Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

Vroča roba kot pa5:ododava:

 

Mogoče če bi nintendo povlekel rit iz glave in dejansko naredil konkreten upgrade (minimalno da bi proc dvignil) in se nekaj qol popravkov 

Ta mini upgrade vsako leto pa si lahko nekam zataknejo, plus oderuška cena 

uredilo bitje Me3do
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Raje neham igrat igrce kot da kupim ta podhranjena jajca za 400€ lol... Itak v prenosnem načinu ne morem igrat ker me začnejo takoj bolet prsti + mravljinčenje na 4K tvju pa ima da 3/4 igrc zgleda dobesedno ogabno + polna cena za Nintendo halfassed remasterje al pa retail rome ki se poganjajo preko emulatorja. Btw kje je Metroid Prime 4? :beer:

Povezava do prispevka

Jaz sem si kupil od steelplay joycone.  (https://www.konzolko.si/controllers-steelplay-twin-pads-animal-crossing-theme-oprema) Cheap plastika(lučke se vidijo skozi jfc), kar nekaj zafrkavanja z updati, in da ti vse skupaj deluje, filat moraš posebej, ampak je VELIKO lažji držat switcha v roku. Dosti manj problemov z mravljinci in zategnjenimi prsti :) Metroid Dread bo še počakal, ker moram končati še Super Metroid in Metroid Fusion prej, pa itak je Igabiba zajebala, niso poslali včeraj, tako da pred ponedeljkom ne bo špila :D

Povezava do prispevka

heh, še vedno nobenega emaila o pošiljanju metroid dread. Igagiba chat me ja pa tut ghostal cel dan... tko da očitno ne bo špila niti v pondelk :/ Boljš bi bilo, da bi rekl: sori, zamuda... da pa nč ne rečejo...now, that's just fucking annoying :/ Pol imam občutek, da so zajebal, in da ne dobim special edition verzije :/

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 7 urami:

dobil sem karpalni sindrom sam da glejam to fotko

Hotel sem pokazati ozadje, katerega očitno nihče ne vidi, oz. ne zna razbrati :D

 

A res toliko drkate te igrače, da vas začne boleti roka in ne kur-ac? :D

 

ah ja, za nekaj minutno igranje skupaj s hčerko bo tole čisto ok in nikomur ne bo odpadla roka ali v le to prišli mravljinci ;)

Povezava do prispevka
urby20 reče Dne, 7. 10. 2021 at 14:58:

Jaz sem narocil OLED-a, ker pri hisi se nimamo switcha, zato se mi zdi smiselno kupiti najnovejso verzijo.

 

So mi pa pravkar sporocili iz Bigbanga, da jim je dobavitelj javil, da bo dobava zamaknjena na predvidoma naslednji konec tedna…

Brat je prednaročil OLED-a na Konzolkotu. V petek na day1 so jih dali na pošto namesto da en dan prej...

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 3 urami:

Brat je prednaročil OLED-a na Konzolkotu. V petek na day1 so jih dali na pošto namesto da en dan prej...

 

V bigbangu jih niti včeraj niso dali na pošto, so samo poslali email, da jim dobavitelj ne more dobaviti, zato sem včeraj ob 22h oddal naročilo pri konzolkotu in sem danes malo po 9.uri zjutraj že dobil email, da je naročilo pripravljeno za prevzem.

 

Me pa malo bega, da ima bigbang in mimovrste že po defaulut 2 leti garancije pri konzolkotu pa piše samo 1 leto?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...