Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

WiiU je imel kar nekaj dobrih party zadev tudi zaradi samih kontrol. Pač, te igralne mehanike. Npr. nekdo je igral s tistim velikim primarnim na svojem kontrolerju/ekrančku, dočim so ostali skakali okoli z wimoti in spremljali dogajanje na bigscreen. :) Je bil kar nek poseben filing (immersion). Switch namreč ne nudi nekih takih posebnosti, razen, če se je kaj spremenilo v zadnjem letu dni.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

  

bigboss82 reče pred 3 minutami:

Ma sej ni zaradi mene, bolj za druge.. cene bom prodal pol

 

Mogoce mi bo kira igrica vsec.. splatoon, kart, tennis, smash bros, ipd.. pa moj brat si bo zvelnu kaksno inde igracko ipd

 

Malo bo za drkat do novih konzol to je to

 

Pol grem itak all z novo generacijo

Ok, pol safe.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Koliko kreganja glede ekskluziv. Ekskluzive bi morali vendarle uporabniki črtiti, ne pa se z njimi bahati, saj nas industrija samo zajebava. Kot lastnik playstationa nisem prav nič bolj ponosen, ker lahko igram recimo The Last Guardian, sem pa toliko bolj slabe volje, ker ne morem nekaj iz one druge, sicer inferiorne škatle. 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 18 urami:

aha.. zanimivo.. pol ni panike sploh.. dobro zdaj mi je vec al manj vse jasno tnx

 

ma dobro bom vidu.. ce ne bom kupil pro kontrollerje itak ko pridejo nove konzole bom prodal skroaj sigurno razen ce ne bom videl ,da je res ql zadevca

 

zdaj bom prodal ps4 in ps4pro ker itak ni nekih iger na vidiku do novih konzol..

upam da dobim za ps4pro z dvema kontrolerjema (en razer), SSD 500GB in dodaten diskk 1TB z adaptorjem 350 eur

in za obicen ps4 s sony slisalkami dvema kontrolerjema in 3 accoutni s par igrami ala Sekiro, DS3, TLOU2, HZD in se neki je tam enih 200 eur?

 

kaksne se vam zdijo cene prevec premalo?

 

Jaz bom kar še en lep cajt obdržal mojo PS4 Pro! :)

Kupil sem jo kar proti koncu njenega delovanja oz. lifespana in še ogromno enih dobrih iger imam za preigrati na njej (HZD, RDR2, GOW, itd.). Tako, da bo kar ostala pri meni, vsaj še za en lep čas. 

Cena se meni zdi primerna, tako za PS4 kot tudi za Pro 👍🏻

Lepo, da bo prišel še en Switcher k nam :D Tale konzola je res carska! Lahko jo mam s seboj na morju/ko grem v kamp, pijem hladno pivčko in lepo še malo preigram na njej, recimo v kakem tekmovanje v MK8D. Le s katero konzolo, podobni PS4, bi lahko naredil isto? Z inferiorno Vito? Ali s še slabšo Ouyo? Nimam izkušenj z obeh konzol. Tako da tale prenosljivost ali da se ti konzola prilagaja na tvoj osebni življenjski stil, je zame veliki plus. Lahko jo vzamem kjerkoli. Lahko igram kadarkoli. In s komurkoli. Ni da ni.
Dobro, mogoče je grafika malenkost slabša od PS4. Ampak mene to ne briga. Važno, da je igralnost carska! :D

Povezava do prispevka

Ma ja itak igrce so cisto druacen stil... te switch igre imajo bolj nek umetniski privdih, so narejene bolj z domislijo in grafika je pa slicna, risankasta.. bolj je povdarka na coop im mp , igralnosti idp.. 

 

Dobro imas razne batmane in ne vem kaj ki so tudi na ps5 in xb .. sam be bos kupoval switcha da bos igral take igre..

 

To igraa malo mario tennis, malo animal crossing, malo smash bros couch coop ipd

Povezava do prispevka
XEcutIor reče pred 49 minutami:

Lepo, da bo prišel še en Switcher k nam :D Tale konzola je res carska! Lahko jo mam s seboj na morju/ko grem v kamp, pijem hladno pivčko in lepo še malo preigram na njej, recimo v kakem tekmovanje v MK8D. Le s katero konzolo, podobni PS4, bi lahko naredil isto? Z inferiorno Vito? Ali s še slabšo Ouyo? Nimam izkušenj z obeh konzol. Tako da tale prenosljivost ali da se ti konzola prilagaja na tvoj osebni življenjski stil, je zame veliki plus. Lahko jo vzamem kjerkoli. Lahko igram kadarkoli. In s komurkoli. Ni da ni.


Dobro napisano. Pa tudi nebroj "multi" naslovov je na voljo, da se ne bomo pač samo okrog risankastih Nintendo karakterjih pogovarjali. 
Dodajam še to, da čisto sede tudi v domačem logu. Sedeš recimo zunaj na vrt/teraso.. in pač igraš, če ti paše.

Btw, škoda, da Sony z Vito ni šel bolj v takšne zadeve oz. je konzolo itak komplet ukinil. Svetovno bi bilo namreč imeti nek portable (sicer okrnjen) Playstation, brezšivno povezan s PS5. Vita je sicer najprej nekaj nakazovala v to smer, ampak... propadlo vse. :)  Čeprav dejansko, sploh ni bila slaba. Samo iger ni bilo, al kaj vem kaj ...

Povezava do prispevka
LordFebo reče pred 5 urami:

Koliko kreganja glede ekskluziv. Ekskluzive bi morali vendarle uporabniki črtiti, ne pa se z njimi bahati, saj nas industrija samo zajebava. Kot lastnik playstationa nisem prav nič bolj ponosen, ker lahko igram recimo The Last Guardian, sem pa toliko bolj slabe volje, ker ne morem nekaj iz one druge, sicer inferiorne škatle. 

Mislim da nas je veliko že večkrat točno to napisalo. Ampak ker živimo v svetu kjer, žal, ekskluzive obstajajo, je pol logična debata kater sistem se najbolj splača kupit.
No, pa zato debato je zaslužen legenda mefisto ki nabija u tri pičke matrne ker, pač, v bistvu ne vem točno kaj je njegov problem ampak ja. Mefisto.

  • Račka +1 1
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka

Jst sm tud kupu Switcha ta teden, sem dobil neki dnarja nepričakovano in je blo treba zapravt. Pa še cryptoti rastejo.

 

Sem v Mullerju v Novi Gorici naletel na Animal Crossing verzijo, sem mal poguglal in se za kar visoke cene prodaja. Sem skoraj razmišljal, da bi jo prodal pa kupil navadno, sam se mi na konc ni dal ukvarjat s tem. 


Vzel sem še Mario Odyssey in mi je epsko. Pač, takih iger ni nikjer razen na Nintendo konzolah in že odkar je crknil moj zadnji 3DS želim igrat Nintendo igrice. Bom naročil še Zeldo, Pokemone, Fire Emblem pa še kakšno Mario igro. 

 

Mario Maker 2 ali Super Mario Bros? Do ustvarjanja in igranja nekih ultra zajebanih levelov mi niti ni. A bi blo bolje vzet Broje? Wii U verzije nisem igral. 

 

A je Mario Kart solo zanimiv?

uredilo bitje Lunco
Povezava do prispevka

Priporočam Super Mario Maker 2, ne bo ti žal.

Ni treba, da si mojster Jaka v ustvarjanju posameznih levelel-ov. Glede na to, da obstaja že preko 6 milijonov že narejenih level, izpod rok posameznih lastnikov te igre, na izbiro, se bi našlo definitivno za vsakega nekaj.

Vsaj meni je ta igra DOOOOSSSTIII bolj všečna kot New Super Mario Bros U  za WiiU in Deluxe izdajo za Switch.

Povezava do prispevka

V tednu po naslednjem bom moral na eno jadno službeno pot na Slovaško in bi igral Switcha

 

A mi kir brat konjzolaš zdila poceni Pokemon Sword/Shield? Pač nove kopije so mi čisto predrage. Če se je kdo naveličal, pls zdilajte za nek razumen evro

 

ZS, hvala pune

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Lunco reče pred 7 minutami:

Fire Emblem bolano hud, edino hudo sm zajebu, ker sem šel igrat na normal. Combati so preveč enostavni, je mal dolgčas. 

Niso preveč dobro narejene težavnostne stopnje. Na normal bolj ali manj šibaš čez combat, na tatežji stopnji pa so ene 2-3 nefer fighti proti sredini špila

 

Katero šolo si izbral? Jaz kar pod mentorstvom Edelgard, zgodbovno zelo dobra odločitev, tako da dobra poteza, če si isto izbral :D

 

Drugače pa res carski špil. Škoda, da je grafično res zelo beden 

Povezava do prispevka

@ĆAMIR jst sm tud izbral Edelgard, high five. Men je všeč grafično, ni pa lep ali bolje rečeno, HD! - se vidi, da je podhranjen zaradi Switcha, isto Pokemoni. Za Animal Crossing ne bi nikoli reku, da je na nekem šibkem hardwaru, zgleda res fantastično. Tudi na 4k TVju. 

 

Glede težavnosti mi pa ni do tega, da bi neki na polno švicu pa optimiziru, sam zdaj je res preveč casual. Noben mi ne pride niti blizu smrti, edino ko kakšen nov class probam, moram kaj reversat. Danes sem prekvalificiral uno z zelenimi lasmi v lance pegasusa in sem bil mal preveč pogumen pa jo je neki one shotal. 

 

Mal se mi zdi počasno lvlanje professor levelov, a to kej narobe delam al je pri tebi enako? Mam ful nekih orožji, ki jih lahko upgrejdaš šele, ko je professor visok lvl. Zdaj sem C+, vsi učenci so okoli 20-25. 

Povezava do prispevka

Mmmmm ... Kje pa kaj si? Tam ene 0-20 % igrice je počasno lvljanje professorja, med 20-50 % pa se po spominu pohitri. Edelgard ima ful boljši storyline napram ostalim, vsaj meni, tako da res dobra odločitev, sploh če te informacije nisi imel in si na pamet zbral :D 

 

Drgač pa na hard al kaj je že tatežja opcija, je ful jadno pri fightih na sredini igrice, če igraš z vključenim perma death (kar je itak edini logični način za igrat to igro :D). Namreč skoraj neizogibno je, da ti bo pač študentov umrlo, ker so res hard fighti, pol pa se efektivno softlockaš, saj s 4 chari, ki ti npr. preživijo, ne moreš naredit fightov, ki še pridejo, ker je pač pretežko. Hard je za drugo igranje, ko skipaš zgodbo. Jaz sem si gameplay time zaradi hard mode / perma death razvlekel za ene 20 ur, kar je malo prehudo, vsaj meni

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...