Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

jazbinec reče pred 3 minutami:

ti, čenira, kaj sem pa jaz žalega storil N fb communityju? Kvečjemu sem prispeval k temu, da smo se znebili Pirha. Ampak zdaj ga imate tu, hehe.

Nič takega jazbinar, sorry če sem bil nesramen :D. Spomnim se, da si nekoga prav vzgajal, češ da mora pozdravit uporabnike in napisat lepo sporočilo, ko kaj prodaja :avadodo:

 

Kaj pa je odneslo Excelutorja iz grupe?

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 4 urami:

Nič takega jazbinar, sorry če sem bil nesramen :D. Spomnim se, da si nekoga prav vzgajal, češ da mora pozdravit uporabnike in napisat lepo sporočilo, ko kaj prodaja :avadodo:

 

Kaj pa je odneslo Excelutorja iz grupe?

Takšna banalnost, da me je sram govoriti o tem - naj sam pove. Nek splet dogodkov je bil, povezan z njegovim moderiranjem in statusom tam. Ne da se mi biti neka stara babnica z anekdotami o prepirih. Polovico sem itak pozabil. Mislilm da je sam šel iz užaljenosti, ko so mu vzeli administratorski status (povsem upravičeno). Najedal nam je in ni si dal dopovedati, da nam najeda. Meni se sicer zdi neumno, da je šel, ker tam je prostor za vse, ne more biti pa vsak admin. Njegov največji problem je, da je popolnoma brez smisla za humor in pikrosti, poleg tega ima pa patološko predimenzioniran ego.

uredilo bitje jazbinec
Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

Vseeno nam je, če piratiziraš SNES igrice lol :D

 

Imaš pa na Switchu SNES classic app, ene 50 SNES in NES igric (povečini najbolj popularnih). Sicer moraš kupit naročnino na njihov online, ampak je na znižanju ponavadi mizerno poceni (pa že OG cena ni draga - 20 $ za eno leto)

 

Brezveze Switcha odklepat za SNES emulacijo, kupi to official naročnino in je, 20 dolarjev letno (oz. manj na znižanjih) boš nabral skupaj 

Povezava do prispevka
G.T.I. reče Dne, 18. 3. 2021 at 19:03:

Lej kolega, zaradi mene imas ti lahko karkoli gor, meni (in ocitno tudi drugim) izgleda grdo in brez okusa, ampak na koncu dneva je to tvoja konzola ki jo bos imel v svoji bajti in jo sam uporabljal, pocni z njo kar ti pase ti noben ne brani.

Ampak ce bos dajal slike na forum, ki je namenjen izmenjavi mnenj (hence "mnenjalnik") ti bo folk povedal mnenja. In mnenja ljudi so da tole izgleda smeti. Zdej pa ce ti je mar ali ne za mnenja je cisto na tebi, na kocu dneva smo tukaj kup neznancev, katerih vecina se ne bo nikoli v zivo spoznala in imela vpliv nate, tko da nevem zakaj se obremenujes, ampak ocitno se.

Ne pricakuj pa da bos dobil samo pozitivna mnenja vedno, kritike pa nobene. Ce ti je to "meh", mogoce tale forum ni prava stvar zate. Samo potem tudi ne vem v kaksnem mehurcku zivis v rl, ce te tole prizadane.

 

 

Ko je pa kritika in deljenje slabega mnenja o neki igri ki je 5 prijateljem na mn3 všeč je pa cela pizdarija, bani, grožnje, itd.

 

Hinavščina trda.

 

Deljenje slabih mnenj o igri = nesprejemljivo.

 

Pluvanje po osebi res uno ganging up = vse ok.

 

To je ta mn3njalnik ja.

Povezava do prispevka
Galaksija reče pred 5 minutami:

 

 

Ko je pa kritika in deljenje slabega mnenja o neki igri ki je 5 prijateljem na mn3 všeč je pa cela pizdarija, bani, grožnje, itd.

 

Hinavščina trda.

 

Deljenje slabih mnenj o igri = nesprejemljivo.

 

Pluvanje po osebi res uno ganging up = vse ok.

 

To je ta mn3njalnik ja.

Dej prijatelj mal zmanjsaj intake natrijevega klorida ker je tako pretiravanje res skodljivo :D

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

I'm back! :mafija:

Zadnjič sem si kupil Monster Hunter RISE za Nintendo Switch, ampak ga zagnal še ne bom, ker trenutno nimam časa za špilat.
Sva pa šla z mojo v Big Bang Ljubljana prejšnji vikend in sem si kupil FF7 + FF8 na cartridgeu, valda.
In baje, da sta oba špila fizična na škatli.
Tako da tudi, če bo kdaj eShop crknil (kar bo verjetno prej moj Switch, ampak OK) bom lahko še vedno igral.
Aja, pa še Bravely Default II sem si kupil zadnje cajte.

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka

Danes ko sem pospravljal klet  sem našel NES špil Dr. Mario,   staro cca 30 let , original NES-a več nimam ker sem ga prodal kot mulc ko sem dobil SNES  moram pogledat zihr je še kakšen špil.

Zdaj moram samo še nekje NES kupit  da lahko igram:D

 

20210429_144026.jpg

uredilo bitje MartinPocrezze
Povezava do prispevka

Finančno poročilo (As of March 30, 2021): Nintendo Switch 84.59M Units Worldwide

Key takeways:

  • Nintendo Sold 28.83m Switches in Fiscal 2020 (March 30th, 2020 through March 30th, 2021)
  • Nintendo is forecasting over 25M Switches sold in Fiscal 2021 (April 1st, 2021 through March 30th, 2022)
  • 69.8M Base Switches have been sold worldwide
  • 14.7M Nintendo Switch Lites have been sold worldwide (Za primerjavo samo Lite verzija je bolj prodajana kot celoten WiiU - 13.56M)
  • The Nintendo Switch has now surpassed the GameBoy Advanced as the 4th best selling platform ever.
  • Super Mario 3D Allstars has now Sold 9 Million Copies
  • Super Mario 3D World + Bowsers Fury has now sold over 5.59 Million Copies. (WiiU lifetime sales 5.87M)
  • Hyrule Warriors Age of Calamity has sold north of 3 Million Copies. (Koei poročal 3.7M)
  • Total Software Sells have now hit 587.12m Game Copies Sold.
  • There are now 14 third party million sellers on the Switch.
  • Nintendo achieved the highest software sales in company history.
  • BOTW 2, Bayonetta 3 and Metroid Prime 4 are still listed as TBA.

Top 10 Best Selling Games:

 

  • 35.39M Mario Kart 8 Deluxe
  • 32.63M Animal Crossing: New Horizons
  • 23.84M Super Smash Bros Ultimate
  • 22.28M TLOZ: Breath of the Wild
  • 21.10M Pokemon Sword/Shield
  • 20.83M Super Mario Odyssey
  • 14.79M Super Mario Party
  • 13.28M Pokemon Let's Go Pikachu/Eevee
  • 12.21M Splatoon 2
  • 10.44M New Super Mario Bros U. Deluxe
uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Fak ko gledaš tole statistiko

 

35 milijonov Karta, 23 milijonov Smash bratcev 

 

Oba remasterja iz WiiU

 

A WiiU se je prodalo pol manj konjzol kot tukaj teh dveh igric vsake posebej

 

ALSO

 

Neki me zanima. Vi, ki spremljate konjzole in igrice, a ni 23 milijonov za Smash precej brutalna cifra? Nisem nikoli neki igral, ampak meni se je zdela precej zahtevna in ne-casual igrica (razen po casual izgledu, seveda). Te cifre me čudijo 

Povezava do prispevka

Love or hate it ampak to je ta klasična Nintendo formula - easy to learn hard to master. Samo da z izjemo nekih dodatnih asistov ne gre za neke difficulty levele (easy/med/hard) ampak je core gameplay loop tok mega easy da lahko vsak ki je že mel v roki pad (al pa tut ne) igra in tut uživa zravn. Seveda ga eksperti lahko nalomijo ko cucka kar ti da možnost in željo da zadevo tut ti zaobvladaš, in imaš še long-term appeal.
So brutalne cifre for sure sam hkrati tut majo smisel, verjetno res ni uporabnika wiiu/switch ki ne bi mel vsaj ene od teh dveh iger, marsikdo ima kar obe.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...