Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

Naredil napako, skinil sem jeben Animal Crossing in zdej več ne morem prit do Switcha. 😒 Tolk o Zeldi.

 

Kupil bom še Mario World + Bowser, Mario Kart treba met že ko ekipa pride, smash se mi ne zdi fun če niso vsi tukaj nekje v skillu. 

 

Mario party me interesira, plejki kronično manjka coop iger.

 

A Kirby je za kaj? Tak otroški se mi zdi, a je gameplay tudi enostaven?

Povezava do prispevka

Kirby, Yoshi sta bolj otroška zadeva. Enostavno in izi. Kirby in Forgotten Land sicer sem jaz preigral je bila kar zabavna zadeva ni bil pa polica material tako, da sem ga prodal dalje. Ostale Kirbyje niti nisem igral ampak vem, da je Star Allies velik shite.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

@Tijuana kak izgleda tvoj Switch polica seznam? Me zanima, kaj mi vse še manjka :) 

 Tole je bilo vredno obdržati na moji polici skozi leta Switcha. Edina anomalija od ostalih Switch polic verjetno edino Pikmin 3.

  • Mario Kart 8 Deluxe
  • Mario Odyssey
  • Mario 3D World + Bowser's Fury
  • Mario + Rabbids: Kingdom Battle
  • Mario + Rabbids: Sparks of Hope
  • Luigi's Mansion 3
  • TLOZ: BOTW
  • TLOZ: TOTK
  • TLOZ: Skyward Sword HD
  • TLOZ: Link's Awakening
  • Fire Emblem: 3 Houses
  • Fire Emblem: Engage
  • Pikmin 3 Deluxe
  • Hollow Knight (kolektorska izdaja)

Plus imam v kratkem plan double dippat za fizično izdajo Hades. Edino nevem ali bi za Switcha saj bi rad imel na isti platformi fizični Hades 2 ko izide špil.

 

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 8 urami:

 Tole je bilo vredno obdržati na moji polici skozi leta Switcha. Edina anomalija od ostalih Switch polic verjetno edino Pikmin 3.

  • Mario Kart 8 Deluxe
  • Mario Odyssey
  • Mario 3D World + Bowser's Fury
  • Mario + Rabbids: Kingdom Battle
  • Mario + Rabbids: Sparks of Hope
  • Luigi's Mansion 3
  • TLOZ: BOTW
  • TLOZ: TOTK
  • TLOZ: Skyward Sword HD
  • TLOZ: Link's Awakening
  • Fire Emblem: 3 Houses
  • Fire Emblem: Engage
  • Pikmin 3 Deluxe
  • Hollow Knight (kolektorska izdaja)

Plus imam v kratkem plan double dippat za fizično izdajo Hades. Edino nevem ali bi za Switcha saj bi rad imel na isti platformi fizični Hades 2 ko izide špil.

 

 

lep seznam

 

Jaz mam trenutno tole

 

POLICA - WiiU konvertiti / transvestiti (par jih še moram kupit)

  • Bayonetta 2
  • Donkey Kong Tropical Freeze
  • Mario Kart 8 Deluxe 
  • Captain Toad: Treasure tracker
  • Super Mario 3D World
  • Wonderful 101
  • Rayman Legends
  • Super Mario 3D World
  • Zelda Breath of the Wild

 

POLICA - Switch oriđiđ

  • Zelda Tears of the Kingdom
  • Super Mario Odyssey
  • Yoshis Crafted World
  • Metroid Dread
  • Metroid Prime Remastered
  • Ori the Collection
  • Mario x Rabbids: Kingdom Battle

 

Mister X aka Wannabe John aka rad bi še sprobal

  • Bayonetta 3
  • Zelda: Link's Awakening
  • Fire Emblem: Three Houses
  • Mario x Rabbids: Sparks of Hope
  • Xenoblade Chronicles 3
  • Kirby and The Forgotten Land

 

Me zanima, če mi bo kateri od wannabe john naslovov res hud. Kokr se hvali sem 99 % ziher da mi bo Fire Emblem spekel kocine na riti, ajde pa Mario x Rabbids je more of the same, za ostalo pa res ne vem.

Povezava do prispevka

Zelo dober seznam! 

 

Fire Emblem je res hud. Jaz sem dobil špil za darilo in me je totalno obsedel, da ga nisem dal iz rok dokler nisem vsega naredil plus na koncu še DLC nabavil. 

 

Me zanima, če nas lah še s čim po Zeldi presenetijo v poznih letih Switcha. WiiU tudi še ni čisto izčrpan.

Povezava do prispevka

Dobil par idej/potrditev tule. Bi pa dodal še Octopath Traveler in Octopath Traveler 2 na seznam. Sprobal dvojko demo, sicer na SteamDecku, ampak bi tudi na switchu lepo sedel. Imam na wishlisti na obeh opcijah (dvojka je izšla tudi za PS5), pa kjer bo prej po normalni ceni znižana...

Povezava do prispevka
Galko reče pred 6 urami:

 

Moj guilty pleasure, za katerega sem pa skoraj 100 %, da ne bo videl Switch porta, je Yoshi Woolly World :D Kok je pa špil men kjut, luštkan in tudi dejansko hud za couch coop, ej 

 

Noro koliko zadev je še vedno ujetih na WiiU s katerimi bi Nintendo res u izi zaslužil hitre pare.

Moji dve želji po portu sta:

 

Potem imajo še na lagerju en Paper Mario: Color Spash ter Xenoblade Chronicles X

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 20 urami:

 Tole je bilo vredno obdržati na moji polici skozi leta Switcha. Edina anomalija od ostalih Switch polic verjetno edino Pikmin 3.

  • Mario Kart 8 Deluxe
  • Mario Odyssey
  • Mario 3D World + Bowser's Fury
  • Mario + Rabbids: Kingdom Battle
  • Mario + Rabbids: Sparks of Hope
  • Luigi's Mansion 3
  • TLOZ: BOTW
  • TLOZ: TOTK
  • TLOZ: Skyward Sword HD
  • TLOZ: Link's Awakening
  • Fire Emblem: 3 Houses
  • Fire Emblem: Engage
  • Pikmin 3 Deluxe
  • Hollow Knight (kolektorska izdaja)

Plus imam v kratkem plan double dippat za fizično izdajo Hades. Edino nevem ali bi za Switcha saj bi rad imel na isti platformi fizični Hades 2 ko izide špil.

 

 

Nisi ljubitelj Metroid serije?

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 13 minutami:

 

Nisi ljubitelj Metroid serije?

2D Metoridi mi nikak niso sedli niti jih nisem končal. Pa sem probal jih na NSO ter Dread. Mogoče bi moral probati MP zdaj ko je idealna šansa z remastrom.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

uuuu, limanje zbirk:

 

Curse of the Sea Rats (kickstarter špil, sem si izbral switch verzijo......)

Cruis'n Blast
Donkey Kong Country: Tropical Freeze
Kirby and the Forgotten Land
LAYTON’S MYSTERY JOURNEY™: Katrielle and the Millionaires’ Conspiracy
Luigi's Mansion 3
Mario + Rabbids: Kingdom Battle
Mario + Rabbids: Sparks of Hope
Mario Kart 8 Deluxe
Mario Party Superstars
Mario Strikes: Battle League
Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order
Metroid Dread
Metroid Prime Remastered
Ring Fit Adventure
Super Mario 3D Stars
Super Mario Odyssey
Super Mario Party
The Legend of Zelda: Breath of the Wild
The Legend of Zelda: Link's Awakening
The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom
Xenoblade Chronicles 3
Xenoblade Chronicles Definitive Edition
 

 

Edini špil, ki ga obžalujem je LAYTON’S MYSTERY JOURNEY™: Katrielle and the Millionaires’ Conspiracy......it's so boring and annoying :/

Povezava do prispevka

@JediEagle dej napiši kej o igrici "Xenoblade Chronicles 3". Baje je brutal insane kvaliteten JRPG na nivoju Persone 5. Ampak jaz opisovalcem ne zaupam NIČ. XC 1 na WiiU mi je bila za umreti dolgočasna in brezvezna. Pri Tales of Arise sem se med igranjem pakrat nalašč posral v hlače, da se je več dogajalo. FF 7 Remake mi je boring in nepotrebno razvlečen. Edini pravi deep anal drilling JRPG v zadnjih letih mi je Persona 5, ki mi je pa ultra mega top dbest cool špil.

 

A bi mi bil XC 3 cool?

 

 

edit: @Buzzkill Metroid Dread je zelo cool. Ne vem kok je primerljiv s starimi, ker jih nisem špilal. Je pa nekje iste (oziroma meni malo višje) kvalitete kot Ori in seveda pod Hollow knightom. Ima svinjsko carsko vzdušje, zelo kul gameplay, dobre powerupe, dobro mapo, edino "fajti" z nesmrtnimi sentinel roboti (kjer špil rata ko neka simulacija bežanja) so kisli pa preveč jih je. Ostalo je vrhunsko. Pa ful je težek.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 5 urami:

Je Metroid Dread primerljiv s starimi Metroidi kar se tiče kvalitete in zabave?

 

Rabim eno sick 2d platformo kero še nisem igral. Nekaj v smislu Orija al pa HK. Mariote bom itak eventualno vse kupil, sam a je kaj bolj indiish manj znanega v tem žanru?

 

Men ni. Ima dobr nadzor, nimaš občutka, da je Saums umetno kriplana in gibčna kot WoW generacija konec srednje šole samo zato, da te omejuje na nek del mape, grafika je lepa, težavnost je za današnje razmere res konkretna ...

 

... ampak je ful tempirana okrog izogibanja in počasnega odstranjevanja v principu nesmrtnih sovražnikov, z random dogodki, random frame escapi itd. In na koncu je tko mal zaletavanje v umiranje dokler random generator ni optimalen. Sem 100%, da se da to sploh v kasnejših mimohodih tud bolj profesionlno rešit, samo v prvo pomoje večina bruteforca čez te sekcije. Pa čist preveč je recikliranja tamalih bossov. Praktično vsak mini boss fajt sem do zdaj ponavljal vsaj 3x. Pacing, muzka, tud biomi men niso primerljivi s SMjem. Men že uvod SMjma na postaji in soočenje z Ridleyem z muzko, suspenzom in vsem odlomi Dread kar je dolg in širok. Tukaj je govorjen tekst, debata z AIjem na tvoji vesoljski ladji, ki ti ves čas razlaga kaj se dogaja, vmesne animacije z game engiom itd. samo ne zadane tistega proper zgubljen in sam na tujem planetu občutka, ki ga nosi 30 let stari naslovi. V čamir beležko bi mu dal trenutno bolj 7 kot 8 od 10, je pa res, da še nisem končal. Pa da vseen vleče ko star dizel Golf.

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Končal Dread, pod črto je to v nastavku precej drugačna igra kot Super Metroid,  ni pa zato nujno slabša. Nima tako cheezy anime waifu Samus zgodbe kot other M in je bližje redkobesedni badass profesionalki, ene par boss fajtov je men verjetno najbolj narjenih v seriji, nadzor je res tight. Ko mapo zadost spucaš nesmrtnih sovražnikov tudi dobi mal bolj razikovalni vibe, žal pa je v tistem momentu zgodba že pri koncu in raziskovanje nagrajuje samo še item completeness. Sem pa v slabih 8 urah umrl točno 100x in mi špila prbije hard mode unlocked 🤣 Ima tudi boss rush mode, kjer cepaš samo bosse. Tako da igrica na koncu skorda bolj diši po rougelike, z zajebano težavnostjo, fokusom na fajtu in lovlenjem rezultatov, kar ti da mal več motivacije ponavljanja in laufanja igrice tko za usput. 8 od 10.

 

2023052520583400-9A9B6E0371D34263D6B6577F9CBA54D5.thumb.jpg.8dd2b0aa62c68cc7671570aca9929193.jpg

 

2023052520581500-9A9B6E0371D34263D6B6577F9CBA54D5.thumb.jpg.24eabb305664f7c908f3dabae977fbc8.jpg

 

2023052622113800-9A9B6E0371D34263D6B6577F9CBA54D5.thumb.jpg.47496503983f8ccb05cee1878096b1b8.jpg

 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče Dne, 25. 5. 2023 at 9:17:

Je Metroid Dread primerljiv s starimi Metroidi kar se tiče kvalitete in zabave?

 

Rabim eno sick 2d platformo kero še nisem igral. Nekaj v smislu Orija al pa HK. Mariote bom itak eventualno vse kupil, sam a je kaj bolj indiish manj znanega v tem žanru?

Mene je pri Dreadu motilo, da je bil čist preveč linearen. Premal raziskovanja. Akcija je pa zelo kul.
Zelo ti priporočam HAAK. Hudo dobr. Blasphemous je tut kul.
Pa ravno je izšel Afterimage. Nisem še igral ampak ga primerjajo s HK.

Če hočeš kaj drugačnega, pa nujno probaj Yoku's Island Express. Metroidvanija s fliper mehaniko.

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 55 minutami:

Mika me, da bi si kupu switcha, bolj me muči čas kot denar sicer, vidim da je kar nekaj zanimivih naslovov, hm.

Sem ga kupil z namenom da bomo kej igral...

 

Pa je čas problem :D Ponavad kje kako sobo ali 2 nareidmo in je to to :D

 

Tko da go for it... Mogoč mi je minus ker mi je malček velk za okol nost da bi čas si krajšal.

 

Mi je old Game Boy bolj kul :D

 

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 17 urami:

Mika me, da bi si kupu switcha, bolj me muči čas kot denar sicer, vidim da je kar nekaj zanimivih naslovov, hm.

 

Mene muči isto, oziroma samo še ta izgovor imam, da ne kupim. :D

Mislim pa da ne bom zdržal do konca tedna, ki je začela še žena navijat za nakup, ko je videla Animal Crossing (nekdo ga ji je slučajno pokazal) :D

 

Povezava do prispevka

Meni ni žal da sem ga kupil (od soforumaša)...

 

Sicer igre niso baš nešto poceni... Tako da vsaj tiste ki jih imam jih dejansko igram :D

 

Mario Kart 8

Mario Maker 2

Mario Oddessy

Nintendo Switch Sports

 

 

Pol pa sem vzel še tisto letno naročnino (mislim daje 20€)

Pa maš notri še Gameboy, NES, SNES igre...

 

Zaenkrat se zabavamo na Mario Makerju in pa Odessy ...

 

Z drago pa športamo :D

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...