Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

Feget reče pred 29 minutami:

Kar dober deal za switcherje, ki jih ne moti naci škatlica s hitlerjem no notranji platnici:

https://www.amazon.de/-/en/gp/product/B086HHSYJL/ref=ox_sc_saved_image_2?smid=A3JWKAKR8XB7XF&psc=1


Yoink, pa sem si naročil Xenoblade Chronicles za Switcha! :D
Hvala za tale link.

Sem igral tole igro, ker mi jo je posodila moja punca in sem še vedno presenečen nad tem, koliko enih ur sem vrgel notri. Waw, igra je res carska! Zgodba razumljiva in tudi malce emocionalna. V časih, ko čakamo mi Switcherji na prihod Persone 5ke. Mislil sem si, da bi si ji enkrat kupil, ampak nisem vedel, da obstaja tudi tale dojčerskega inačica (kar meni sicer nemščina ne dela prevelikih preglavic) za skoraj pod 30 €.
 

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka
XEcutIor reče pred 5 minutami:


Yoink, pa sem si naročil Xenoblade Chronicles za Switcha! :D
Hvala za tale link.

Sem igral tole igro, ker mi jo je posodila moja punca in sem še vedno presenečen nad tem, koliko enih ur sem vrgel notri. Waw, igra je res carska! Zgodba razumljiva in tudi malce emocionalna. V časih, ko čakamo mi Switcherji na prihod Persone 5ke. Mislil sem si, da bi si ji enkrat kupil, ampak nisem vedel, da obstaja tudi tale dojčerskega inačica (kar meni sicer nemščina ne dela prevelikih preglavic) za skoraj pod 30 €.
 

Persona 5 Strikers (ali Scramble) pride ven 23.02.2021. Ne več dolgo čakanja. Upam sam, da prej ko slej tudi Royal portajo. :)

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 24 minutami:

Jaz ne bom kupil, ker imam igrico že 10 let za Wii in mi je še ni uspelo zagnat, tako da nimam nekega upanja, da mi zdaj bi :D 


Tudi jaz, je pa switch verzija precej izboljšana, polepšana in overall precej boljši špil kot tisti na WII. Ocene ima brutalno visoke, tako da upam da ni še en japonski tič v riti :(

Povezava do prispevka

Pri Nintendu se prav trudijo biti klovni

Bog ne daj da bi kdo igral online mod za 19 let star spil, sploh ko zaradi korone ni mozno varno imeti tournamentov. Ali pa na splosno ponujati boljsi online kot sranje, ki ga (proti placilu) ponujajo sami. :lol:

uredilo bitje BumbleBee
Povezava do prispevka
XEcutIor reče pred 2 minutama:

Zdaj se je ke_kit spomnil, po skorajda 3h tednih, odkar je bil Črni Petek?

Bravo! :rolleyes:

 

Ke Rit je napisal, da bi ga prodal, ne pa kupil.

 

Pa vse je blo bolj kot ne z zajebancije, ker mu grejo na jetra Nintedno poslovne prakse in jih noče več podpirat. Saj je lepo napisal.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

Ke Rit je napisal, da bi ga prodal, ne pa kupil.

 

Jaz sem to tako razumel:

Če je tip napisal, če je kje kakšen dober “deal”, se to ponavadi označuje, da bi rad kupil to makino najceneje.

Razen seveda, če ni hotel prej izvedeti kakšna je cena te makine na trgu trenutno, da bi jo lahko za ceno primerno prodal.

Povezava do prispevka
XEcutIor reče pred 1 minuto:

Jaz sem to tako razumel:

Če je tip napisal, če je kje kakšen dober “deal”, se to ponavadi označuje, da bi rad kupil to makino najceneje.

Razen seveda, če ni hotel prej izvedeti kakšna je cena te makine na trgu trenutno, da bi jo lahko za ceno primerno prodal.

 

To ni napisal Ke Rit, ampak Ćamir v odgovor njemu... v smešnem kontekstu in smislu, da če bo zdaj prodal Switch, si bo želel spet kupiti drugega, ko izide BOTW2.

Povezava do prispevka
Tijuana reče Dne, 5. 12. 2020 at 12:32:

Persona 5 Strikers (ali Scramble) pride ven 23.02.2021. Ne več dolgo čakanja. Upam sam, da prej ko slej tudi Royal portajo. :)

 

Ampak a niso strikers tisti tip spila ko fajtas 10k sovraznikov naenkrat, torej bo mel s Persono 5 skupno ime pa mal zgodbe?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...