Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

Meni bi bil switch nadcarska konzola, če bi lahko na njem igral tistih 1500 igric, ki smo jih SJWji kupili za $5. Res best vsebina za tale hardver.

 

Tako pa je uporaben samo ko ostaneš stranded nekje v goszu sredi nevihte in nimaš dobesedno ničesar boljšega za počet, pa še takrat razmišljaš da bi morda raje gledal skoz zadrgo šotora in s štetjem sekund meril oddaljenost strel, ki je tu nekje po fun factorju.

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Prejšnji teden sem odprl notranjost moje štiriletnega konzole, kupljeno marca 2017, ker sem hotel spucati prah, ki se je nabral v njej.
Preigral sem že dosti biserov, dostopnih (s)eksluzivno samo na tej konzoli, zato je bil čas za spomladansko čiščenje.
In madoniš, kar pošteno je bila tale prasica zaprašena!
Zato sem, ko sem iz nje spravil ven ventilator, ga lepo spucal s skompresiran zrakom, zelo pazil, da zrak ne bi uničil ventilatorja in voila, spucan je bil v nulo.
Zdaj pri igralnosti ni to pomagalo prav čisto nič, ampak vsaj ne sliši se zdaj več tako močno, ko dela + tega je še lep za videt v moji prozorni zadnji stranici. Je pa res, da sem spotoma še termalno pasto zamenjal, ker je čist isti problem pri Switchu kot pri začetnih verzijah PS4 - tisti, ki je v naprave dajal termalno pasto, bi moral iti v gulag, ker jo je bilo res malo notri.

img-04021.jpg

img-0407.jpg

img-0408.jpg

 

 

 

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 12 minutami:

I have bad news for you.

 

lol, tocno to sem si mislil, ko sem prebral

 

 

edit: my god, sele zdaj sem opazil, kako ogabno zgleda "slovenija" v logotipu

 

kdor je to delal naj si opali samar

uredilo bitje amnesia
Povezava do prispevka
amnesia reče pred 16 minutami:

edit: my god, sele zdaj sem opazil, kako ogabno zgleda "slovenija" v logotipu

Nintendo Slovenija drugače bil carski FB community, dokler sem ga spremljal (par let nazaj, zdaj je malo bolj proper moderiran):

- scalperji in fliperji

- exforumaš maratonec

- classic polpismeni FB rednecki

- cringe 50-letni overhyped fani 

 

Kaj češ jačega. 

Povezava do prispevka
XEcutIor reče pred 2 urama:

Nima smisla komentirati, če ste pa vsi navajeni na PC master race ali pa malenkost slabše PS4 varjante.

 

Meni je Switch čist kul, takšen kt je.

 

In umazan postane vsak PC in konzola čez čas.

Jebiga, ce si dal gor slike bodi pripravljen prejet komentarje kateri ti niso po godu. Ce tega nisi potem pac ne postaj. Ce si pricakoval trepljanje po hrbtu samo, potem pa nevem kaj rect.

Ampak tisti postrani zataknjeni kosi papirja so totalen olos.

Povezava do prispevka
XEcutIor reče pred 3 urami:

Nima smisla komentirati, če ste pa vsi navajeni na PC master race ali pa malenkost slabše PS4 varjante.

 

Meni je Switch čist kul, takšen kt je.

 

In umazan postane vsak PC in konzola čez čas.

eh tko je pač ta forum. Če napišeš dolg komentar se bo nekdo vpiču v 1 stavek ali besedo ki mu ni všeč in potem komentiral samo to. Ignoriraj

Povezava do prispevka
G.T.I. reče pred 2 urama:

Jebiga, ce si dal gor slike bodi pripravljen prejet komentarje kateri ti niso po godu. Ce tega nisi potem pac ne postaj. Ce si pricakoval trepljanje po hrbtu samo, potem pa nevem kaj rect.

Ampak tisti postrani zataknjeni kosi papirja so totalen olos.


Ja, seveda, takšne komentarje sem pa res pričakoval :ermm: Najmanj celovečerni hvalospev, lol no. Samo tiho kot miška pa tudi ne bom, ker mi to prav čist nič ne paše.
Pač povem, kar sem pred kratkim naredil tej konzoli. Jebat ga ja, na njih se valda niti ne odzovem več, ker se pač res ne splača. Sem že dobil tisti zoprni mn3njalniški "meh" feeling.
Papirji so meni čist vredu, nobenega (in tudi mene osebno ne) nič ne motijo, tako da bodo kar lepo ostali gor. 
In dlje od tud ne bom pisal, ne bom tih in ne bom se obremenjeval, ker je vse skupaj že preveč cringi.
 

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka
XEcutIor reče pred 50 minutami:


Ja, seveda, takšne komentarje sem pa res pričakoval :ermm: Najmanj celovečerni hvalospev, lol no. Samo tiho kot miška pa tudi ne bom, ker mi to prav čist nič ne paše.
Pač povem, kar sem pred kratkim naredil tej konzoli. Jebat ga ja, na njih se valda niti ne odzovem več, ker se pač res ne splača. Sem že dobil tisti zoprni mn3njalniški "meh" feeling.
Papirji so meni čist vredu, nobenega (in tudi mene osebno ne) nič ne motijo, tako da bodo kar lepo ostali gor. 
In dlje od tud ne bom pisal, ne bom tih in ne bom se obremenjeval, ker je vse skupaj že preveč cringi.
 

Lej kolega, zaradi mene imas ti lahko karkoli gor, meni (in ocitno tudi drugim) izgleda grdo in brez okusa, ampak na koncu dneva je to tvoja konzola ki jo bos imel v svoji bajti in jo sam uporabljal, pocni z njo kar ti pase ti noben ne brani.

Ampak ce bos dajal slike na forum, ki je namenjen izmenjavi mnenj (hence "mnenjalnik") ti bo folk povedal mnenja. In mnenja ljudi so da tole izgleda smeti. Zdej pa ce ti je mar ali ne za mnenja je cisto na tebi, na kocu dneva smo tukaj kup neznancev, katerih vecina se ne bo nikoli v zivo spoznala in imela vpliv nate, tko da nevem zakaj se obremenujes, ampak ocitno se.

Ne pricakuj pa da bos dobil samo pozitivna mnenja vedno, kritike pa nobene. Ce ti je to "meh", mogoce tale forum ni prava stvar zate. Samo potem tudi ne vem v kaksnem mehurcku zivis v rl, ce te tole prizadane.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...