Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

Mislm da Lion King sem preigral, po mojem spominu sem Aladdin videl samo prva dva levela, tako da nisem zares igral. Lah pogledam, če ga imam mogoče na listi preigranih napisanga, samo mislim, da njega nisem.

 

Za Jungle Book pa nisem vedel, da obstajajo špili, verjetno je isti type špilov.

Povezava do prispevka
Weraziel reče Pravkar:

Mislm da Lion King sem preigral, po mojem spominu sem Aladdin videl samo prva dva levela, tako da nisem zares igral. Lah pogledam, če ga imam mogoče na listi preigranih napisanga, samo mislim, da njega nisem.

 

Za Jungle Book pa nisem vedel, da obstajajo špili, verjetno je isti type špilov.

Isti type ja. Pol so pa vse te imeli 3d verzije za čas PS1 :D 

 

Ps1 game: Aladdin In Nasira's Revenge- Agrabah Level 3 P1 - YouTubeThe Lion King: Simba's Mighty Adventure (PS1) - Part 1 (Pride Rock) -  YouTube

Povezava do prispevka

Včeraj obrnil Metroid Dread. Čeprav nisem ljubitelj pretiranega umiranja in boss fightov... sem zelo navdušen nad špilom. Same pohvale nimam pripomb, kar se tiče switch zmogljivosti... grafično dodelan špil, dobre mehanike, dovolj "raziskovanja", všeč so mi bili vsi upgrejdi, ki jih s časom odkleneš in pa tudi dobra zgodba. Priporočam :)

Povezava do prispevka

Ne morejo je, ker je celostno dosti slabo razvita. Da funkcionalno laufaš N64 rome v najboljšem približku OG konzoli, moraš furat več emulatorjev in pluginov. Nekatere igre ala Battle for Naboo še zmeri niso dobro emulirane ... Banjota sem emuliral lani in se spomnim, da sem neke plugine popravljal v notepadu, da je delalo najbližje originalu (plus unlockani frejmi) 

 

Skratka, dvomim, da imajo tok volje, kot jo ima fanbase. Zato je emulacija smeti :D 

Povezava do prispevka

Mah to je tak klasika pri 1st party Switch špilih, da do enega tedna pred izidom leaknejo online sicer na prodaje nič ne vpliva.

 

Drugače pa koliko berem je kar veliko zadovoljstva nad špilom od Pokemon fenov. Vsaj enkrat za spremembo po dolgem času se ne nonstop joka povsod nad Pokemon špilom.

Povezava do prispevka

Jaz pa mislim, da tu sploh ne gre za paniko Nintenda. Ampak bolj za to, da developjerji/publisherji včasih težko ignorirajo Switch player base, ki je menda neuradno že čez 100m in jim je pač  najlažje, najkrajše in najcenejše kako (prezahteven) špil spravit na podhranjeno konzolo je pač na žalost cloud verzija. 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...