Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

Hernier reče pred 40 minutami:

A na enem accountu lahko gostiš več switcherinotov? I'm in! :) 

Maš Individualen plan, ki je za en acc in stane 20 € na leto in maš Family plan, ki lahko poleg sebe dodaš še 7 accjev in stane na leto 35 €. Family se res splača. Že, če sta samo dva je cenej.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 6 urami:

Škoda, da Bayonetta 3 izgleda kot igra iz Cross Gen PS2/PS3 obdobja. Faking Switch ekskluzive :sick::hmm:

 

Ahahaha

 

Glih sem copy / pastal video da ga objavim v Novičke s točno takim komentarjem pa sem šel prej Switch topick pogledat :D

 

Špil je res tako jebeno grd da nisem nahypan niti 10%, pa sem sicer mega Platinum fan. Kera žalost od grafike no, faaaaakkkk, pa ne morš takega sranja v 2021/22 furat noooo

Povezava do prispevka

Huda cena 30€ za Mario Maker 2 in Pikmin 3 na petrol shopu (lol)

 

https://eshop.petrol.si/sl/petrol/igra-super-mario-maker-2-za-nintendo-switch-pbl256332/PBL256332
https://eshop.petrol.si/sl/petrol/igra-pikmin-3---deluxe-za-nintendo-switch-pbl256334/PBL256334

Story mode v Mario Makerju 2 je za kaj? Sprašujem ker mi kreiranje levelov ne dogaja preveč v špilih, kar pa je I guess ravno point tega špila.

Povezava do prispevka
Hernier reče Dne, 24. 9. 2021 at 20:33:

Sam k to je tudi mentaliteta teh devov. Switch spet ni tok švoh, sam recimo ekskluzivi Fire Emblem in Pokemoni zgledata kot late PS2 igrici. Final Fantasy 13 iz PS3/360 zgleda tako 10x boljš od Fire Emblem, pa bi Switch moral vseeno izgotovit boljšo podobo od X360

 

Why the fuck bi delal igro z AAA budgetom če lahko služiš težke miljone z AA produkcijo na switchu? Pa sej za 3/4 Nintendo 1st party iger isto velja. Dejansko upam da bo BOTW2 zelo podoben enki in ne bom rabil teh smeti od konzole kupovat...

Povezava do prispevka

Prednarocil sem Switcha Oled in naj bi ga dobil v petek.

 

Malo neumno vprasanje, ker nisem

najbolj v nintendu, bo drugace za hcerko pa me zanima, ce bodo igre delovale tudi od prejsnjih switchev (v1, v2), da lahko kupim kaksno rabljeno igro?

 

hvala

Povezava do prispevka
urby20 reče pred 19 minutami:

Je kakšna dobra igra, da jo lahko igrava skupaj z vsak enim joy-conom?

Poleg tega kar so ostali omenjali bi priporočal kak Mario Galaxy. Ti imaš čez premikanje maria, ona pa meče kapico. Sicer je možno, da je to mal prezakomplicirano za šestletnika. Ne vem, nimam občutka. :D

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 urama:

Poleg tega kar so ostali omenjali bi priporočal kak Mario Galaxy. Ti imaš čez premikanje maria, ona pa meče kapico. Sicer je možno, da je to mal prezakomplicirano za šestletnika. Ne vem, nimam občutka. :D

Verjetno si mislil Super Mario Odyssey ane?

 

Drugače pa na podoben način ima tudi coop špil Captian Toad: Treasure Tracker.

Povezava do prispevka
urby20 reče pred 19 minutami:

Sem kontaktiral nekoga na fb marketplaceu za mario kart 8 in odyssey in hoce za vsako 50€ (rabljeno), kar pa se mi zdi too much in je verjetno bolje vzeti novo v trgovini za 60€ kajne?

Na Bolhi prodaja en rabljen SM Odyssey po 40 €.  SM Kart 8 Deluxe pa sem opazil novega na Konzolkotu za 52 € in Techshop.si za 50.79 €.

 

Maš modele na netu ko prodajajo rabljene špile in ker pač piše Nintendo na špilu misli, da je zlato in da ga lahko proda skoraj za isto ceno kot novega. Ne kupuj od takih. Bolše tej čakat in prej ko slej pride en normalen, ki prodaja ali prej ko slej ima kakšna trgovina popuste.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
urby20 reče Dne, 5. 10. 2021 at 11:18:

6 let ima.

 

Switcha sem si umislil ravno zaradi tega, ker na ps-u ni super maria in bo pomoje super za tamalo.

 

Lahko kakšen link plastičnih Joyconov, oz. kje se dobi tole?

 

Hvala

Nihče ni omenil Super Mario Party .. za 6-letnico bo TOP. Tudi jaz s hčerkama (sta sicer malo strejši) daleč največ to igram. Še celo 2 dodatna joy cona sem nabavil ravno zaradi te igre, da lahko 4 igramo. 

 

uredilo bitje Istvan
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...