Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

XEcutIor reče pred 3 urami:

Od Nintenda kupujem samo še konzole izpred leta 2000.


Kaj pa Game Boy Advance SP te zanima? Sicer je novejši letnik in poleg tega moram DaPubeca še vprašat, če bi sploh prodal. Zaenkrat pač samo malo tipam teren. :) 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 18 urami:


Kaj pa Game Boy Advance SP te zanima? Sicer je novejši letnik in poleg tega moram DaPubeca še vprašat, če bi sploh prodal. Zaenkrat pač samo malo tipam teren. :) 


Že imam GBA SP, trenčiranga z IPS zaslonom in prozornim ohišjem :)
Stare oči že imam, zatorej mi je tovrstno novodobna LCD prikazen kot zanalašč zame narejena.
Še z OG Game Boy Advance z leta 2001 bom moral isto nekoć naresti, pa bo top šit prenosna igrulja pred Switchem ^^
Kljub temu, hvala ti najlepša za fino ponudbo, @DaCapo:mafija:

 

Scar reče pred 11 urami:

 

Od kdaj pa to? A nisi veliki nintendo fan? (Pa to ni misljeno slabsalno, ker imam sebe za tocno to)


Mja, sej sej sem tudi nekakšen "ljubitelj" Nintenda.
Vsaj do leta 2001, vključno z Gamecubom, ko so delal top igre.
Karkoli pa je izšlo po 11. septembru v Murici ven, pa je bel "meh" zame.
Je pa res, da ne nasedam na takšne "veličinske" slogane, kot je pri tej OLED verziji.

 

Nekaj pa sem se le naučil s tega mn3njalnika :rofl:

 

Povezava do prispevka

Nikol nisem mel nobene Nintendo konzole, pa si te od fellow mn3njalnicarja kupim rabljen Switch Lite. Da vidim te zakaj se gre. Kupim BOTW2. Fuknem not, startam. Spilam par minut. I don't understand what the hype is about. Si mislim, mogoce je ona teta na mimovrste v komentarjih mela prav, ko je napisala, da je to za otroke do 12 let. Spilam se malo dalje, aaannd it's 4 vjutro. FTW just happened? Zakaj mam naenkrat zeljo met Switca prikoplenega na TV, da ne bom rabo zijat na toti mali ekran? Pa je normalno, da hocem met se oni pro kontroler? Al je brezveze ta kontroler kupovat? Kaj naj zaj naredim? Naj kupim toti OLED ko pride ven? Al naj kupim kr neki trenutni switch model? Al se keri javi, da mi da dva focna plus obvezen sestavi se, in ne rabis tega kolega, pa lep lp.

 

Danes sn mel homooffice homeoffice, tricetrt cajta sn spilal BOTW. Ne vem kdaj se mi je nazadnje to zgodlo, da spil tak vlece.

 

Povezava do prispevka
uros678 reče pred 8 urami:

Nikol nisem mel nobene Nintendo konzole, pa si te od fellow mn3njalnicarja kupim rabljen Switch Lite. Da vidim te zakaj se gre. Kupim BOTW2. Fuknem not, startam. Spilam par minut. I don't understand what the hype is about. Si mislim, mogoce je ona teta na mimovrste v komentarjih mela prav, ko je napisala, da je to za otroke do 12 let. Spilam se malo dalje, aaannd it's 4 vjutro. FTW just happened? Zakaj mam naenkrat zeljo met Switca prikoplenega na TV, da ne bom rabo zijat na toti mali ekran? Pa je normalno, da hocem met se oni pro kontroler? Al je brezveze ta kontroler kupovat? Kaj naj zaj naredim? Naj kupim toti OLED ko pride ven? Al naj kupim kr neki trenutni switch model? Al se keri javi, da mi da dva focna plus obvezen sestavi se, in ne rabis tega kolega, pa lep lp.

 

Danes sn mel homooffice homeoffice, tricetrt cajta sn spilal BOTW. Ne vem kdaj se mi je nazadnje to zgodlo, da spil tak vlece.

 

Pro controller ja nuja. :D

 

in pol se greš take.

https://imgur.com/LMXx5hu

Povezava do prispevka
uros678 reče pred 12 urami:

Nikol nisem mel nobene Nintendo konzole, pa si te od fellow mn3njalnicarja kupim rabljen Switch Lite. Da vidim te zakaj se gre. Kupim BOTW2. Fuknem not, startam. Spilam par minut. I don't understand what the hype is about. Si mislim, mogoce je ona teta na mimovrste v komentarjih mela prav, ko je napisala, da je to za otroke do 12 let. Spilam se malo dalje, aaannd it's 4 vjutro. FTW just happened? Zakaj mam naenkrat zeljo met Switca prikoplenega na TV, da ne bom rabo zijat na toti mali ekran? Pa je normalno, da hocem met se oni pro kontroler? Al je brezveze ta kontroler kupovat? Kaj naj zaj naredim? Naj kupim toti OLED ko pride ven? Al naj kupim kr neki trenutni switch model? Al se keri javi, da mi da dva focna plus obvezen sestavi se, in ne rabis tega kolega, pa lep lp.

 

Danes sn mel homooffice homeoffice, tricetrt cajta sn spilal BOTW. Ne vem kdaj se mi je nazadnje to zgodlo, da spil tak vlece.

Vse v mejah normale stari. Men je BOTW game of the decade skupaj z Bloodborne. To samo vleče in vleče.

Povezava do prispevka
Tijuana reče Dne, 9. 7. 2021 at 14:02:

Zame je tudi BOTW gladko game of the decade. 

 

Zase lahko rečem, da me je BOTW vrnila po filingu v začetek 90ih, ko so te igre postavile v neko okolje in si se pač moral znajti. Ko si imel neko motivacijo raziskovanja in si se vsemu čudil. To se mi ni zgodilo že...hnm...20 let?

 

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka
MorskaGlista reče pred 26 minutami:

 

Zase lahko rečem, da me je BOTW vrnila po filingu v začetek 90ih, ko so te igre postavile v neko okolje in si se pač moral znajti. Ko si imel neko motivacijo raziskovanja in si se vsemu čudil. To se mi ni zgodilo že...hnm...20 let?

 

 

Take so praktično vse soulsborne igre sam da pač niso openworld. 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 33 minutami:

Take so praktično vse soulsborne igre sam da pač niso openworld

Kar je tudi glavna razlika. Soulsborne igre imajo čisto drug vibe/vzdušje kakor BOTW. Prve so klavstrofobične, moreče, peklenske, BOTW pa je odprta, radoživa, otročja in pravljična. Kljub temu, da ljubim souls igre, mi vseeno niso uspele pričarati tega občutka mladostniške radoznalosti, ki preveva BOTW. Res težko primerjam iz tega vidika.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pač feel je čisto drugačen. BOTW je res THE pustolovščina, kot Link stopiš na veliko avanturo, ki bo polna zabavnih zgodb, raziskovanja, skrivnosti itd. Predvsem bo igrica kljub apokalipsi dajala good feelse

 

Soulsborne pa pač raje depresivne feelse :D. Ne razumet narobe, obožujem From igračke, ampak vseeno mi Zelda nekako bolj predstavlja ideal velike pustolovščine

Povezava do prispevka

Menim da ima BOTW svoboda svoje omejitve in svoje prednosti, samo ne bom preveč filozofiral, mogoče ne igram dovolj pogosto, se mi je pa špil končno izboljšal po tistem ko sem opravil Tarrey town questline, je vse kar naenkrat lažje. Bom raje govoril o špilu ko ga dejansko končam.

 

Vsaj zaenkrat imam Okami in A Link to the Past bolj v čislih. Ampak ok čist osebne preference o temu kak grind mi je kul in kak mi ni

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Kar je tudi glavna razlika. Soulsborne igre imajo čisto drug vibe/vzdušje kakor BOTW. Prve so klavstrofobične, moreče, peklenske, BOTW pa je odprta, radoživa, otročja in pravljična. Kljub temu, da ljubim souls igre, mi vseeno niso uspele pričarati tega občutka mladostniške radoznalosti, ki preveva BOTW. Res težko primerjam iz tega vidika.

 

Dej preber si še enkrat zadevo ki sem jo kvotal in potem preber kaj sem jaz napisal in mi razloži kakšno vezo ima s tem to kar si ti napisal.

 

 

Pa še par račk in jagod si potalajte med sabo za nagrado lol. A to konc meseca dobite kake erotične pripomočke za nagrado če mate dost pik? 

/S

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

Dej preber si še enkrat zadevo ki sem jo kvotal

Če ne bi prebral tistega kar si kvotal, ne bi napisal tistega kar sem napisal.

BOTW ima veliko veliko večji poudarek na raziskovanju in sense of wonder, kakor soulsborne igre. Pa ne zgolj v smislu, da si vržen not in znajdi se. Moj komentar se ja navezoval na tole:

MorskaGlista reče pred 3 urami:

Ko si imel neko motivacijo raziskovanja in si se vsemu čudil.

BOTW je točno to. Vrnitev v razposajena otroška leta, ko si se čudil vsaki stvari, ker ti je bila nova in neraziskana.

Soulsborne veliko več stavijo na enigmo. Postavijo te v kot in ti ne dajo dihati, kaj šele da bi ti povzročale BOTW čustva.

 

(Dobro vem, da imaš ti do BOTW neke zamere in ti gre na kurac, da jo enačim ali v določenih pogledih celo postavljam NAD soulsborne igre, ki so ti omiljena zvrst.

Malo zadihaj in nehaj bit tak faking fanboy no. Meh, pozabi plz. Ni nujno, da je nek fanboyjizem zadaj. Uno o reakcijah me je triggeralo, k je krneki.)

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...