Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 4 urami:

Mal škoda, da pri takih uspešnosti ostalih naslovov Metroid Dread nima vsaj dvakrat toliko

Hvala kurcu, da razočarani fani, ki že predolgo čakajo na Metroid Prime 4, glasujejo z denarnicami.

Tole bi se moralo večkrat zgoditi, da Noentiendo idioti nehajo poležavati na gori keša in se malo zbudijo.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Sicer nisem igral Dreada in dvomim da ga bom ampak mi je fascinantno že nekaj časa tu gor glede mete.

 

Če se strinja z mnenjem je vse vredo in kul. Pohvale. Vsaka čast. Če pa ne pa je posmeh in fuč :D 

 

Moje mnenje pač je da se nikoli nebi jim smelo preveč poznorosti dajat kot tudi Game Awardsom.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Bom fer in pač povedu, da sm a) velik fan metroid serije b) metroidvanij c) ogabnih pixel iger, nimam pa rad switcha. Metroid Dread sem igral na Drecku, da sem vidu kako dela emulacija (odlično). Načeloma ne bom hudobn in verjamem, da bo veliko ljudi v tem špilu dobil value in jim bo všeč. Ni nekakovosten, gibanje je odlično narejeno, design sovražnikov in bossov je skoraj inspired in gibanje je izjemno smooth. 

 

Kljub temu pa mi igrica ni bila všeč, ker je izjemno kratka, pa ne mislim kratka po dolžini (čeprav pri 8ih urah za prvi playthrough in nekje 30-35 (kar vključuje drkanje zelo dolgega buss rush moda) za 100% tud ni najdaljša), ampak kratka in revna po level designu. Leveli so praktično vsi GATED in na ven omejeni z res bednimi horror sekvencami kjer bežiš pred alien roboti in ratajo izjemno hitro dosadne (vse tud rešiš na enak način), potem pač grafika... pizda no kljub dobremu designu backgroundov in bossov to zgleda kot kup dreka, ne morm drugač pač ocent. Ne vem kot neka 3DS igrica at best. Tud muzka ni neki zanimiva, oziroma celo zanič (nism pa kle strokovnjak). Daleč od vrhuncev še starih Metroidov.

 

Uglavnem cel špil je tak, nedodelan, cheapunski, včasih straight out nefer (sam ok to me ni motil), z bednimi repetitivnimi sovražniki in odličnimi bossi, ki te poloopajo, da greš še "eno rundo", sam pol se to zelo hitro konča, ker je well, izjemno hitro konec špila. Zgodba je straight out najslabša možna. Pač ja spodbuja, da pol še parkrat obrneš in potem igraš boss rush, sam honestly... ne vem no. Mene ne mika preveč.

 

Valda ma vsak svojo skalo sam men je bil res jadan špil, kot neka pralni prašek verzija metroida za moderne čase z vizualnostjo iz leta 2003. Če so vam pa všeč Boss Rushi in ste končali Hollow Knight na 112% se pa vsekakor splača. Ta Boss Rush mode je kr zelo kul.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Meni je demo tudi bil dober. Če me online playtest za vikend prepriča sem ziher da bom nabavo špil.

 

Je pa ja na gamers.si z poštnino vred nekaj čez 51 € tak da je kr okej deal.

 

FB_IMG_1653739227959.jpg

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Jaz sem pred leti igral Shantae and the Pirate's Curse, ki ima najvišjo metacritic oceno od vseh Shantae iger. Sem imel po nekaj uricah dovolj in sem nehal igrat. Se ne spomnim kaj dosti, samo to da mi je bilo preveč tako casual in basic vse skupaj. Preveč je boljših metroidvanij, da bi s tem čas izgubljal. Sicer imam večino delov serije na Steamu, dobil poceni po raznih bundlih skozi leta, ampak nikoli nobenega še igral razen Pirate's Curse. Na Switchu se mi najbolj zanimiv zdi Shantae, prvi del, ki je sicer izšel 20 let nazaj za Gameboy Color. Kolikor vem, te igre ni na nobenem drugem sistemu, medtem ko so ostale povsod. Pa še prvič je v akciji, tako da ga bom kupil in ob priliki sprobal.

 

Pomoje so vsi tanovi Shantae špili podobne kvalitete. Tak da verjetno najbolje, da začneš z Risky's Revenge, ki je najstarejši in hkrati najcenejši od teh tanovih. Če ti bo všeč, potem še ostale kupiš, če pa ne, pa pomoje nima smisla ostalih igrat. Ali pa začneš s čisto taprvim Shantae, ki zna že iz informativnih razlogov biti zanimiv.

 

 

Povezava do prispevka

Sem sprobal Mario Strikers online test in sem kar navdušen. Zelo zabaven špil. Mehanike so tudi globoke. Easy to play, hard to master. Se veselim 10. junija in izida. Definitivno nabavim.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Sem tudi jest sel ene tri tekmice. Sem mel sreco s soigralci, noben ni bil levak/soler, tako da lagano tri zmage :ninja:

 

Sem kar podobnega mnenja kot ti, vseen pocakam se rivjuje. Upam da bo carski tisti online mode kjer je en lastnik kluba pa 20 ljudi za ta klub spila. Pa da bo vec single player modov, ne samo quick match.

Povezava do prispevka
Scar reče pred 55 minutami:

Sem tudi jest sel ene tri tekmice. Sem mel sreco s soigralci, noben ni bil levak/soler, tako da lagano tri zmage :ninja:

 

Sem kar podobnega mnenja kot ti, vseen pocakam se rivjuje. Upam da bo carski tisti online mode kjer je en lastnik kluba pa 20 ljudi za ta klub spila. Pa da bo vec single player modov, ne samo quick match.

Quick Battle, Cup Battles, Strikers Club. To kaže v demotu. Dvomim, da bo na dan izida kaj več od game mode-ov kot tile 3.  Sicer so najavli post-launch updejti. Kar je plus ampak nekako ne pričakujem kaj večjega kot nove karakterje (kar so omenli) plus nove stadione ter mogoče kak nov gear.

Strikers Club pa tudi se jaz nabolj veselim. 4v4 tekme znajo bit kr hude.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Drugače pa Jazbina je dala kodo z 25% popustom za Mario Strikers. Tak, da pride z poštnino skupaj 45,00 € 

 

Koda: jazbina25

 

Jaz sem skenslal prednarocilo pri gamers.si pa prek Jazbine vzel.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...