Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

Mah, včerajšnji Direktič ni bil preveč ambiciozen za moje pojme. Se vidi, da je one Nintendaše tam na Japonskem kar dobro zadela pandemija. Tolko, da v letu 2021 ne bodo izdali nobene "oh-in-sploh" igre ven. Pa začnimo z hitrim pregledom:

Ok, na začetku so pokazali, da pride v Smash tudi Pyra/Mithra v igro. Lepo, samo a ni že dovolj mest bilo notri z XC serije, z Shulkom (in še kakšnim papkom)?
Potle so med drugim najavili tudi italijanskega brkateža v igranju golfa. Huda igra, vendar če bo tako monolitna kot je to bila teniška serija, potem ne, hvala. Ne kupim.
Dobro, tisti zombijak Stubbs bo verjetno tudi direktna nabava pri meni, glede na to, da je remaster z Xbox serije in ga jaz še nikoli nisem špilal.

Ah ja, ta dobri Fortnite Shite oz. Plants vs. Zombies. Še ena verjetno kar f2p streljačina ali battle royale serija.
Ko pridejo Mii-ji direktno z 3DSa na Switch, samo zaradi tega, da bodo lahko izdelovalci tržili celotno ceno. Prasci.
Oni občutek, ko misliš, da pride ven že Octopath Traveler 2 (ali kar Sedecim Traveler (???!)), potem pa dobiš en dober šamar po obrazu. Namreč razvijalci pravijo, da bo prišel ven Triangle Project, vsaj takšno je njihov projektno ime. Resno? Trikotniški Projekt? Sem že tako močno v letih, da imam rad samo Brazilski trikotnik! :D Izgleda tudi preveč podobno seriji Game of Thrones , tako da bom kar passal.
Pokazali so še nek trailič, ki izgled kot intervju z najboljšimi igralci v igrah Counter Strike + World of Warcraft + Fat Princess + Overwatch + Madden '97! :) I lol'ed a lot!
Dobri, stari Ninja Gaiden. Čeprav priznam, še nisem igral nobenega Ninja Gaidna, bi tega dejansko probal, ker me po videnem zelo spominja na Devil May Cry ali pa na starodobne Prince of Persije. Mogoče nabavim.

Pol so na hitro pokazali še en dober remaster verzijo v obliki Saga Frontierja. Noice!
Proti koncu pa se vidi samega Aonuma, tisti, ki je soustvarjal pri BOTW. In za milisekundo sem mislil, da bo pokazal kaj novega o BOTW2! Ampak ne. Pač ne. Ker jim še tega ni uspelo spraviti skupaj. Zaradi tega pa bodo v dobrobit ljudstva izdali ven Skyward Sword HD različico, ki res NI remaster. Niti ni remaden. Ma še grafika izgleda IDENTIČNA originalni za Wii različici! In za to nas bodo obirali po 50 €?! A za to smo se borili? Ne, hvala. Čeprav tistih Skyward Sword Joy-Coni so videti seksi :wub:
In čist, čist proti koncu še najava za Splatoon 3. Hooorayy, si mislim. Dokler ne dobim ohlapnega tiča, ko vidim letnico 2022. Dammit! Komaj naslednje leto pride 3ka ven. Kero zaibavanje ljudi je to. Ne moreš verjeti. No, do takrat bom moral pa barvati zidove v lastnem stanovanju.

All in all, zelo, zelo ohlapen Direkt, zame najbolj slab od leta 2002. Letos bom očitno res prišparal dosti denarja pri Nintendotu. Nič niso omenili kak Switch Pro, da ne govorim o Metroid 4ke. Ponovno  izdane (čist iste!) Zelde ne bom kupoval. Mogoče kake 3-4 igre letos. Kaj več pa ne. Smo preveč razočarani.

 


 

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka

Mene pa kar zanima ta Project Triangle glede na to da je Square cisto zanemaril Final Fantasy Tactics (in Ivalice svet na splosno). Skyward Sword upam da so se znebili vseh motion kontrol ker na Wii je bilo prevec mucno igrati s tem (verjetno bo kot BOTW na emulatorjih spet teklo bolje kot na sami konzoli)

Povezava do prispevka

Ma ja edina dva katera sta mene navdušla prideta na žalost 2022 ven. Splatoon 3 in Project Triangle Strategy.  Pixel Fire Emblem varianta. Ima tudi demo trenutno na Switchu in meni se res dopade. Ime upam, da spemenijo.

 

 Prvi del 2021 bo zgleda bolj bogi z 1st party špili za vpri vseh. Upam, da bo od Junija dalje kaj boljše.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Sam svašta ej. Zelo sem si želel preigrati Bowser's Fury, ampak ker sem 3D World že imel, mi je ekstra grozljivo plačat 60 € za DLC in igrico, ki jo že imam

 

Sem si rekel --- ajde, že črički pojejo o Switch emulaciji, dajmo probat, če je za kaj

 

(Dobesedno) 10 minute later - 60 FPS full HD 16x AA Bowser's Fury Ultimate Edition :D 

 

brez-naslova.png

(Screenshot je iz časov, preden sem ugotovil, kje se vključi AA) 

 

Holy shit. Sem slišal, da je Switch emulacija proper, sam da bom dobesedno v desetih minutah (od tega sem 5 minut čakal, da se mi downloada igrica :D) zadevo igral, to pa nisem pričakoval 

 

Respect boysom, ki stojijo za Switch emulatorji, nora roba  

  • Račka +1 4
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Chamir reče pred 21 urami:

Sam svašta ej. Zelo sem si želel preigrati Bowser's Fury, ampak ker sem 3D World že imel, mi je ekstra grozljivo plačat 60 € za DLC in igrico, ki jo že imam

 

Sem si rekel --- ajde, že črički pojejo o Switch emulaciji, dajmo probat, če je za kaj

 

(Dobesedno) 10 minute later - 60 FPS full HD 16x AA Bowser's Fury Ultimate Edition :D 

 

brez-naslova.png

(Screenshot je iz časov, preden sem ugotovil, kje se vključi AA) 

 

Holy shit. Sem slišal, da je Switch emulacija proper, sam da bom dobesedno v desetih minutah (od tega sem 5 minut čakal, da se mi downloada igrica :D) zadevo igral, to pa nisem pričakoval 

 

Respect boysom, ki stojijo za Switch emulatorji, nora roba  

 

A tudi streama na tv? :P

 

Kateri emulator pa uporabljaš? Yuzu?

 

Sin me je vprašal, če bom kupil ali naj pogleda playthrough na YouTube Kids.... danes sem ga ujel, ko je gledal playthrough :P Sem mu rekel, da lahko tudi sam kupi, saj ima v šparovčku....a to pa ne .....

Povezava do prispevka

Ravnokar stolkel na 100 %.

 

Recap:

 

— cca. 3 h za glavno "zgodbo", 7 ur za 100 %

— emulator je enkrat crashnil (ampak ajde, 7h in en crash je res praktično nič)

— za tri collectable sem pogledal na zemljevid, ker se mi ni dalo več iskat

— ob eni stopnji sem bil malo ragey, pa ena stopnja mi je dosti bedna

— all in all v redu špilčič, nikakor pa vreden nakupa, če že imate 3D World, ker res ni veliko nove vsebine

 

image.thumb.png.446c7d66cc11abf1812f7bfcc1e09f63.png

 

@JediEagle in @Bumbar s kanglico

Ko emuliram switch igre, vedno poiščem nek repack, ker je trotl ziher (klikneš na install, namesti vse predpriravljeno, ko končaš z igrico klikneš unistall in pobriše igrico in emulator in je to to) 

 

V tem primeru sem snel: Super Mario 3D World + Bowser’s Fury v1.1.0 + Yuzu Emu for PC-FitGirl Repack

 

Za bolj tekočo izkušnjo si DL-jaš še shader pack: https://www.emulagames.com/shader-cache. S shader packom deluje 4k-to-TV 16xAA 60 FPS brez momenta štekanja :) 

 

Igral sem na dual shock 4, meni je normalno delalo vse. Nima pa igrica nobenih gyro reči, tako da mogoče zato dela tako smoothly

 

Povezava do prispevka

Ti Pokemoni so meni že od nekdaj smešni :)

Kot ljubitelj Sonca sem preigral Sun različico, moja punca pa Moon izdajo. Ko je bila Let’s Go izdaja najavljena, je rekla, da bi rada Eve!, jaz pa Pikachu! inačico igral. Isto je bilo z Sword (jaz) in Shield (ona). Najbolj pa je zdaj smešno, ker bi ona rada igrala Brilliant Diamond, jaz pa Shinning Pearl! :mehkoblato: Pač, zmeraj pride v paketu za oba tile majhne, a cortkane virtualne zverce, hehe :D

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka

hja, odvisno katere switch igre

 

za premium 1st party IPje je res best muller, ko so kupončki, al pa rabljeno na bolhi / tukaj gor

 

goblin je imel kar nekaj 2for1 akcij za rabljene igrice, ampak zlo nepregledno glede zalog in vprašanje, če še sploh furajo to

 

r/NintendoSwitchDeals je kul za spremljanje digitalnih price dropov

 

drugač pa te random slo štacune, za katere prvič slišiš, imajo pogosto neke akcije, včasih smešno poceni (razni gamecenter, gamers, igabiba, eigre, kdaj tudi enaa, mimovrste in slični)

Povezava do prispevka
Navedek

Latest Nintendo Switch 2 news (updated March 1)
A new leak, albeit one with questionable reliability, claims the next Switch will have PS4-level power
Other dubious rumors point to a Super Switch utilizing Nvidia's DLSS upscaling technology to achieve 4K graphics
A new analysis from Kantan Games' Dr Serkan Toto claims that 2021 will be the year that Nintendo releases a 4K-capable Switch model.

 

Povezava do prispevka

Nintendo Plans Switch Model With Bigger Samsung OLED Display - Bloomberg

 

TLDR:

  • Nintendo plans to unveil a Switch equipped with a bigger OLED Display this year.
  • Hoping the larger touchscreen can prop up demand in time for holiday.
  • Mass production of a 7 inch 720P resolution OLED display could begin as early as June.
  • Just under a million units could be produced a month, Launch could have closer to 4-6m available.
  • These OLED Panels will consume less battery, offer higher contrast and possibly faster response time when compared to the current Liquid Crystal Displays.
  • Nintendo decided to go with rigid OLED Panels for this new system since they're cheaper when compared to flexible OLED that's used for phones.
  • The latest model will also come with a 4k Ultra High def option for TV display.
  • New Switch could also offer thinner bezels

 

To je tale špekulacija

 

Sicer 4k, če bo tak nebo native 4k ampak upscaled s dlss čipom al kaj je tista čudežna zadevca  od nvidie.

 

Je pa res, da na Bloombergu imajo vsako leto neke špekulacije glede "PROja" in kaj bo Nintendo naredil glede tega.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...