Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

bigboss82 reče pred 9 minutami:

skoraj vec kot Executor svojo punco :)

 

 

Ni, da ni, dragi VelikiŠef82! 😝

 

Sicer pa komaj čakam na petek, da vas vse vidim in udarimo megalomansko debato o Switchu, PS4, XboX in PC.

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 4 minutami:

Ko se spravim igrat zelo preferiram udobnost :D Ne pa, da bi na računalniškem stolu sedel na zašvicanih jajcih in riti.

Ma seh tudi jaz ce bi lahko lezal bi najraje lezal hehe.. dq bi vidu kako jaz igram pc, na postrani, monitor postrani noge v levo na sivan, stil dvignjen razvaljen v nulo, tipkovnica na kolenih in miska v desni roki :)))

Povezava do prispevka

Realno če bi switcha mel za igrat sam SP igre bi se ga precej hitro naveličal 

AAA multiplat so pa sploh joke na Switchu 

Pa hw ne tudi kr krap

Ja, mobilnost je kul, ampak dej mi pol vsaj malo boljši zaslon, ne da ga že malo sonca čisto zjebe :/

Kar mu dam plus je local coop, Mario kart 8, smash bros in se kej bi se najdlo so res take igre ki se jih tudi po žnj časa ne navelicas

Ampak spet, če si mel wii u, je pomoje switch bolj mimo nakup

Res škoda da se Nintendo ne zmiga in dostavi pro verzije (pa že za switcha so sparali in šli s starejšo verzijo tegre kot je bla takrat na trgu...), da bi vsaj delno opraviču nakup z vsaj kolikor tolko ok pogajanjem multiplat naslovov

 

Sam očitno folk useeno veselo kupuje switche, tku da kdu bi jih zastopu :D

Povezava do prispevka

  

Mefisto reče pred 9 urami:

 

Ne vem ali je to joke, ampak ta lista je, če se zbriše Mario Odyssey ajde pa Zelde: Link's awakening res en velik lol:rofl::rofl:

Nehi zdaj spreminjat pravila. Če gledamo ekskluzive, je tole končni rezultat (Ori 1 sem dal proč, ker sem ga včeraj opazil v Switch storu haha)

 

X1 EKSKLUZIVE NAD 85 V SEDMIH LETIH

Forza Horizon 4 META_92

Forza Horizon 3 META_91

Ori 2 META_90

Forza 6 META_87

Forza 7 META_86

 

SWITCH EKSKLUZIVE NAD 85 V TREH LETIH

Super Mario Odyssey META_97
Super Smash Bros. Ultimate META_93
Animal Crossing: New Horizons META_90
Fire Emblem: Three Houses META_89
Super Mario Maker 2 META_88
Astral Chain META_87
Legend of Zelda: Link's Awakening META_87
Luigi's Mansion 3 META_86
Mario + Rabbids META_85

 

Fak no, šele to ti res postavi fail X1 v perspektivo. Imeli so ŠTIRI LETA VEČ, a od ekskluziv z meto nad 85 so uspeli naštancat 4 Forze in eno metroidvanio :rofl:

Povezava do prispevka

Pač ne vem. Jaz mislim, da na koncu dneva konzolo rešijo brutalne ekskluzive. Switch brez ekskluziv bi bil nek random kinezerski knock-off android suljaboy machine, ki ga ne bi noben jemal resno. S temi svojimi igrami, love or hate it, pa so zgradili neko identiteto, ki jo prepoznaš v trenutku. Je sprejemljiva za otroke, young-adulte in nostalgične fotre. Predvsem pa so se pozicionirali izven boja X1 vs. PS4 (pač valda da tekmujejo, ampak čisto iz vidika reklame in neke prezence se v ta dvoboj niso vidno investirali). Lahko so ti vse njihove igrice smeče, sam modelčki furajo ta svoj train gobic in zelenih rešiteljev princes full force, v treh letih so praktično povozili X1, če bo ta train ohranjal zagon pa bi all in all lahko imeli uspešnejši produkt, kot je sicer mega uspešen PS4. Kapo dol. Si pa tudi sam želim močnejšega beasta od konzole, vsaj PS3-like igrice bi lahko pokale, ta občasni drop grafike na PS2 nivo je malo boleč :D 

Povezava do prispevka

Ej a Wii se laufa - mislim, se zadeva se prodaja? Ker vidim neke hude cene na Amazonu, okoli 350€ za novo konzolo, ki je na trgu ze ohoho let - mal velik se mi zdi. 

 

Igre se prihajajo, oz. je zadeva se aktualna in za kupit? Rabim eno tako zadevscino, da otroke (11 pob in 8 decva) uvedem v svet igracarstva...

 

Nintendo mora bit, Switch mi ne disi najbolj, ceprav me Zelda JAKO mika. Hm...

Povezava do prispevka

No tako bom rekel, bolj mi disi Wii z svojim nuncakom kot pa Switch z Joypadom. pa ze zdaj vem da se bosta kregala kot pes in macka, kdo bo portable verzijo igral itd. 

 

Zato bi raje imel fix konzolo, se igra na TV in je to to. pa Wii mi je kot sem rekel zarad nuncaka in "aktivnega" igranja res carski - ker vem da bo to se zeno potegnalo.

 

Switch je garantirano ne bo.

Povezava do prispevka

Cover art for the Wii and Wii U versions of Shakedown: Hawaii

 

Navedek

Nintendo’s Wii and Wii U platforms will get a new game this summer: Shakedown: Hawaii, developer Vblank Entertainment’s 2019 sequel to Retro City Rampage.


The Wii version will launch on Thursday, July 9th at 10am PT / 1pm ET / 6pm UK for $29.99 USD. It's limited to 3,000 copies

The Wii U and Steam versions will follow in August. 

 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Matej24 reče pred 13 minutami:

No tako bom rekel, bolj mi disi Wii z svojim nuncakom kot pa Switch z Joypadom. pa ze zdaj vem da se bosta kregala kot pes in macka, kdo bo portable verzijo igral itd. 

 

Zato bi raje imel fix konzolo, se igra na TV in je to to. pa Wii mi je kot sem rekel zarad nuncaka in "aktivnega" igranja res carski - ker vem da bo to se zeno potegnalo.

 

Switch je garantirano ne bo.

 

Če že, pol raje WiiU, da  se ne teleportiraš lih direkt v 2001. Sicer pa tudi switch ima "nunčake" (pač tej joyconi imajo isto motion kontrole), imaš kup fitnes igric, konzolo pa komot pustiš v docku in sploh ne poveš, da je prenosna. Pač nov switch te stane manj kot x-let star wii ali wiiu, valda (razen piratiziranja) ni sploh kaj razmišljat.

 

 

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 1 minuto:

 

Če že, pol raje WiiU, da  se ne teleportiraš lih direkt v 2001. Sicer pa tudi switch ima "nunčake" (pač tej joyconi imajo isto motion kontrole), imaš kup fitnes igric, konzolo pa komot pustiš v docku in sploh ne poveš, da je prenosna. Pač nov switch te stane manj kot x-let star wii ali wiiu, valda (razen piratiziranja) ni sploh kaj razmišljat.

 

OK, tega pa nisem vedel, res sem zarjavel ocitno, kar se konzolnega vesolja tice. Potem je Switch itak jasna izbira. 

 

Thx za tole! 

Povezava do prispevka

Kako je z digitalnimi igrami, kupljenimi prek Nintendovega stora, če prodaš konzolo? Ostanejo na konzoli, če izbrišeš accounte? Če kupiš čez čas drug Switch, jih lahko s starim accountom downloadaš na novo konzolo? Najbrž se tele stvari izključujejo, skratka, kako je to urejeno?

Povezava do prispevka
rage reče pred 2 urama:

Kako je z digitalnimi igrami, kupljenimi prek Nintendovega stora, če prodaš konzolo? Ostanejo na konzoli, če izbrišeš accounte? Če kupiš čez čas drug Switch, jih lahko s starim accountom downloadaš na novo konzolo? Najbrž se tele stvari izključujejo, skratka, kako je to urejeno?

Vezane so na račun. Jaz sem ob prodaji konzole naredil tudi prenos računa, da je kupec dobil tudi vse digitalne naslove ter kar je še ostalo od naročnine za online.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...