Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

JediEagle reče Dne, 8. 10. 2021 at 9:28:

Jaz sem si kupil od steelplay joycone.  (https://www.konzolko.si/controllers-steelplay-twin-pads-animal-crossing-theme-oprema) Cheap plastika(lučke se vidijo skozi jfc), kar nekaj zafrkavanja z updati, in da ti vse skupaj deluje, filat moraš posebej, ampak je VELIKO lažji držat switcha v roku. Dosti manj problemov z mravljinci in zategnjenimi prsti :) Metroid Dread bo še počakal, ker moram končati še Super Metroid in Metroid Fusion prej, pa itak je Igabiba zajebala, niso poslali včeraj, tako da pred ponedeljkom ne bo špila :D

jaz imam te steeplaye, si imel velike težave pri syncanju desnega joycona? Sync buttoni so obupni. Tudi ko je enkrat syncan, traja zelo dolgo, da ju switch registrira, ko ga prižgeš. To s polnjenjem je tudi lol.

Povezava do prispevka
jazbinec reče pred 35 minutami:

jaz imam te steeplaye, si imel velike težave pri syncanju desnega joycona? Sync buttoni so obupni. Tudi ko je enkrat syncan, traja zelo dolgo, da ju switch registrira, ko ga prižgeš. To s polnjenjem je tudi lol.

 

Z obema... prvič sta se mi uspešno povezala šele po hard restartu Switcha, predtem se sploh nista hotela. Sem že vzdihoval, da bo treba vse skupaj vrniti :D Vmes sem updateal firmware, pa imajo tudi IMO preveč zakomplicirano. Dejansko razdeljen po barvah firmware-i....wtf?!? Ločene datoteke za desni/levi. Enkrat se mi je zgodilo, da je desni mrknil, sem najprej mislil, da je izpraznjena baterija, ok... dajmo filat. Sploh ni utripal med filanjem....okeeej. Dam nazaj, pritiskam gumbe...nič, na koncu se je izkazalo, da moram synch gumb pritisniti najprej, da ga prižgem očitno or smth....Ni ravno gladka izkušnja, dpad (ki je bil nekako glavni razlog za nakup) je tudi tkotko, ampak vsaj držim lahko v rokah dalj časa:) Ko pa vse dela, pa traja kakšnih 5? sekund, da se povežeta s Switchem.

Povezava do prispevka

Jst sem tud za mulce sedaj nabavil tega Switcha OLED. Ker mam WiiU, se mi je zdelo brezveze, saj so večino dobrih iger samo prekopirali. Ampak tale Mario Odyssey ga res trga. Pa končno lahko na WC-ju igraš:)

Zaslonček je pa tud zakon in precej velik. Stokrat boljše kot igranje na telefonu.

Me pa zanima, če je možno povezati Thrustmaster volan na konzolo oz. je že kdo probal?

uredilo bitje Cuso
Povezava do prispevka
tuerk reče pred 23 minutami:

Jaz bom tudi naročil za mulca. 


Zadnje 3 mesece samo še to. Switch tu, Switch tam. Fak no.

 

Najboljš, da kr poklikam na konzolku, da bo še letos.

 

Ima par favoritov. Odyssey, Mario maker 2 ...

 

Za sebe pa demon souls :D


Ima mimovrste zadnji kos na zalogi tako da pohiti :)

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 uro:

Ajde, to je pol kolko, 10 na osebo? :D

 

Sem mislil, da bom kao majster in fuknil na mizo denar in nam vsem častil za 1 leto, pol pa sem bil samo like nope, 80 € ne dam Nintendu :D

70 € :P They didnt go the 1USD = 1EUR way :P 

 

Mnjah.... mogoče, ko me prime, da bi "letos" igral N64 špile mal, vzamem :D 

uredilo bitje JediEagle
Povezava do prispevka

Oki, sej ko sem prespal, se mi zdi ajde, gre skozi. 28.50 funtov cez 12 mesecev pride slabe 3 evre na mesec. Sem bil bolj mnenja da je to vredno ravno 1, max 2 evra na mesec, ampak ajde, naj bo. Bom nadgradil 26.10. Samo s ticom v riti. :D Ene 3 evrice bo doplacila za obstojece brate. Aja, ce bi se kdo rad zraven, za 9 evrov te sprejmem v familijo, kjer imam se 2 prosti mesti.

 

uredilo bitje raveer
Povezava do prispevka
Morski reče pred 2 minutama:

a se splača kupit switch proti switch liteu, če je v mislih samo igranje kot ročna drkalica?

 

Iskreno meni ima ze og switch majhen ekran, tako da sploh ne vem kako bi igral switch lite, kjer je se manjsi

 

Mislim ajde, igral bi enako kot zdaj aka 0

Povezava do prispevka
raveer reče pred 4 urami:

Oki, sej ko sem prespal, se mi zdi ajde, gre skozi. 28.50 funtov cez 12 mesecev pride slabe 3 evre na mesec. Sem bil bolj mnenja da je to vredno ravno 1, max 2 evra na mesec, ampak ajde, naj bo. Bom nadgradil 26.10. Samo s ticom v riti. :D Ene 3 evrice bo doplacila za obstojece brate. Aja, ce bi se kdo rad zraven, za 9 evrov te sprejmem v familijo, kjer imam se 2 prosti mesti.

 

Kaj to mišljeno 9€ na leto ali do kdaj mate aktivno? Mene bi zanimala ta “familija”, imam sicer trenutno se do marca obično aktivno..a to lahko že vmes presedlam?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...