Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 21 minutami:

Me zanima ker voham podoben vibe pri tebi kot ga imaš do xboxa :D

 

 

Dejansko sem tud X1X prodal prejšnji teden dokler se je dalo še 200€ zanj iztržit potem ko sem na julijskem eventu videl da Avowed, Fable in Hellblade ne bodo delale na X1 in je njihov izid še zelo zelo daleč. Ko bo Microsoft delal igre kakršne delajo SIE potem bom tudi njih z veseljem pohvalil - se pravi čez dobri 2 leti ko izidejo igre ala Avowed, Fable in Hellblade 2.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:

Kaj so Professor Layton in Phoenix Wright  igre tudi za Switch? Res ne spremljam scene, ampak te zadeve sem preigraval kot nor in zdaj sem se spomnil, da bi mi spet čisto sedlo. Recimo kakšen komplet nov del. 

So ja. Sicer še ne komplet nov del, je pa remaster Laytona iz 3DS in remaster trilogije Phoenixa. 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 7 urami:

Katere party igrice za switcha so najboljse???

 Ta glavne so Mario Kart, Super Smash Bros. Ultimate, Mario Party. Potem so še kaki Towerfall (ful priporočam), Overcooked, Moving out, The Stretchers, Good job.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
saosin reče pred 21 urami:

 

nisem mel wiija, tole je moja prva konzola v lajfu, sem popoln n00b, maria in zeldo poznam iz 90s gameboyev, tko da pls kaj naj preigram ? :)

 

Evo par proper WiiU/Switch ekskluziv, ki ti pobrijejo jajca - priporočam, da za vsako malo pogledaš na youtubu in vidiš, če ti sede ali ne. Meni so vsi našteti naslovi zelo hudi:

- Zelda: Breath of the Wild

- Mario Kart 8

- The Wonderful 101

- Captain Toad: Treasure Tracker

- Donkey Kong Country: Tropical Freeze

- Super Mario 3D World

- Bayonetta 2

- Super Mario Oddyssey

- Mario + Rabbids: Kingdom Battle

 

In to so samo Nintendo single-player ekskluzive. Potem imaš pa seveda še multiplatform naslove, ampak s tem pa nimam izkušenj, ker multiplatform igram na PS4. Če si pa v multiplayer naslovih ti bodo pa rit odprli razni Tetrisi 99, Splatoon 2, Super Smash Bros Ultimate, seveda tudi Mario Kart 8 itd.

Povezava do prispevka

Realno so multiplatform bolj kot ne zanič, sploh če hočeš igrat aaa 

Sem nabavil nba 2k20 ker je bla za 2e, v primerjavi s ps4 skor neigralno (fps dropi, neodzivne kontrole) 

Fifa je recimo samo rebrand ene starejše verzije in podobno 

 

Za indie je pa super 

uredilo bitje Me3do
Povezava do prispevka
Galko reče pred 21 minutami:

 

Evo par proper WiiU/Switch ekskluziv, ki ti pobrijejo jajca - priporočam, da za vsako malo pogledaš na youtubu in vidiš, če ti sede ali ne. Meni so vsi našteti naslovi zelo hudi:

- Zelda: Breath of the Wild

- Mario Kart 8

- The Wonderful 101

- Captain Toad: Treasure Tracker

- Donkey Kong Country: Tropical Freeze

- Super Mario 3D World

- Bayonetta 2

- Super Mario Oddyssey

- Mario + Rabbids: Kingdom Battle

 

 

Dobro samo to si zdaj združil dve konzoli:D

 

Na celi listi sta dve res switch ekskluzivi. Wonderful 101 je sicer tudi na PCju.

 

Povezava do prispevka

To vse so Nintendo ekskluzive (za Wonderful 101 PC nisem vedel), ki so na Switchu :) Sej je rekel modelček, da ni Wiija nikdar igral. 

 

Ne vem če veš, ampak Nintendo je za Switch predelal dobesedno celoten WiiU library (razen Yoshis Woolly in Zelda Wind Waker HD) :D Tko VSE, kar je bilo dobrega na WiiU, so prenesli na Switcha.

 

Pa kolikor vem, se jim v kratkem joina še Super Mario Galaxy 1 in 2 :sorcerer:

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Mefisto reče Pravkar:

Jah ne vem no xboxu se stalno očita kako nima eksluziv, ker so na PCju, tu pa to da je špil na prejšnjem sistemu (wiiu) pa kar naenkrat ne vpliva več na ekskluzivnost:rofl:

 

 

Res je, če je špil na prejšnih generacijah nintendo konzol ni Switch eksluziva. Samo je pa velika razlika, če imaš igro tudi na prejšnih generacijah v lasti nintenda ali imaš igro na dveh različnih platformah (xbox in pc).

 

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 8 minutami:

Stari moj, jaz nisem DaCapo, da me boš takole na easy derailal :D

 

Še ta tretjič, in pač še tolikokrat, kolikor bo treba :D : Zgoraj je seznam Nintendo ekskluziv, ki so na Switchu. In torej ne seznam samo Switch ekskluziv, kar si spet poskušal podturiti edino ti :D 

In še ena mala podrobnost, ki se je vmes nekje izgubila: ti si legit predlagal tipu, kaj naj igra. Sploh ni šlo za nek roast battle, katera konzola ima več ekskluziv. To je men najbolj smešno :D

Povezava do prispevka
Galko reče Dne, 7. 8. 2020 at 13:13:

Zgoraj je seznam Nintendo ekskluziv, ki so na Switchu. In torej ne seznam samo Switch ekskluziv, kar si spet poskušal podturiti edino ti :D 

 

Torej eksluzive, ki pa niso samo na Switchu:rofl:

 

Že vidim naslednjo marketing kampanijo za spar. Banane in jagode sedaj ekskluzivno smao v naših trgovina (drobni tisk: sicer jih prodajajo tudi drugje, ampak naše so še vedno ekskluzivne:sorcerer:

 

 

 

uredilo bitje Mefisto
Povezava do prispevka

  

ĆAMIR reče pred 2 minutama:

In še ena mala podrobnost, ki se je vmes nekje izgubila: ti si legit predlagal tipu, kaj naj igra. Sploh ni šlo za nek roast battle, katera konzola ima več ekskluziv. To je men najbolj smešno :D

 

Še ena druga mini manjša podrobnost: oseba Saosin je direktno napisala, da ni nikdar u lajfu držal Wii-ja v roki in da naj se mu pliz samo napiše, kaj naj špila :D 

 

Mefisto lizzard v tejle temi:

 

image.png.55e9ebe3fa86fa352d7e562b6f7df4da.png

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 3 minutami:

 

Torej eksluzive, ki pa niso samo na Switchu:rofl:

 

Že vidim naslednjo marketing kampanijo za spar. Banane in jagode sedaj ekskluzivno smao v naših trgovina (drobni tisk: sicer jih prodajajo tudi drugje, ampak naše so še vedno ekskluzivne:sorcerer:

 

Dober marketing kako iz random jajc naresti premium izdelek!

 

 

Skoraj ti je že uspelo, dejmo še enkrat probat, sej bo! 

 

Namesto 

Mefisto reče pred 3 minutami:

 

Torej eksluzive, ki pa niso samo na Switchu:rofl:

 

 

Je pravilno

Mefisto reče pred 3 minutami:

 

Torej Nintendo eksluzive, ki pa niso samo na Switchu:rofl:

 

 

Pa še tole z bananami, ki so tvoji vrsti očitno bližje :D

 

Tole

Mefisto reče pred 3 minutami:

 

Že vidim naslednjo marketing kampanijo za spar. Banane in jagode sedaj ekskluzivno smao v naših trgovina (drobni tisk: sicer jih prodajajo tudi drugje, ampak naše so še vedno ekskluzivne:sorcerer:

 

 

 

Je pravilno takole

Mefisto reče pred 3 minutami:

 

Že vidim naslednjo marketing kampanijo za spar. Banane in jagode sedaj ponovno ekskluzivno smao v naših trgovina (drobni tisk: sicer smo jih prodajali že prej v naših trgovinah, ampak naše so še vedno ekskluzivne:sorcerer:

 

 

Povezava do prispevka

OK cool. Čisto mimogrede, če komu manjka dobrih old school arkad lahko na playstation 4 igra tri vrhunske eksluzive Jak & Dexter, Jak II in Jak III. Sicer so tudi na ps2, ps3 in desetih emulatorjih, ampak očitno so to po novem zdaj eksluzive:rofl:

 

 

uredilo bitje Mefisto
Povezava do prispevka

  Kolega, v pravu je tako, da ali je nekaj v skladu z zakonom ali pa ni - vmesnega ni ;) Tako da dajva se potruditi za eno slabo 6, naslednjič bo še komisija zraven.

 

To ni pravilno:

Mefisto reče pred 17 minutami:

OK cool. Čisto mimogrede, če komu manjka dobrih old school arkad lahko na playstation 4 igra tri vrhunske eksluzive Jak & Dexter, Jak II in Jak III. Sicer so tudi na ps2, ps3 in desetih emulatorjih, ampak očitno so to po novem zdaj eksluzive:rofl:

 

To je pravilno

Mefisto reče pred 17 minutami:

OK cool. Čisto mimogrede, če komu manjka dobrih old school arkad lahko na playstation 4 igra tri vrhunske playstation eksluzive Jak & Dexter, Jak II in Jak III. Sicer so tudi na ps2 in ps3 in desetih emulatorjih (zavajanje), ampak očitno zato so to po novem zdaj playstation eksluzive:rofl:

 

Kar me pa še bolj skrbi je pa očitna nezmožnost razumevanja okoliščin (človek sprašuje po dobrih špilih, kot odgovor dobi seznam Nintendo iger, ki so preverjeno dobre in ki tudi na Switchu dobro delujejo - multiplatform iger ni naštetih z razlogom, da ni preverjeno, ali na Switchu delujejo dobro ali ne), ki je tudi pripeljala do napačne postavitve obrambe - četudi bi ta obramba slonela na pravih argumentih (pa niti to ne). Tak primer bi na sodišču takoj padel.

 

Bojim se, da ne bo nič z resno kariero v pravu :( 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Eksluziva je tradicionalno vezana na sistem na katerem teče - sam pojem konzolne ekskluzive pomeni, da na drugih sistemih te igre ni mogoče igrati.


Ti si zdaj iznašel nov termin - firmina eksluziva ali eksluziva znamke ali pa Galko ekskluziva:rofl: Torej nintendo eksluziva, playstation, vevče ekskluziva. V tem pomenu se beseda ekskluziva ni nikoli uporabljala in dvomim, da se kadarkoli bo.

 

 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...