Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

Hernier reče pred 4 urami:

Meni je najljubša ekskluziva Fire Emblem: Three Houses. Ma jebeš, ti napišem daljši post, ko pridem domov, da se boš lažje odločil, kaj igrat :D

V glavnem, ne vem, kakšen je tvoj okus za igre, ampak Fire Emblem bi jaz dal na prioritetno lestvico krepko pred Link's Awakening in Skyward Sword. Sploh slednji mi ima na joypade tako neumno nadzorno shemo, da ga ne morem igrat. Obvezno na motion control, če že. Fire Emblem pa je v glavnem SRPG, ki me zgodbeno spomni na serijo Harry Potter. V prvi polovici igre hodiš gor dol po vojaški akademiji, spoznavaš študente, jih dejtaš, loviš ribe, poješ v zboru itd. Tak uizi visual novel pristop. Ob vikendih pa so terenske vaje in neki fighti, kjer spoznavaš battle systeme. Nekje v igrici pa shit hitta fan in se vse spremeni, ampak ti ne bom spoilal. V glavnem, meni je druga najljubša igra na konzoli (Breath of the WIld mi je boljša, ampak BOTW je tudi na WiiU, tako da je ne jemljem kot 100 % ekskluzivne). Obvezno igrat na permadeath način, kjer res občutiš izgube in te znajo prav IRL zamorit. 

Povezava do prispevka

Vsekakor sta naslednja na vrsti za nakup Fire Emblem: Three Houses in Tokyo Mirage Sessions. Mikajo me sicer tudi malo razne Mario igračke in Metroid Dread, samo ne po teh nintendovskih cenah. Še najceneje jih imajo na amazon.de, nekje okoli 40-45€. Toliko so pa tudi pri nas na bolhi rabljene. Sej lahko bi rekel vzameš in prodaš naprej za isto ceno, če ne dogaja, samo že vidim, da bi me potem imelo igračke obdržat za v zbirko in posledično kisli nasmehi ob pogledu na polico, ko pomisliš koliko so ti japanci spulili iz žepa.

 

Drugače sem pa vzel konzolo predvsem, da bo poganjala Zelde in 2d igre kot so Cuphead, Ori in Hollow Knight, ker mi ni ravno do igranja tega pred TVjem. Pa občasno tudi kakšen 2d jrpg v stilu iger iz SNESa kot npr. Eastward ali pa mogoče kakšen jrpg v bolj sodobnem stilu.

 

Mario in Rabbids sem videl, da je bil pred kratkim 10€ na eshopu, tako da bom nabavil, ko bo spet toliko.

Povezava do prispevka

Priporočam tole stran za čekiranje popustov, ker eShop zna bit kr nepregleden. Mario + Rabbids je tak vsako veliko znižanje znižan.

 

Drugače pa predkratkim je na Switchu tudi izšel špil 13 Sentinels: Aegis Rim. Sicer sam nevem ali je kakšna razlika med Switch ter PS4 verzijo ampak na meti je dobla Switch verzija kr lepo oceno (89).

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Morski reče pred 17 urami:

Na francoskem amazonu je spet switch OLED v mastni akciji. 310eur + poštnina + nekaj razlike v davku🙌

 

Ni baš neka mastna akcija, na Mimovrste je 355€. Ko prišteješ poštnino in nekaj razlike v davku prišparaš glih za eno štruco kruha.

Povezava do prispevka

Čedalje bolj se ogreva za Nintendo switch. 

Ker pa nisem bil na Nintendo sistemu se nikoli življenju me zanima če ima kakšno opcijo naročnine na igre kot je npr gamepass? 

 

Aja pa ogrevam se, da bi kar od tega modela kupil

https://www.bolha.com/nintendo-switch/nintendo-switch-oled-garancija-oglas-9345436

 

A je good deal to? 

Povezava do prispevka

A si imel WiiU in si preigral tamkajšnje ekskluzive?

 

Odgovor: DA -> ne rabiš Switcha, lep lp

 

Odgovor: NE -> Switch z lastnimi in WiiU ekskluzivami je brutalna roba in ti jo močno priporočam (favorite sem okrepil)

 

Zelda: BOTW

Mario 3D World

Mario Odyssey 

Mario Kart

Super Mario Smash Bros.

Fire Emblem: Three Houses

Donkey Kong neki neki

Pokemon Arceus neki neki

Metroid Dread

Mario Macker 2

Mario + Rabbids

Mario Party

Link's Awakeking

Pikmin 3

Bayonette

Astral Chain

 

Bože mili no, kolko robe <3

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 uro:

Zelda: BOTW

Mario 3D World

Mario Odyssey 

Mario Kart

Super Mario Smash Bros.

Fire Emblem: Three Houses

Donkey Kong neki neki

Pokemon Arceus neki neki

Metroid Dread

Mario Macker 2

Mario + Rabbids

Mario Party

Link's Awakeking

Pikmin 3

Bayonette

Astral Chain

 

Bože mili no, kolko robe <3

Dodal bi še:

 

Luigi Mansion 3

Kirby and the Forgotten Land

Monster Hunter Rise

Splatoon 2 je kr dober multiplayer špil. Samo nevem kak splača se ga nabavit glede na to, da septembera pride tretji del ven. Tej raje čakat na trojko.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Jst konzole nisem imel od Sega Dreamcast naprej. Sej iskreno sem se zelo hajpal nad PS5, ampak se mi ne da neki dolgo čakat pa mika me imeti nek hand held device. 

 

Zadnji špil z brkatim vodovodarjem pa sem igral njega dni na sosedovem N64. 

 

Po eni strani sem mau cheap ass in bi si mogoče switch lite omislil. Sam za nekaj bankovcev več dobiš že v2 edicijo. 

 

Ne vem ne vem

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 uro:

Imam 4-dnevno službeno pot v neko rupo. Rad bi si kupil kaj na Switch Store za pred spanjem se malo sproščat. Kaj so kakšni kul indiji ali druge igračke, po možnosti trenutno znižane :D

Lumines

Tetris Effect

Monster Boy

Romancing SaGa 2

 

Povezava do prispevka

O kaj mi delate v glavi. Jaz trenutno sploh ne vem, kje imam Switch. Moram ga čimprej poiskat, pa malo počekirat po dolgem času.
/upam da baterija še ni uničena, ker res že nekaj let ni bil v uporabi

Npr. že evergreen Tetris bi mi res sedel, da lahko na terasi uživam.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Prišlo je ven novo finančno poročilo od Nintenda. Prodanih 107.65m Switchev. Plan je prodati 21m konzol to (finančno) leto, kar bi prihetelo tudi PS4.

 

Top 10 prodajanih

Navedek

1. Mario Kart 8 Deluxe - 45.33M

2. Animal Crossing: New Horizons - 38.64M

3. Super Smash Bros. Ultimate - 28.17M

4. Breath of the Wild - 26.55M

5. Pokemon Sword/Shield - 24.27M

6. Super Mario Odyssey - 23.50M

7. Super Mario Party - 17.78M

8. Pokémon Brilliant Diamond / 
Pokémon Shining Pearl - 14.65M

9. Pokemone Let’s GO - 14.53M

10. Ring Fit Adventure - 14.09M

Other new releases

Navedek

> Pokémon Legends Arceus - 12.64M

 

> Kirby and The Forgotten Land - 2.65M (as of March 31)

Additional numbers:

Navedek

> New Super Mario Bros. U Deluxe – 13.31 million

 

> Splatoon 2 – 13.30 million

 

> Luigi’s Mansion 3 – 11.43 million

 

> Super Mario 3D World + Bowser’s Fury – 9.43 million

 

> Mario Party Superstars – 6.88 million

 

> Clubhouse Games: 51 Worldwide Classics – 4.22 million

 

> The Legend of Zelda: Skyward Sword HD – 3.91 million

 

> Metroid Dread – 2.90 million

 

> New Pokemon Snap – 2.40 million

 

> Mario Golf: Super Rush – 2.35 million

 

> Miitopia – 1.68 million

 

> Big Brain Academy: Brain vs. Brain – 1.59 million

 

> WarioWare: Get It Together! – 1.27 million

 

> Game Builder Garage – 1.06 million

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 4 urami:

Mal škoda, da pri takih uspešnosti ostalih naslovov Metroid Dread nima vsaj dvakrat toliko

Tak mu ne gre niti slabo. V roku pol leta po izidu je Dread ratal najbolj prodajan Metroid špil.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...