Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

Konec marca svoja vrata zapira 3DSova eStacuna. Kaksna posebna custva, glede na to, da je to eden zadnjih zebljev v krsto konzole?

 

Zase ne bi reku, da cutim kaj hudo posebnega, vseen pa sem kar precej prespilal 3DSa (OG crn) in mam lepe spomine nanj. Itak ga zadnja leta igram precej malo, ampak na dopustih pa se vedno totalno sede (aprila grem na dopust, 3DS gre gladko zraven). V prihodnjih tednih bom se malo cekiral eshop za kaksne kul deale, ampak vec ali manj vse ze mam kar hocem (mogoce edino Phoenix Wright: Spirit of Justice mi se fali, upam da bo kaj znizan).

 

Cirka 75 mio prodanih kosov ni malo. Najvecji minus se mi zdi, da ni blo na konzoli nobenga spila, ki bi me totalno sezul. Nintendo ukinja svojo handheld konzolo brez ocitnega naslednika, kar tudi ze dolgo ni blo (ja ja, je switch, ampak pac ni isto). Konec neke ere, priznavam da sem precej sucker za prenosne konzolice in mi sede met nekaj majhnega in strojno podhranjenega.

 

V glavnem, malo hocem sprozit zadnjo 3DS debato, preden gre konzolica v vecna lovisca in iz mnenjalniskega kolektivnega spomina.

 

 

NPM potrjuje.

uredilo bitje Scar
Povezava do prispevka

Uno craftanje orožij in special arrows mi je res neverjetno carska zadeva. Malo manj wow so mi te mašine, ker se bojim, da bi znale malo zjebat pacing igre, če jo probaš igrati kot neko standard Zeldo, ne pa sandbox minecraft. :D

Vseeno pa komaj čakam kaj vse si bo folk izmislil, česar devsi niso predvideli.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Kaj pa vam je tako fajn? Šest let so delali špil, ki zgleda isto, 30fps… mene je kr razocaralo. Pa mi je bil botw mega. Sej tega bom tudi igral day 1, ampak to zgleda meni kot dlc in ne kot nov del. Isto sranje, samo več vsega. Sej kao ne spreminjaj, če nekaj štima, ampak vseeno. Malo money grab zgleda. 

Povezava do prispevka

Ma fora je v tem, da vizualno nisem pričakoval boljšega, ker je Switch hardversko podhranjen in ker se je od vsega začetka vedelo, da bo tole nek odvrtek, kjer bodo ponovno uporabili že ostoječe assete.

Mene je sam zanimalo kake gameplay mehanike in novosti v svetu bodo vpeljali. Glede tega mi je tole craftanje res zanimiva zadeva.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Tudi nemogoče bi naredili kaj boljšega vizualno glede na hardware. Mogoče bo minimalni napredek v primerjavi z BOTW. Mislim pa predvsem zato, ker TOTK je prva Switch only Zelda. BOTW je kvečjemu na Switchu WiiU port. Zelo pozno v razvijanju špila so dodali  Switch zraven po besedah developerjev. 

 

Jaz mislim, da so z razlogom na veliko skrivnosti o špilu ter pokažejo res bare minimum. Meni po eni strani kar paše, da res čimveč stvari sam izvem o špilu. Za BOTW so pred izidom res veliko pokazali. Veliko povedli o zgodbi, pokazali vse champione, vse divine beaste. Ampak takrat so mogoče morali sej je WiiU že falil in so šli all in na Switch.

 

Je pa meni fuse ability tudi odlom. Toliko potenciala o tem. Drugače pa v gameplay trailerju ko je Link padal iz neba ni bilo videt nikjer Shrinov ali Towerjev.

Povezava do prispevka

Tudi jaz načeloma nočem gledat nekih trailerjev in ostale krame za take špile kot je Zelda, ali From špili. Da ostane tista izkušnja igranja. Odkrivanja. Ajde, nekaj so športni špili, da vidiš novosti glede gameplaya, avantura in ostalo pa čim manj predznanja. Se strinjam, tole, kar smo videli, je pomoje minimum vsega, kar bo še notri. 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 12 urami:

Ma fora je v tem, da vizualno nisem pričakoval boljšega, ker je Switch hardversko podhranjen in ker se je od vsega začetka vedelo, da bo tole nek odvrtek, kjer bodo ponovno uporabili že ostoječe assete.

Mene je sam zanimalo kake gameplay mehanike in novosti v svetu bodo vpeljali. Glede tega mi je tole craftanje res zanimiva zadeva.

imam iste pomisleke kot dzaver

igra je dobesedno ista, seveda so dodali nove abilitye in so po videnem sodeč carski, sam še zmeri je isto, pa ne zaradi hardwarske omejitve 

tak en DLC z novimi mehanikami pa par novim i sovragi

 

je pa verjetno res da tudi sam ne vem kaj bi lahko sploh drugače naredil, ker je pač že BOTW imal noter dobesedno vse kar bi človek pričakoval od openworld sandbox špila, tko da so nas kitajci čist razvadl že z BOTW in res nimaš kaj veliko maneverskega prostora kaj boš dodal novega da bo folk resnično reku da je čist drug špil

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 13 urami:

Kaj pa vam je tako fajn? Šest let so delali špil, ki zgleda isto, 30fps… mene je kr razocaralo. Pa mi je bil botw mega. Sej tega bom tudi igral day 1, ampak to zgleda meni kot dlc in ne kot nov del. Isto sranje, samo več vsega. Sej kao ne spreminjaj, če nekaj štima, ampak vseeno. Malo money grab zgleda. 

 

Sej ravno zato sem hyped, ker zgleda isto in glede na pokazane nove fore imam občutek, da so skoraj ves čas porabili za nore ideje.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...