Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

A kdo ve za kaj za vraga igračka Nintendo switch ne omogoča izklopa in vklopa konzole s kontrolerjem oziroma joyconi??? Moraš iti do nje, stisniti power gumb, ga držati par sekund in šele potem dobiš opcijo power off. S kontrolerjem jo pa daš lahko samo v sleep mode. Ali so nintendo inžinirji mislili razvili smo tako hot shit robo, da bo vsak, ki kupi switcha tega igral po 12 ur na dan in ga sploh ne rabi nikoli ugasniti, ali niso znali implementirati te napredne tehnične funkcije, ki jo imajo ostale konzole že od dobe ps3 in xbox 360?

Povezava do prispevka
Feget reče pred 2 minutama:

A kdo ve za kaj za vraga igračka Nintendo switch ne omogoča izklopa in vklopa konzole s kontrolerjem oziroma joyconi??? Moraš iti do nje, stisniti power gumb, ga držati par sekund in šele potem dobiš opcijo power off. S kontrolerjem jo pa daš lahko samo v sleep mode. Ali so nintendo inžinirji mislili razvili smo tako hot shit robo, da bo vsak, ki kupi switcha tega igral po 12 ur na dan in ga sploh ne rabi nikoli ugasniti, ali niso znali implementirati te napredne tehnične funkcije, ki jo imajo ostale konzole že od dobe ps3 in xbox 360?

 

To sem se tudi jaz spraševal, je res nadležno, da je treba vedno k tv-ju, ker se uporablja pri nas zgolj kot stacionarna konzola.

Povezava do prispevka
Arey reče Dne, 21. 11. 2021 at 10:42:

Camir z eno roko in enim ocesom obrne the witness ob treh zjutraj po petih pirih v stirih minutah, ne se primerjat z njim :D

Ti se hecaš, ampak zadnjič sva z ženo imela dve kolegici na obisku in sem jima kazal The Witness ter speedrunnal do bambus zvočnih puzzel, tako da je ena zelena v faco rekla, naj smirim doživljaj in igram počasneje, ker ji gre na bruhanje od hitrosti dogajanja :D 

 

Ampak nista prepoznali kvalitete, tako da pol sem jima šel kazat Assassin's Creed Valhalla in jima dal za jahat konja po Angliji. Jima je bilo bolj carsko. Teško je.  

Povezava do prispevka
Navedek

The remakes of 2006 DS games Pokémon Diamond and Pearl sold 1.395.642 units in their first three days, according to Famitsu.

 

This includes physical boxed copies and download cards sold at Japanese retailers, but it doesn’t include digital copies bought directly from the Nintendo eShop.

 

Only one other Switch game has managed to sell more copies in its first three days in Japan, which is Animal Crossing: New Horizons (1.88 million units).

V prvih treh dneh na Japonskem tudi bolj prodajan kot Pokemon Sword/Shield. Sicer le za malenkost (31.000 enot) več.

Povezava do prispevka
urby20 reče pred 3 urami:

Seveda, dokler ni odposlano lahko prekličeš.

Kul. Ej a modeli dejansko mislijo poslati dva paketa? Najprej metroid. In čez kaka dva tedna še konzolo? Malo bedno bo gledat uno škatlico od igrice na polici :lol: sem mislil ko je konzola + igra da bo to skupaj z enim sam se mi zdi kot da bi blo poslano dvakrat.

Povezava do prispevka

Je kdo igral Shovel Knighta na switchu v handheld in kakšna je izkušnja?

 

Sicer je stara igra in je res na vse sistemih. Ampak nekako se mi zdi, da tega res ne bi igral na 65 inčnem OLEDU in da bi bil switch oled res top platforma za. Na ameriškem eshopu je akcija za 22 dolarjev, kar je sicer še vedno brutalno veliko za staro igro in še download. 

Povezava do prispevka

Shovel Knight zgleda čudovito na velikem TV-ju. Ni to neka NES igrica, zgleda pixel perfect tudi na 65-inčih. Se pa normalno dobro igra tudi v handheld mode. Vsekakor ena boljših retro-looking indie iger, tudi dobiš noro dosti contenta za ta denar. Osnovno kampanijo, tri dodatne kampanije (ki meni sicer niso všeč, ampak okej), nek multiplayer showdown, ki ga lahko igraš tudi sam, za nameček pa ima zadnji DLC še card game integriran :D. Tako da, če bi obrnil vse kampanije, je to ene 30 ur contenta. Če pa boš samo osnovno kampanijo, pa je tudi zelo tight 6 ur. V vsakem primeru worth-it. 

Povezava do prispevka

Ja igrica mi deluje kar cool, tak zelo cool retro homage vibe ima.

 

FOra je bolj v tem, da jo že tako imam na ps viti in vita tvju, 3dsu in PCju :) s tega vidika sem malo razmišljal ali je to bolj handheld game ali TV game  :)

 

Sicer pa bom verjetno kar preko ps vita tv preigral, se mi zdi da sem zadnje čase toliko enega denarja zmetal za igirice da mi je kar zelo bad (pa tudi 20 evrov za re star digital špil in to V AKCIJI mi je mega preveč). No ja če bi imel žensko bi to šlo za hotele in večerje, tako da vsaj ta tolažba mi ostane :( 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...