Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 1 uro:

 

Saj dejansko je, isto kot risanke. Al se ti risanka Pokemon mogoče zdi za odrasle? :D Jaz sem šele par let nazaj izvedel kaj sploh to je hehe...

Pokemon definitivno cilja na mladostnike in otroke, sam ne bi zdej ravno vse risanke metal v isti koš no :D

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 5 urami:

 

Saj dejansko je, isto kot risanke. Al se ti risanka Pokemon mogoče zdi za odrasle? :D Jaz sem šele par let nazaj izvedel kaj sploh to je hehe...

Igra je naceloma dost bolj zahtevna kot risanka ki je seveda dobesedno narejena za otroke. Meni se zdi kul da ima takšen deep sistem igranja in breedanje za določene hidden abilities in perfect IV pokemone, itd itd. Dost bolj deep rpg kot si ljudje mislijo. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

A to ste tudi okrog laufali, ko je blo popularno lovit Pokemone?

Da bi js to mel v otroštvu uf. Mi smo trejdali pokemone preko gameboyev. Potem sm nabavu neke kable da si hkrati povezal 4 gameboye za battle. That was some next gen shit right there.

Povezava do prispevka
Bessie reče Dne, 15. 1. 2021 at 17:17:

Shit, a res, išči po ebayu 100% ma še kdo, ki dostavljacv EU.

 

Evo, sem le našel en dober, boljši deal, ki pošilja tudi v rupetino! 🙂

 

https://www.shopto.net/en/swsu35-super-mario-3d-world-bowser-s-fury-p502333/?utm_source=ShopTo+customers&utm_campaign=6faf7ffcb6-Super+Mario+3D+World+%2B+Bowser's+Fury+15+Jan_COPY_0&utm_medium=email&utm_term=0_5d3c73f9af-6faf7ffcb6-122384708&mc_cid=6faf7ffcb6&mc_eid=b5534a4db2

 

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka

še ene 4€ manj s poštnino na base: https://www.base.com/buy/product/super-mario-3d-world-bowsers-fury-nintendo-switch/dgc-supmar3dwbowns.htm

 

samo bo v obeh primerih za plačat uvozne dajatve (skoraj 20€)

 

kar pa je na koncu konkretno več kot kakšna slo štacuna, pa isto je steelbook  zravn: https://www.gamecenter.si/prednarocila/nsw-super-mario-3d-world-bowsers-fury/

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 3 minutami:

Ne bo prišel na PS. Dobre pol leta po izidu pride za PC. To je vse potrjeno z leaki. In pol leta dobivat vse z zamikom ni malo, čeprav ne zveni dosti na prvi pogled.

 

Sam men je to res retardirano glede na uspeh MHWja na konzolah. Ja sej so prodal tud velik MHW na PCju sam še vseeno je krepko največ blo prodanih na PS4. Glede na gamestat je skor 14mio folka igralo MHW na PS4. Se prav da se jih je verjetno prodalo skor 10 mio na PS4.

 

Kje je kle logika mi ni jasno, razen če je MHW2 dlje v razvoju in bo izid že drugo leto. Ampak še vseeno tolk potencialnega denarja malokater založnik proč vrže kot ga bo tukaj Capcom.

 

Povezava do prispevka

Kolk jaz vem je Nintendo plačal 6 miljonov dolarjev, da je timed exclusive. Ma sej to se lah drugače isto vprašaš pri kateremkoli timed exclusive izidu in bi vsi bli bolj prodajani, če bi bli multiplatform day1.

 

Sej Square Enix ko bo izdal letos Final Fantasy XVI, ki je PS5 timed exclusive bi tudi ziher več denarja skasiral, če bi špil bil day1 na PCju in Xboxu še naprimer.

 

 

 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

 

Sam men je to res retardirano glede na uspeh MHWja na konzolah. Ja sej so prodal tud velik MHW na PCju sam še vseeno je krepko največ blo prodanih na PS4. Glede na gamestat je skor 14mio folka igralo MHW na PS4. Se prav da se jih je verjetno prodalo skor 10 mio na PS4.

 

Kje je kle logika mi ni jasno, razen če je MHW2 dlje v razvoju in bo izid že drugo leto. Ampak še vseeno tolk potencialnega denarja malokater založnik proč vrže kot ga bo tukaj Capcom.

 

 

MHW2 gotovo ne bo drugo leto. Drugo leto pride expansion za Rise. Realno gledano bo 2023, tudi če pogledaš izide prejšnjih 5 main titlov je bil vedno vmes en portable title in nove main igre so prihajale na 5 let in več zamika.

 

MH ima tudi tradicijo vmesne titule na portable tako, da je bilo pričakovano.

 

Sreča v nesreči je ta, da bo PC verzija. Ker demo sem igral na Switchu in teče slabo. Mizotsune hunt v multiju pade na momente na 20 fps, pa nasploh sem zaznal ogromno input laga in zato manjko udarcev, prav moteče je. Pa online Nintenda je res obup, skozi neki crashi, lag... No, vsaj loada hitro, to jim priznam (vsaj v demotu).

 

 

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 1 uro:

 

MHW2 gotovo ne bo drugo leto. Drugo leto pride expansion za Rise. Realno gledano bo 2023, tudi če pogledaš izide prejšnjih 5 main titlov je bil vedno vmes en portable title in nove main igre so prihajale na 5 let in več zamika.

 

MH ima tudi tradicijo vmesne titule na portable tako, da je bilo pričakovano.

 

Sreča v nesreči je ta, da bo PC verzija. Ker demo sem igral na Switchu in teče slabo. Mizotsune hunt v multiju pade na momente na 20 fps, pa nasploh sem zaznal ogromno input laga in zato manjko udarcev, prav moteče je. Pa online Nintenda je res obup, skozi neki crashi, lag... No, vsaj loada hitro, to jim priznam (vsaj v demotu).

 

 

 

Dokler je bla igra narejena za ročne konzole in bi na PCju in konzolah res izpadla bedno še razumem. Zdej ko je MH Rise narejen V RE enginu pa tega enostavno ne razumem. Zapovrh pa igra pride tud na PC lol... Sam pač zarad te igre ne bom kupoval Switcha, sploh za sub 30fps izkušnjo. PCja za gaming pa tud ne bom več imel tak da bom pač čakal do 2023 i guess...

 

Povezava do prispevka

Nintendo je dal ven  Q3 finančno poročilo (do 31.12.2020)

Hardware: Nintendo Switch prodali 79.87 miljonov enot (v Q2 je blo 68.5 miljonov)

Top 10 špili:

  • Mario Kart 8 Deluxe - 33.41 mil.
  • Animal Crossing New Horizon - 31.18 mil.
  • Super Smash Bros Ultimate - 22.85  mil.
  • Legend of Zelda Breath of the Wild - 21.45 mil.
  • Pokemon Sword/Shield - 20.35 mil.
  • Super Mario Odyssey - 20.23 mil.
  • Super Mario Party - 13.82 mil.
  • Pokemon Lets go Pikachu/ Eevee - 13 mil.
  • Splatoon 2 - 11.9 mil.
  • New Super Mario Bros. U Deluxe - 9.82 mil.

 

Additional Numbers:

 

  • Luigi's Mansion 3 - 9.13 mil.
  • Ring Fit Adventure - 8.68 mil.
  • Super Mario 3d All-Stars - 8.32 mil.
  • Super Mario Maker 2 - 6.91 mil.
  • Paper Mario: The Origami King - 3.02 mil.
  • Clubhouse Game's 51 Worldwide classics - 2.60 mil.
  • Hyrule Warriors Age of Calamity (Japan not Included) - 2.48 mil.
  • Pikmin 3 Deluxe - 1.94 mil.
  • Xenoblade Definitive Edition - 1.48 mil.
  • Mario Kart: Home Circuit Live - 1.08 mil

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...