Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

ma torbico ne bom rabil.. oz ce jo bom jo bom kupil

zascita okej..

 

kaj memory card in online narocnina pol nista nujno potrebni?

memory card je kao ce imas dosti digitalnih iger.. koliko ima svojega spomina Swich?

 

in kaj dobis s tem online? da lahko igras multiplyer? so tudi kaksne free igre?

Povezava do prispevka

Celih 32 gb spomina ima! :D

 

To, da lahko sploh igraš igre preko spleta, ti da Nintendo Switch Online (NSO)

Tetris 99 je igra, zaradi katere se splače imeti NSO.

Potem so tu še raznokateri starodobni bonbončki kot npr. NES in SNES emulatorji, podprti s strani velikega N-ja. So pa na voljo le izbrane igre za NES in SNES.

Od zastonjskih iger pa imaš veliko izbiro: Fortnite, Ninjala, Brawlhalla, itd.

 

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka

dobro pol spominsko kartico bom nabavil ko mi bo rabila

NSO pa bom kupil day 1 itak ne stane dosti za eno leto, pa zascito in to je to

 

kaj pa kontroler? se da dobro igrat igre coop al party ala Mario kart, Mario Party, Mario Tennis, ipd.. na te joycone al je boljse imet pro kontroler, sicer za dva pro controlerja mi je malo bad, ampak vsaj enega bi lahko kupil na zacetku?

 

dobro 32gb.. ena igrca zasede 7g za 4 igrce je.. itak na zacetku mislim kupit 2..

ma kaj ce imas fizicno igrco, ti jo instalira celo na switcha al jo poganja preko kartice?

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 9 minutami:

dobro pol spominsko kartico bom nabavil ko mi bo rabila

NSO pa bom kupil day 1 itak ne stane dosti za eno leto, pa zascito in to je to

 

kaj pa kontroler? se da dobro igrat igre coop al party ala Mario kart, Mario Party, Mario Tennis, ipd.. na te joycone al je boljse imet pro kontroler, sicer za dva pro controlerja mi je malo bad, ampak vsaj enega bi lahko kupil na zacetku?

 

dobro 32gb.. ena igrca zasede 7g za 4 igrce je.. itak na zacetku mislim kupit 2..

ma kaj ce imas fizicno igrco, ti jo instalira celo na switcha al jo poganja preko kartice?

 

kar s kartice, kak patch naloži in to

 

jaz mam swiča eno leto, preigral sem ene 5 fizičnih igric, pa ene tri štiri digital mam gor, nič nisem brisal, še vedno je ful placa (sd kartico sem ubodel pred pol leta, pa še ni bilo potrebe, da bi jo fuknil noter)

 

kontrolerji so kar smeti, ampak za krajše seanse čisto okej, itak je zravn un adapterček, da ti nardi malo bolj kontrolerju podoben kontroler, pomoje je boljši nakup od pro kontrolerja un 8bitdo al kaj je adapter, da lahko uporabiš kar dualshock

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

aha.. zanimivo.. pol ni panike sploh.. dobro zdaj mi je vec al manj vse jasno tnx

 

ma dobro bom vidu.. ce ne bom kupil pro kontrollerje itak ko pridejo nove konzole bom prodal skroaj sigurno razen ce ne bom videl ,da je res ql zadevca

 

zdaj bom prodal ps4 in ps4pro ker itak ni nekih iger na vidiku do novih konzol..

upam da dobim za ps4pro z dvema kontrolerjema (en razer), SSD 500GB in dodaten diskk 1TB z adaptorjem 350 eur

in za obicen ps4 s sony slisalkami dvema kontrolerjema in 3 accoutni s par igrami ala Sekiro, DS3, TLOU2, HZD in se neki je tam enih 200 eur?

 

kaksne se vam zdijo cene prevec premalo?

Povezava do prispevka

Mah.. ne vem niti jaz Mario Tennis, Golf story in Mario Kart.. 

 

Ma bom kupil za brat njemu so vsec te indie igracke in to ala Camir.. 

 

Pa premamlo me je zaradi teh pary igrc.. imas jih cel kup tudi manjse bolj inde tako malo za ga pit in igrat preden gres ven al ko so kaksni obiski

 

Ne vem na Playstationu ni neki igric zdej, bom igral malo switcha do Novembra

 

Pa pridar mislim te playstatione dokler dobim se kaj za njih itak kontroleeji in slusalke ne bodo delale na ps5

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 11 urami:

Pa saj ne uporabljaš kopije jebote. Uporabljaš originalni špil, ki se vrti v tvojem dvd/blueray playerju na pcju.

Iz radovednosti kako boš pa Switch emulator legalno shendlal glede na to, da Switch nima CDjev?

Povezava do prispevka
BumbleBee reče pred 14 minutami:

Homebrew in naredis ROM dump? Oz. ce se ti res da naredis home-made citalca kartic.

Ja, če uporabljaš original špile, ne lovdane je brezveze homebrewat konzolo, da si potem še online sfukaš.

Home-made citalec kartic +  emulator bi pa slo skozi verjetno ja.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 12 urami:

Kaksni pripomocki so nujni pri nakupu switcha? Memory card, online narocnina, zascita za zaslon, se kaj?

Ma spominsko kupi tkaoj, če boš digitalne igre kupoval in maš pol mir.  Ker sistem sicer je 32, ampak nikoli nimaš toliko na voljo. Jaz sem kupil Zeldo in Donkey konga pa je takoj treba ukrepat :D . PA save fajli in nekateri game updatei morajo bit na interni shrambi, tako da se nabere dreka gor, če veliko igraš.

Pa 128GB je itak poceni.

in kaj zdaj se boš znebil Zvonca in Jurdosa al kaj? Ali zakaj prodajaš Ps4 z accounti vred? :O

 

Povezava do prispevka

Ker se tip obnaša kot zatrapana najstnica in slepo sledi svojemu idolu povsod kamor gre. 

Včeraj Xbox, danes Nintendo, jutri pa pač karkoli si bo Mefisto novega poželel. 

 

 

A res ne vidš, da te vsakič znova pusti na cedilu in odvrže ko rabljen kondom :no:

 

Bigboss prenehaj s tem samodestruktivnim vedenjem in ga daj že enkrat na čevelj. 

 

 

Povezava do prispevka

Btw, Splatoon je bil meni res kul. Tako 1 in 2, je pa res, da zdaj že vsaj eno leto nisem nič igral. Vseeno definitivno priporočam na seznamu Switch iger (je pa treba tisto online naročnino imet, kar je sicer poceni, ampak se celokupno vse te naročnine naberejo :) ). 

Povezava do prispevka
Majek reče pred 3 urami:

Ma spominsko kupi tkaoj, če boš digitalne igre kupoval in maš pol mir.  Ker sistem sicer je 32, ampak nikoli nimaš toliko na voljo. Jaz sem kupil Zeldo in Donkey konga pa je takoj treba ukrepat :D . PA save fajli in nekateri game updatei morajo bit na interni shrambi, tako da se nabere dreka gor, če veliko igraš.

Pa 128GB je itak poceni.

in kaj zdaj se boš znebil Zvonca in Jurdosa al kaj? Ali zakaj prodajaš Ps4 z accounti vred? :O

 

Ne sem hotu.. sam zvonca na morem zaradi destiniyja!!! Prevec vlozenega casa in pol, da ne bom imel kirega orozja za raid!!!!, jurdos ne bom ker imam osebni mail linkan in itak ni kupljenij igrc

 

Zdilal bom japonski DS3,  NZ Sekiro on TLOU2 in kanadski acc HZD, FF15, ME Andromwda, No Mans Sky.. neki bo plus en kontroler in sony slusalke obicen ps5 za 200 eur in caw

 

 

Povezava do prispevka

300 evrov za konzolo + še 100 za dve igrici, ki potem delana na 720p in z gnilimi contorleji, ali pa slatki pc emulator, ki poganja špile v 4k in jih igraš na dualshock 4 pri čemer prišparaš 300 evrov na svinjsko overpriced hardvare.

 

A je sploh kakšen argument, da switch igric ne bi igral na emulatorju???

Povezava do prispevka

Maaa kot sem povedal.. primarno zaradi party igrc, ker zadnjic smo se tle neki menli da bomk igrali... pol da prodam te moje ps4 dokler se kaj dobim itak zdaj ni nic do novembra.. itak ga bom kupil s tem kesom iz principa.. pol bomo vidli, ko pridejo nove konzole al ga bom obdrzal al prodal.. osvisno koliko bo dogajal bratu.. tacas pa bom peobal klasno igrco

 

Kaj se.. aja emulator.. redke igre delajo dobro.. Mario Odiseja, Pokemon lets go, sekar ql.. pokemkn samo s tipkovnico.. ostale imajo vecje buge al pa sploh ne delajo... vecina pa se jih itak sploh ne dobi, vemo kje in kako.. tako da ta emulator je bolj tako, ce imas sreco za redke primere lahko preigras.. bo treba se kakano leto da bo toto

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:

Btw, Splatoon je bil meni res kul. Tako 1 in 2, je pa res, da zdaj že vsaj eno leto nisem nič igral. Vseeno definitivno priporočam na seznamu Switch iger (je pa treba tisto online naročnino imet, kar je sicer poceni, ampak se celokupno vse te naročnine naberejo :) ). 

Splatoon 2 tudi jaz zelo priporočam. U izi singleplayer, da se spoznaš z orožjem pa to. Potem pa hitro padeš v multiplayer, ko pa odkleneš ranked je pa creme de la creme. Pa tut rabljen špil dobiš od 35-40e.

 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 6 minutami:

Maaa kot sem povedal.. primarno zaradi party igrc, ker zadnjic smo se tle neki menli da bomk igrali... pol da prodam te moje ps4 dokler se kaj dobim itak zdaj ni nic do novembra.. itak ga bom kupil s tem kesom iz principa.. pol bomo vidli, ko pridejo nove konzole al ga bom obdrzal al prodal.. osvisno koliko bo dogajal bratu.. tacas pa bom peobal klasno igrco

 

Kaj se.. aja emulator.. redke igre delajo dobro.. Mario Odiseja, Pokemon lets go, sekar ql.. pokemkn samo s tipkovnico.. ostale imajo vecje buge al pa sploh ne delajo... vecina pa se jih itak sploh ne dobi, vemo kje in kako.. tako da ta emulator je bolj tako, ce imas sreco za redke primere lahko preigras.. bo treba se kakano leto da bo toto

Če nabavljaš zaradi party iger boš po moje ful razočaran. Iz tega vidika je bil Wii (in posledično WiiU zaradi shared library) dosti boljša konzola. Men je switch precejšnje razočaranje v tem segmentu.

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 6 minutami:

Če nabavljaš zaradi party iger boš po moje ful razočaran. Iz tega vidika je bil Wii (in posledično WiiU zaradi shared library) dosti boljša konzola. Men je switch precejšnje razočaranje v tem segmentu.

Ma sej ni zaradi mene, bolj za druge.. cene bom prodal pol

 

Mogoce mi bo kira igrica vsec.. splatoon, kart, tennis, smash bros, ipd.. pa moj brat si bo zvelnu kaksno inde igracko ipd

 

Malo bo za drkat do novih konzol to je to

 

Pol grem itak all z novo generacijo

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...