ko se skoz content dodaja.

 

Se mi zdi, da je pri roguelike igricah ful več tega neprestanega dodajanja contenta, pač zaradi same narave žanra...

 

To je bolj špil v rangu Binding of Isaac, Nuclear Throne, Enter The Gungeon. Zihr se bo še dodajal content.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 18 minutami:

Evo včeraj dobil Switch lite in po enem dnevu probavanja lahko rečem samo:avadodo::avadodo:

 

Nintendo so mi bili vedno klošarji z grdimi podhranjenimi konzolami, ki gradijo svoj uspeh na fanboyih, ki pokupijo vsako sranje, četudi je rom kartuša 10 let starega špila za 55 evrov.

 

Ampak tukaj so pa tipi tako zmagali, da vsa morebitna konkurenca proti njim začne tek na 100 metrov s tremi črnimi tiči v riti in z oljem namazanimi natikači. 

 

Izgled, občutek, estetika, kontrole, feeling ko primeš konzolo v roke - vse je čista popolnost. Evo da tole vzamem iz torbe ne sestanku megakorporacij, kjer se menimo ali si bomo razdelili ta vikend 20 milijončkov ali samo 15, bi vsi samo fovšljivo gledali. PS Vita ki je veljala vedno za neko fancy eleganco izgleda proti switch lite kot opeka s katero mlatim klošarje, ki fehtarijo pred pisarno.

 

Tudi ergonomija konzole je odlična. Kupil sem si še en zelo kvaliteten grip in lahko rečem, da je tole daleč najbolj udobna handheld konzola ever made. Čisto nasprotje velikega ne-lite brata, ki mi je osebno grd ko drek in povsem neudoben v roki.

 

Ekran bi sicer lahko bil malo večji in naprava malo močnejša, ampak za 170 evrov mi je kar dober deal.

 

Evo ideja za Switch PRO - obdržijo ergonomijo in obliko Switch lite, malo povečajo ekran, dajo notri ene 5x močnejši hardware, omogočijo povezlivost s TVjem (že samo to, da bi se znebil tiste grde switch škatle in nepraktičnosti z izklapljanjem padov bi bilo zlata vredno - ker tale switch lite je res lep, super prenosen in ima zelo ličen nevpadljiv kabel za napajanje), dodajo v store par legend iz gamecube in wii obdobja prirejenih za switcha in jebemu matr da bi po hypo bila zadeva meni bolj pričakovana kot ps5 in xbox sex. Samo ker so pač to klošarji Nintendo pri njih ni popolnih dealov, so samo taki, kjer četudi si zadovoljen z obrokov imaš vedno malo priokus japonskega tiča.

 

 

 

 

 

Comedy Central Thank You GIF by The Jim Jefferies Show - Find & Share on  GIPHY

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka

Lol, jaz pa sploh do danes nisem vedel, da obstaja Switch Lite verzija. /vem ja, včasih živim pod kamnom
Kar kulsko, glede na to da standardnega večinoma uporablja pubec in bi mi občasno sedla kakšna prenosna drkalica. Ampak po drugi strani... trenutno še poganjam 3DSxl in mi je kar top (sploh zaradi tega, ker je "odklenjen" in imam na voljo res nebroj iger :) Pa dva ekrančka sta mi tudi plus.
 

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 5 minutami:

Pa še heads up: tudi neka Jurassic World risana serija je zunaj, če bi kdo polurkal

 

Da, Camp Cretaceous:

 

 

Dokaj povprečna zadeva. Sicer je čist gledljivo in presenetljivo serija ne utruja s kakimi SJW/WOKE kretenizmi :)

Ni mi pa všeč, da mešajo dva stila. Ljudje so risankasti medtem ko so dinozavri realistični....

Povezava do prispevka
Galko reče pred 45 minutami:

"popust" ..."nintendo" ... "uporabnik galko" ... "nepotešena ženska"

 

Me3do reče pred 44 minutami:

Bolj bv če te nič od zgoraj naštetega ne zanima 

 

pizda evo če te pa nič od zgoraj naštetega ne zanima, pol pa je to kar beden lajf

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...