Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

Hernire reče pred 7 urami:

Tožijo Yuzu. Casea praktično nimajo, kolikor sem prebiral pravna mnenja, zato bodo šli na wanrianto, da upaš, da bodo Yuzu sami odstranili emulatorje in prenehali z developmentom, ker ne bodo imeli denarja za razne legal fees

Sem poslušal enega ameriškega odvetnika. Pravi, da je po njegovem mnenju dovolj dober case, da se ga nebo zavrglo na obravnavi pred sojenjem. Po tem se pa velika večina pogodi saj je ceneje kot sodni stroški.

Povezava do prispevka
Arey reče pred 20 minutami:

Kaksne dokaze, emulacija ni ilegalna. Tko kot ni ilegalno vlacenje nedolznih ljudi po sodiscih 10 let dokler ne bankrotirajo. 

In kje sem napisal, da je emulacija ilegalna? Raje si poglej zakaj so jih tožili. Tale odvetnik je prejšnji teden lepo šel skozi in povedal zakaj ni tako nedolžno kot je marsikdo pametoval in zadel v nulo kaj se bo zgodilo.

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

sej do "uceri" je bil source code available, tko da ni nic izgubljeno, bodo zadeve sle naprej (sej itak vzporedno je se rjujinx). drgac pa kot so sistemi vedno bolj kompleksni so tut emulatorji posledicno se tok bolj, tko da razumem, da potem za emulatorji lahko stoji tudi velik denar, ne sam dva ocalarja k v kleti piseta kodo

 

skoda da se je tako razpletno, upam da bomo tudi v prihodnosti delezni cim vec nintendo emulacije

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 2 urama:

In kje sem napisal, da je emulacija ilegalna? Raje si poglej zakaj so jih tožili. Tale odvetnik je prejšnji teden lepo šel skozi in povedal zakaj ni tako nedolžno kot je marsikdo pametoval in zadel v nulo kaj se bo zgodilo.

 

Hoeg je car, sam ni šans, da ga poslušam 2+ uri. :D

Povezava do prispevka
PS5 Lover reče pred 15 urami:

Mal pozen je N ztem, ampak uprašljiva je emulacija za switch 2:unsure:

Pozni za Switch ja ampak tu gre bolj za novo generacijo. Zjebati jim je uspelo ekipo, ki je imela za seboj par Nintendo emulatorjev. Tudi Citro so imeli isti in je včeraj bila ujeta v crossfire in ripnila. Kolikor sem bral je bil del pobota, da v istem "fohu" nebojo več smeli delati. 

 

Sicer ja vedno se bojo našli novi, ki bojo ali nadaljevali "novi Yuzu" ali delali na Switch 2 emulaciji ko bo prišel ven next-gen ampak bodo začenjali iz nule. Yuzu je bila že ustaljena ekipa, ki je tudi zelo lepo služila zaradi tega. Na Patreonu do 30k na mesec tudi.

Povezava do prispevka

Igrali so se z ognjem in se opekli. Niso bili glih nedolžni. Ce imaš v lasti emulator pač ni ne smeš privoščiti takšnih neumnosti kot si so jih oni. 

 

Nintendo jim je špijunil po uradnem discordu medtem ko so glavni od yuzuna ne samo spodbujali piratstvo celo sharali linke do ilegalnih rom datotek.

 

Na Pateronu so imeli že pred tudi pred uradnim izidom igre že članke in screenshote kako dobro igra lavfa ter paywalled early builde za naročnike.

 

Celo priznali, da so kršili DMCA v izjavi. 

 

Mores pač biti bolj pazljiv. Tudi moj zadnji post na to temo. Se mi več neda. 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...