Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

Navedek

Nintendo president Shuntaro Furukawa has confirmed that no new models of the Nintendo Switch will be released in 2020, which means no Pro.


JAN 31, 2020


"Regarding Nintendo Switch, we believe that it is important to continue to communicate the appeal of both Nintendo Switch systems and expand the installed base. Please note that we have no plans to launch a new Nintendo Switch model during 2020."

 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Switch pro bo moral prit ven slej ko prej ker ko bodo začel delat next gen only igre je konec portanja iger na trenutni switch. Že zdej so kompromisi pri portanju taki da mi ni jasno zakaj bi folk to sploh hotel igrat. 

 

Mene zanima kdaj bomo vidl kej od Metroid Prime 4. Ker tista napoved 3 leta nazaj z logotipom je bla imo najslabš najava igre takega kova ever. 

Povezava do prispevka

Jst sem vesel za Nintendo da jim gre s switchem tako fantastično in da se zadeva prodaja, ampak kar se mene tiče so ekskluzivni špili zanj skoraj brez izjeme jako povprečni. Wii U ga pelje scat podolgem in počez kar se ekskluziv tiče, na srečo Switch lastnikov je bila vsa dobra roba portana (razen Yoshis Woolly World). Tko sploh ni primerjave.

 

U bistvu je Switch skorajda na nivoju XboX-a, kar se ekskluziv tiče. Prvo leto so še nakazovali, potem pa sam drek po faci.

Povezava do prispevka

  

Galko reče pred 5 minutami:

Jst sem vesel za Nintendo da jim gre s switchem tako fantastično in da se zadeva prodaja, ampak kar se mene tiče so ekskluzivni špili zanj skoraj brez izjeme jako povprečni. Wii U ga pelje scat podolgem in počez kar se ekskluziv tiče, na srečo Switch lastnikov je bila vsa dobra roba portana (razen Yoshis Woolly World). Tko sploh ni primerjave.

 

U bistvu je Switch skorajda na nivoju XboX-a, kar se ekskluziv tiče. Prvo leto so še nakazovali, potem pa sam drek po faci.

 

 

Točn tako. Razen prenosnosti jaz ne vidim uporabne vrednosti switcha in ker mi ta način igranja ne ustreza (na šiht se vozim z avtom + mravljinčenje prstov), še vedno čakam na en sam Switch only špil ki bi me sploh zanimal.

 

Pa letos se prav vidi kako jih boli patak ker jim vse leti iz polic čeprav ni nobenih novic o ničemer... 

 

  

BumbleBee reče Pravkar:

Ze Xenoblade Chronicles remake Switch komaj prebavi v docked mode, undocked je pa resolucija 360p. Res ne razumem Nintendovega vztrajanja na podhranjenem HW. Ne rabi biti cutting edge ampak bi od modernih konzol res pricakoval 720p kot absoluten minimum.

 

A se hecaš? :D 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Saj meni je FE graficni stil cisto ok, problem je ker imas s padci resolucij na koncu na zaslonu zmazek, ki ga poskusajo resevati z raznimi filtri.

 

Zdaj s kaksnim FE in igrami ki so dokaj flat shaded ni tako opazno ker enostavno ne izgubis toliko detajla, Xenoblade pa je bolj detajliran in je zato padec toliko bolj opazen.

Povezava do prispevka

Men večina teh konverzij, tudi tiste ki niso popolnoma jarring, delujejo tako grdo da me niti malo ne mika da bi kakšno igral.
V bistvu ko končam Galaxy (kolikor se mi bo pač dalo nabirat teh lun) in Hollow knight ne vem če bi sploh še obdržal Switch. Kar je blo za preigrat sem preigral, novih zanimivih iger pa neki ful ni. Malo mi je škoda ker mi je drgač fajn konzolica samo indieje lahko igram tut na laptopu al pa playstationu.

Povezava do prispevka
Arey reče pred 2 urama:

Men večina teh konverzij, tudi tiste ki niso popolnoma jarring, delujejo tako grdo da me niti malo ne mika da bi kakšno igral.
V bistvu ko končam Galaxy (kolikor se mi bo pač dalo nabirat teh lun) in Hollow knight ne vem če bi sploh še obdržal Switch. Kar je blo za preigrat sem preigral, novih zanimivih iger pa neki ful ni. Malo mi je škoda ker mi je drgač fajn konzolica samo indieje lahko igram tut na laptopu al pa playstationu.

BOTW2, Odyssey, Mario Macker 2, Luigi's Mansion 3 in Link's Awakening so razlogi, da sem nabavil Switch. Men je tko srednje žal, da sem ga vzel. V bistvu vse stavim na BOTW2 :D

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 17 minutami:

BOTW2, Odyssey, Mario Macker 2, Luigi's Mansion 3 in Link's Awakening so razlogi, da sem nabavil Switch.

 

+1!

 

In nazadnje sem užival še v Duke Nukem 20th Anniversary Edition in ko sem končno prejel Sebulbo v Star Wars Episode 1 Racer! :) 

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 2 urama:

 V bistvu vse stavim na BOTW2 :D

 

BOTW je na wiiu tako da to ni eksluziva. Switch ima zame eno samo vredno igro - tega novega Mariota, to je to. BOTW2 bi raje igral na switch pro. Sicer pa mi je smešno, da se nekdo norčuje iz xbox ownerjev, sam ima pa konzolo s tremi eksluzivami:rofl:

Povezava do prispevka
Arey reče pred 32 minutami:

Zakaj, 3 dobre eksluzive so pa res vredne nakupa konzole. Zato pa nihče nima xboxa.

 

Jep zakaj bi igral witcher 3, RDR 2 in še 100 drugih multiplatform naslovov v ultimativni grafični obliki, če lahko na switchu preigram tiste tri bedne eksluzive:rofl:

Povezava do prispevka

Ma saj to debato smo že imeli. Dejstvo je, da Switch ima za določen profil igralcev res dober nabor ekskluziv, samo pač sedet ti morejo te njihove igrice

 

Tole so recimo "škatelne večji budget" ekskluzive s povprečno oceno nad 85, sem bil ekstra prijazen in BOTW odstranil iz seznama:D

 

Super Mario Odyssey META_97
Super Smash Bros. Ultimate META_93
Animal Crossing: New Horizons META_90
Fire Emblem: Three Houses META_89
Super Mario Maker 2 META_88
Astral Chain META_87
Legend of Zelda: Link's Awakening META_87
Luigi's Mansion 3 META_86
Mario + Rabbids META_85

 

 

Realno dvomim, da jih X1 našopa več, tudi če ignoriramo dejstvo, da so vse igrice tudi na PC-ju in da ima ene 4 leta prednosti 

Povezava do prispevka

evo Xbox listo:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pa še xbox listo, če šteješ tudi PC igrice:

 

Forza Horizon 4 - 92

Forza Horizon 3 - 91

Ori 2 - 90

Ori 1 - 88

Forza 6 - 87

Forza 7 - 86

Halo remastered collection - 85

 

s tem da ori lih težko pade v "večji budget", samo naj bo, da ne bo totalna depra

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 29 minutami:

Ma saj to debato smo že imeli. Dejstvo je, da Switch ima za določen profil igralcev res dober nabor ekskluziv, samo pač sedet ti morejo te njihove igrice

 

Tole so recimo "škatelne večji budget" ekskluzive s povprečno oceno nad 85, sem bil ekstra prijazen in BOTW odstranil iz seznama:D

 

Super Mario Odyssey META_97
Super Smash Bros. Ultimate META_93
Animal Crossing: New Horizons META_90
Fire Emblem: Three Houses META_89
Super Mario Maker 2 META_88
Astral Chain META_87
Legend of Zelda: Link's Awakening META_87
Luigi's Mansion 3 META_86
Mario + Rabbids META_85

 

 

Realno dvomim, da jih X1 našopa več, tudi če ignoriramo dejstvo, da so vse igrice tudi na PC-ju in da ima ene 4 leta prednosti 

 

Ne vem ali je to joke, ampak ta lista je, če se zbriše Mario Odyssey ajde pa Zelde: Link's awakening res en velik lol:rofl::rofl:

 

Smash bros mele, ne me jebat no, to je že 10. špil v vrsti pa vsi so isti. Samo še Mario kart manjka:rofl:

 

Raje vzamem 4k RDR 2 in witcher 3 v ultimativni grafični obliki any time of the day.

 

Za tista dva špila pa bo verejtno (če ni že) itak emulator na PCju, ki bo zadeve poganjal precej bolje in lepše.

uredilo bitje Mefisto
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...