Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

Tijuana reče pred 15 minutami:

Drugače pa Jazbina je dala kodo z 25% popustom za Mario Strikers. Tak, da pride z poštnino skupaj 45,00 € 

 

Koda: jazbina25

 

Jaz sem skenslal prednarocilo pri gamers.si pa prek Jazbine vzel.

 

Jaz pa ne, ker sem pri gamers.si dobil za 47€ in še šal mario strikers zraven za darilo, poštnina je gratis, ker sem vzel zraven še kirby and the forgotten land za tamalo :)

Povezava do prispevka
Denny Crane reče Dne, 20. 4. 2022 at 20:18:

Mario in Rabbids sem videl, da je bil pred kratkim 10€ na eshopu, tako da bom nabavil, ko bo spet toliko.

Če še nisi nabavu. Imaš zdaj Mario + Rabbids Gold Edition za 14,99 € na eShopu.

 

Gold Edition vsebuje Season Pass (Donkey Kong  kampanjo + ultra challenge pack)

Povezava do prispevka

Lazi. Po zacetnem navdusenju v base spilu sem se ohladil in niti ne zakljucil osnovne zgodbe, kaj sele da bi razmisljal o dodatku. Mozno da ga je @Hernier

 

Sicer mirne duse priporocim spil. Sem konkretno padel not, ampak scasoma dojames, da lahko z eno in isto ekipo radiras zajce, in takrat mi je malo dol padlo.

Povezava do prispevka

Wera, bi bil zelo presenecen ce bi bil Kirby zajeban :D

 

Sicer sem pa podlegel mn3 peer pressurju in v sredo zvecer prednarocil Strikerse pri jazbini. Vceraj dobil mejl, da je blo poslano, na sledenju posiljk zaenkrat pise samo da je blo oddano na posto v domzalah. Mi je pa precej vseeno ker grem jutr na dopust, tja gre pa z mano 3DS :innocent:

Povezava do prispevka
urby20 reče pred 6 urami:

Si dobil že? :)

 

Ja gledam preko gls sledenja pa samo piše da je paket sprejet v GLS sistem (zadnji update včeraj ob 20.53), tako da predvidevam da ne bo danes ..

Jaz sem med šihtom gledal slednje pa je pisalo, da je predano pismonoši :D 

 

Sem pa direkt iz pošte. Tak da ga mam ja. Na srečo bom lah nažigal čez vikend že!

Weraziel reče pred 9 urami:

Dej kej o Kirbyu povej. A je zajeban, kaka je dolžina,...

Ni zajeban klasičen Kirby špil, kjer je še vedno najtežja težavnost ful lahka. Sicer na momente špil rata midly difficult recimo, če želiš 100% vse ima par Treasure Road trials res zajeban time limit za 100% ter post-game stuff je recimo ampak nič, da bi zašvical. Level designi so mi bili dobri, Kirbyjevi power upi tudi. Jaz sem užival v špilu čeprav nek challange res ni. Maš tudi 2 player co-op ampak ta drugi player se pač ne more power-upat kot Kirby ter kamera je fixed na Kirbyju. Zna bit hecno.

 

Jaz sem vanj vložil ene 30 ur. Sem pa res vsak world ter vsak level sproti delal vse, kar lahko da imam 100%. 

 

Kirby fenom bo itak top špil. Če si pa igral Super Mario 3D World in ti je dober bi pa rekel, da ti tole tudi bo.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 1 uro:

Mario Stikers ownerji. Bi kdaj kakšno odigrali? 

 

Ali ste že v kakem klubu za club mode?


Sem dobil spil skupaj s salom v ponedeljek, ovitek normalen angleski.

 

Nimam pa cajta probati, mogoce vzamem s seboj naslednji mesec na Tajsko, ce ne bom imel kaj poceti kaksen vecer :)

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 12 urami:

Mario Stikers ownerji. Bi kdaj kakšno odigrali? 

 

Ali ste že v kakem klubu za club mode?

 

Sem šel samo čez treninge, da sem videl kontrole, igral zares pa še nisem. Lahko se dogovorimo za kakšen match, ko bom kaj igral. Malo imam velike roke za Switch. :blink:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...