Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

Kaj pa je narobe z Dockom? Da spet ni nekaj, kjer bi kurent 2 minuti drkal kable in bi spet začelo delat 

 

Drgač škoda da nisi cigan, pol bi lahko kupil novega Switcha, menjal dock z novim in vrnil switcha s starim dockom nazaj, da kao dock ne dela in da bi imel denar nazaj, ker te je minilo do konjzole  

Povezava do prispevka

Obstajajo tudi fake kitajski docki sicer, stanejo nekje med 10-30 €. V Goblinu sem jih se mi zdi videl na polici, pa tudi tale ga prodaja

 

https://www.bolha.com/nintendo-switch/nintendo-switch-mini-dock-oglas-9004920

 

Če rabiš nekaj na brzino. Goblina vprašaj, če je kompatibilen s tvojim Switchem

Povezava do prispevka

Sicer je longshot ampak mogoče Mullerjo pisat, če majo ovi. Vem, da majo vrsto nekih Switch pizdarij. Verjetno ni sam vprašat ni greh :)

 

EDIT: 

Sicer nevem kako je z extra stroški ali poštnino v Slovenijo ampak Nintendo.de ima beli OLED Deck  za kislih 69,00 €. Nintendo.at ima tudi. Nintendo UK ima beli OLED dock za 59,99 funtov, črni OLED dock za isto ceno. 

 

Najboljše se se probat shendlal za normalno ceno s tistim iz bolhe ko je linux link prilimal.

 

EDIT2: @Galko mogoče to rešitev. Gamers.si. Cena 78,19 €. Kaže, da je na zalogi ter brezplačna poštnina.

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Denny Crane reče pred 13 urami:

Steamdeck je končno tu!

 

0F7CC531-EE30-4EC9-8A64-DB7199731790.thumb.jpeg.ef63b2577e8055135033e2bb350416b3.jpeg

 

Nazadnje sem kakšno Nintendovo konzolo držal v rokah v času, ko sta bila aktualna SNES in Gameboy, tako da je dobrodošel vsak nasvet/priporočilo.

Meni je najljubša ekskluziva Fire Emblem: Three Houses. Ma jebeš, ti napišem daljši post, ko pridem domov, da se boš lažje odločil, kaj igrat :D

Povezava do prispevka

Jaz bi še priporočal Mario + Rabbids: Kingdom Battle. Fizične verzije špila so okoli 25 € in res vredno cene. Prihaja letos tudi nadaljevanje ven.

Ter, če nisi na kakšni drugi platformi igral nabavi Hollow Knight. Fizične verzije špila so cene okoli 30 € in tudi vredno cene. Čimprej obrneš čimprej boš lahko zraven nas trpel ob večnem čakanju na Silksong.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...