Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

Financal report As of September 30:

  • The Nintendo Switch has now sold in 92.87 million units as of Sep 30. Total sell in was 3.83m for the Jul - Sep quarter (8.3m in the last 6 months). The total number of software units sold in has surpassed 681 million. Gives a software tie ratio of 7.3
  • increased profits ($1.86b) compared to last year ($1.5b)
  • Switch sales forecast has been cut due to the global chip shortage (25.5m -> 24m)

Best selling titles:

  • Mario Kart 8 Deluxe - 38.74M
  • Animal Crossing: New Horizons - 34.85M
  • Super Smash Bros. Ultimate - 25.71M
  • Breath of the Wild - 24.13M
  • Pokemon Sword/Shield - 22.64M
  • Super Mario Odyssey - 21.95M
  • Super Mario Party - 16.48M
  • Pokemon Let’s GO - 13.83M
  • Splatoon 2 - 12.68M
  • Ring Fit Adventure - 12.21M

Other: 

  • MK8DX surpassed the sales of Mario Kart Wii. It’s now the best selling game in the series. 3rd best selling game for Nintendo, 7th best selling game of all time (surpassing Pokemon Red/ Green/ Blue/ Yellow).
  • Mario Golf Super Rush is now the best-selling Mario Golf entry of all time. (1.94M)
  • Miitopia on Switch has outsold Miitopia on 3DS. (1.37M on Switch, 1.18M on 3DS)
  • Super Mario 3D World + Bowser's Fury has outsold Super Mario Galaxy 2. (7.45M)
  • Skyward Sword HD was about ~70,000 copies away from outselling the Wii version as of Sep 2021 (3.60M on Switch, 3.67 on Wii)
  • New Pokemon Snap - 2.1M (excluding Japan)
uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Evo v četrtek se nisem mogel upreti ponudbi na amzn fr (320€) za oled-a, danes ga že dobil…Bom rekel, da nisem veliko pričakoval pa sem, kar navdušen… zaslon je očitna razlika, oled kar spremeni izkušnjo, nekaj pa odigra tudi tanjši rob. Tako, da po prvem občutku zadovoljen da sem šel v menjavo glede na to, da ga igram izključno handheld. Bonus pa, da sem starega isti dan prodal 😁

Povezava do prispevka

Faaak no že ene trikrat sem imel v košarici Mario 3d all stars za switcha, pa sem potem trikrat že scancelal že oddano naročilo. Goddamn no 50 evrov za tri posrane emulacije starih iger - ajde vsaj eno so zadeli (Galaxy). Pri čemer vsi trije špili izgledajo boljše in se igrajo na PCju. Samo je pa collector's item za zbiratelja in bi kar sedel v zbirko.

 

Evo za 40 evrov sem pripravljen nastavit šupak, ampak 50 me pa res preveč boli. Je kdo sploh igral to kolekcijo na switchu in ima kakšno mnenje.

 

Mario 64 in Sunshine sta oba v 30fps, s tem da je prvi še celo v 4:3 formatu, tako da imaš grde črne črte ob straneh. Res low effort rom na kaseti pa 50 evrov cena. Kurčev Nintendo:wacko: 

 

Galko kaj je tvoj razlog da tega nisi uvrstil na Switch kolekcijo? 

Povezava do prispevka
Feget reče pred 9 urami:

 

Samo Mario 3d World, New super Mario bros in Gorileža boš pa dodal v switch kolekcijo, čeprav so wii-u igrice:nicjasno:

 

To je drugo, pač celotno Wii U kolekcijo si bom prenesel na Switcha, plus porti iz WiiU dejansko izgledajo kot legit Switch špili :)  

 

Screen_Shot_2020_09_16_at_11.59.42_AM.0.

 

rZqC8wvQ5BdUXJPCbeMie6-1024-80.jpg.webp

 

Ne morš to tretirat kot current gen špil ffs no :D

 

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 47 minutami:

 

To je drugo, pač celotno Wii U kolekcijo si bom prenesel na Switcha, plus porti iz WiiU dejansko izgledajo kot legit Switch špili :)  

 

 

Ampak predelan Mario Galaxy tudi deluje kot legit switch igrica:cry:

 

Goddamn prav nočem nabavit tega cashgreba, ampak kot zbiratelj res težko opravičim, da ga ne bi imel v switch zbirki :(

 

Zadeva pa drži brutalno ceno, zaradi super odločitve Nintenda, da se bo prodajalo le omejen čas:ranting:

Povezava do prispevka
Feget reče pred 5 urami:

Sem skeširal za 3D all stars :( Preprosto nimam argumenta zakaj tega kot zbiratelj ne bi imel v switch zbirki :(

 

Moje duševno stanje danes (in verjetno še naslednjih 10 dni)...

 

Kaj naj rečem šele jaz, ki sem dal 60€ za GTA Trilogy 🙆 kaj takega si človek ne more nikdar oprostiti.

uredilo bitje MorskaGlista
Povezava do prispevka

Da nardim malo reklame - potezni boj, kjer moraš dobro poznat beštije proti katerim se boriš, humor je odbit, špil pri nekaterih izzivih rata presenetljivo zajeban, počasi nadgrajuješ svoje like z orožji in sposobnostmi (večino nadgradenj si moraš res prislužit) pa še lušten špil je, tud na velikem zaslonu

 

prou uno what is not to like, tud nobenega bug-a nisem zasledil

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...