Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

BlackBird reče pred 4 urami:

Kakšen se vam zdi nov demo od WarioWare: Get it together?

 

Je zanimiva ideja z različnimi characterji, ampak se mi zdi da bo ravno zaradi tega ker vedno vodiš characterja špil izgubil tisti golden random element ki mi je bil vedno winner pri seriji :)

 

Se strinjam. Sem velik fan WarioWare Touched z DSa, v bistvu je bil to spil ki me je preprical za nakup konzole. Sem sprobal tale demo nahitro pa mi ni potegnil, tako kot si reku, res mi ne sede ta nov sistem.

Povezava do prispevka
gerozaver reče pred 54 minutami:

Kak se pa tole drži oz. Koliko časa lahko držiš?

 

Ko igram je naslonjen na trebuh, tko da ni panike (igram v napol lezecem polozaju). Je malo dodatne teze ja, ma nic kriticnega. 

Arey reče pred 1 uro:

A ni pol se bolj smiselno priklopit na tv, da ne nosis v roki nebalansiranega joystika?


Mi pase igrat na kavcu/v postelji v lezecem polozaju, tko da ne :) Na tv mi switch ne odgovarja zaradi perfomanca. 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 9 minutami:

@atomic Kaj si pol kaj nabavil za Switcha? 

Tako gužvo mam, da sem tamali nabavil minecraft in enga pokemona. Jest pridem na vrsto potem pozno jeseni. Nabavil bom te luigis mansion on mario odysey to kar ni na wiiu. Potem kak quake remastered, in skyward sword remastered, ker nisem nikoli preigral. Če bo kaka indie eklkuziva padla, drugače sem imel pa v mislih to bolj za tamalo, da lahko kulturno v restavraciji jem :)

Povezava do prispevka

Za vse ljubitelje Maria in Lego kock :)  

 

 

Navedek

The full list of items included in the LEGO Super Mario 64 ? Block set announced today are:

Brick-built ? Block with 2,064-pieces.


Several LEGO® Super Mario™ microfigures including: Mario, Princess Peach, and King Bob-omb, as well as a Chain Chomp, Big Bully, Mr. I, Lakitu, penguin, baby penguin and more.


Four detailed, buildable versions of Super Mario 64 levels: Peach’s Castle, Bob-omb Battlefield, Cool, Cool Mountain and Lethal Lava Trouble.


Fans will be able to get their hands on the LEGO Super Mario 64 ? Block set exclusively from LEGO Retail Stores and LEGO.com from October 1, 2021. From 2022 it will become available at other leading retailers around the world.

 

The recommended retail price for the ? Block set is 169.99 EUR/USD.

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Nintendo v Evropi znižal ceno OG/V2 Switcha za 20 funtov oziroma za 30 evrov (iz 329,99 € na 299,99 €).

Navedek

Officially, Nintendo does not set hardware pricing in Europe - but the new £259.99 price mark for the console listed on the company's official web store is seen by Nintendo as "appropriate" and a "guide" retailers will now likely follow.

 

"Nintendo of Europe is changing the European trade price of the Nintendo Switch console to retailers," a company spokesperson told Eurogamer this morning. "More than four and a half years after its first release, Nintendo Switch continues to have strong sales momentum in Europe. After carefully weighing up a variety of factors, including currency exchange rates in Europe and the upcoming launch of Nintendo Switch - OLED Model, we decided that now was the appropriate time to change the European trade price of Nintendo Switch.

 

"The trade prices of Nintendo Switch Lite and the upcoming Nintendo Switch - OLED Model are not affected.

 

"The final price to consumers is determined by retailers. As a guide, we recommend that consumers check with local retailers to find out their prices. In My Nintendo Store, which is Nintendo's own retail channel, the price of each Nintendo Switch family console is now:

 

Nintendo Switch Lite: £199.99

Nintendo Switch: £259.99

Nintendo Switch - OLED Model: £309.99

 

"We made the price change before the launch of Nintendo Switch - OLED Model so that the price differences between each model in Nintendo's own retail channel, My Nintendo Store, would be what Nintendo judges to be appropriate for its own store."

 

Povezava do prispevka
Navedek

Tune in 24/09 at 00:00 CEST for a #NintendoDirect livestream featuring roughly 40 minutes of information focussed mainly on #NintendoSwitch games launching this winter.

Torej late 2021/early 2022 spili. Smash DLCjev bo končno konec. Hvala bogu.

 

+ Kaj bi dal za en Silksong teaser.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Baje uleti takoj na začetku leta

 

Navedek

As rumors about Hollow Knight Silksong being a part of the next Nintendo Direct are heating up, we have got quite a credible leak about the release date of the game. The source of the leak is the GeForce Now database, which has been making rounds on the internet in the past few days. If you aren’t aware, GeForce Now’s database leak revealed a large number of unannounced titles, including the likes of God of War for PC (yes, you read that right).


As Youtuber fireborn points out, the GeForce Now database leak also contained a release date for Hollow Knight Silksong. According to the information there, it will be releasing on February 1st, 2022.

 

https://www.dualshockers.com/hollow-knight-silksong-release-date-leaks-amidst-nintendo-direct-rumor/

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 8 urami:

 

Tijuana reče pred 46 minutami:

Sicer srčno upam, da je to res in pride ven že februarja ampak sam dvomim. Ima Silksong že za sabo par fake release date leakov. En tak znan je iz Steam databaze, ki se je na koncu izkazal le za placeholder, ker so pač nekaj morali v program napisat.

Un GeForce Now leak je že bil debunkan s strani Nvidie. Isto je šlo zgolj za placeholder naslove. Upam, da samo blefirajo. :D

Povezava do prispevka

Možen leak od Nintendo samega. Nintendo.jp je v koledarskem letu izidov v 2022 dodal dva špila. Znata bit del Directa. Sem dal v spoiler, če kdo noče vedet.

Spoiler

Bayonetta 3 (prej blo TBA) in Novi Kirby špil. Link

 

Sicer pa za Kirbyja novega se nekaj časa ve, da je v izdelavi. Za Bayonetto je pa pred kratkim Kamiya jamral, da je odvisno od Nintenda kdaj se bo Bayonetta pokazala.

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Zame je to blo highlight Directa. Ocarina of Time, Majora's Mask, Banjo-Kazooie na Switchu. Sicer pa ja tudi meni je 3D Kirby padel v oči. Splatoon 3 tudi zgleda dobra nadgradnja dvojke. Očitno tudi veliko več povdarka na singleplayerju kar je več kot super.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Par alinej iz novega Directa

* nov Kirby, sem zelo za odločitev za 3d platformiranje. Kirby ima par mehanik, okoli katerega bi lahko zgradili res zanimivo igro
* Triangle Strategy <3 ayyy zgleda carsko 
* Castlevania Advance Collection ... Sicer mi zgleda naravnost nagnusno in lah sam pljunem na Konami, samo kaj ko so res dobri naslovi. Zelo škoda, da niso dobesedno 0 nadgradili. Konami smeti!
* Actraiser Renesansa: ne poznam starih naslovov, sem pa slišal, da so kul sicer
* Bayonetta 3 nice
* Splatoon 3 - vedno mi je zgledala mega fun serija, samo nisem igral. Če bo proper SP mode sprobam

Povezava do prispevka

Ja samo mal se sedaj situacija zaplete. Mel boš navaden NSO kot je zdaj in NSO + Expansion pack (high tier naročnina). 

NSO = online play, cloud saves, game trials, NES in SNES špili (skupaj jih je 124), Tetris 99 in Pac-Man 99 - Cena ostaja ista

NSO + Expansion Pack = NSO + N64 in Sega Genesis - Cena še ni znana

 

Dodali so pa tudi zdaj poleg NES in SNES kontrolerja za Switch tudi N64 in Sega Genesis kontroler.

 

Drugače pa sem zasledil, da Mario Kart 64 bo tudi online up to 4 players. Mislim, da ni edina, ki je online up to 4 players.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Ce bi mel kdo cheap NSO, mam se 5 mest 3 mesta na voljo. Nekje 6 eur na leto pride mesto, ker placujem v funtih. Regija podracuna ni vazna, ker mam zdaj not UK, US in SI/EU racun pa vsem vse dela. Ko pride upgrade na Expasnion pack, bom razsiril in prilagodil ceno. Skratka ZS ako te interesira.

uredilo bitje raveer
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...