Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

horror reče pred 3 urami:

Fakin joycon drift. Ma nisem switcha igral 1/20 kar sem igral ps4, pa po petih letih ps dela tako kot urca, switchu pa po dveh letih obcasne uporabe gre joycon. Da jim v 35tih letih ni ratal resit problemov s kontrolerji je res sramota. 
 

Sem naročil nove gobice in bom poskusil sam zamenjat, ker ni šans da dam 80 eur za to sranje. 

Dejansko če maš orodje doma je čist u izi sam zamenjat. Jaz sem prvič rabo za oba joy cona max pov ure pa sem mel ze kalibrirane.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Jaz sem iz aliexpressa naorcu enga za 3 evre al neki in zamenjal, je full u izi sam se pozna na kvaliteti, ja drifta nivecsam je drugaen filing, priporocam vsak kake mal drazje na amazonu dobis kit skupi z orodjem za 10 eur 

https://www.amazon.de/-/en/Replacement-Controller-Accessories-Screwdriver-Thumbstick/dp/B07TR3793M/ref=sr_1_9?crid=NF7PRJISLRB0&dchild=1&keywords=joycon+replacement&qid=1601670282&sprefix=joycon+repla%2Cpopular%2C162&sr=8-9

Povezava do prispevka
PS5 Lover reče pred 15 urami:

 

bit🤬h a🤬🤬 japanese f🤬🤬kers!!!11

Sej pa Sony pa Microsoft sta v preteklosti imela isti pristop proti jailbreakanju in hackanju njihovih sistemov.

In kaj naj bi po tvojem naredo Nintendo, da naj kr naprej pusti, da nekdo hacka v njihove konzole in na veliko služi s tem?

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Še kdo igra Mario collection? Jaz sem se lotil Mario 64 in prvi del špila - torej prvi svetovi do prvega šefa so mi res top. Potem v drugem delu se pa začne suffering in svinjsko zamorjene sobe - lava room, puščava, gozdni labirint. Prav tisto suffering in nevesele, neimpresivne sobe. Za povrhu so sobe še težko ko prasec, tako da stalno resitiram igrico, da me potem respawna nazaja s tistimi bogimi tremi življenji.

 

Igrico imam sicer v spominu kot eno najboljši platform vsehj časov, samo po tem drugem delu nisem več tako prepričan - se mi zdi, da je prvi del še vedno izjemen, drugi del igrici pa zelo povprečen.


Še kdo deli ta feeling ali je to začetek starostne demence in norosti?

Povezava do prispevka
Feget reče pred 18 urami:

Še kdo igra Mario collection? Jaz sem se lotil Mario 64 in prvi del špila - torej prvi svetovi do prvega šefa so mi res top. Potem v drugem delu se pa začne suffering in svinjsko zamorjene sobe - lava room, puščava, gozdni labirint. Prav tisto suffering in nevesele, neimpresivne sobe. Za povrhu so sobe še težko ko prasec, tako da stalno resitiram igrico, da me potem respawna nazaja s tistimi bogimi tremi življenji.

 

Igrico imam sicer v spominu kot eno najboljši platform vsehj časov, samo po tem drugem delu nisem več tako prepričan - se mi zdi, da je prvi del še vedno izjemen, drugi del igrici pa zelo povprečen.


Še kdo deli ta feeling ali je to začetek starostne demence in norosti?

Jaz se bom kar quotal:

 

Chenier_ reče Dne, 4. 9. 2020 at 8:44:

Ne da je zdaj celoten špil flawless, poznejši leveli so mi manj všečni (čeprav Tick Tock Clock mi je pomoje najljubši), ampak celostno gledano pa je res masterpiece za vse čase. Koliko enih skrivnosti, podrobnosti, carskih izzivov, v nulo dodelanega nadzora. Fak no, res kocine pokonci. Sem ga potem replayal še pred par leti, pa je še vedno top. Škoda mi je edino, da se z nekaterimi leveli res ne poconnectam (Jolly Roger Bay in Dire Dire Docks --- skratka "plavalni" leveli, plus open worldiš labirint Hazy Maze Cave mi nikoli ni sedel), tako da mi je res top samo ene 80 % igre. Je pa res, da je mnogim Hazy Maze Cave izredno ljub, tako da je to pomoje res osebna preferenca. Ampak ja, all in all, to je tisti moment, ko nekdo iz vesolja iztegne roko in te malo poboža po laseh, top of the toppest. 

Vidim da tudi nisi fen labirinta :D. Un prvi lava room pa je men dosti OK, tadrug je zajeban 

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 36 minutami:

Analiza žalostne podobe SM 3D All Stars

 

 

 

 

Hehe Nintendo največji smetarji gajming industrije. Sem kar vesel, da nisem nasedel hypu in nabavil in se odločil za emulator varianto, kjer špili delujejo res vrhunsko in na slatkem dualshocku.

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Switch star eno leto, lepo ohranjen z računom in igricama Luigi's mansion 3 in Mario Odyssey za 240 evrov je verjetno insane monita deal, da prodajalcu še rit zraven nastaviš?

 

Me ima da bi nabavil, samo ko prekleta switch jajca nimajo praktično nobenih eksluziv in ko to dvoje preigram in Fire Emlbem Three Houses, res ne vem kaj bi sploh še igral na njem.

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
Feget reče Pravkar:

Switch (full brother ne mini kurac lite), star eno leto, lepo ohranjen z računom in igricama Luigi's mansion 3 in Mario Odyssey za 240 evrov je verjetno insane monita deal, da prodajalcu še rit zraven nastaviš?

 

Me ima da bi nabavil, samo ko prekleta switch jajca nimajo praktično nobenih eksluziv in ko to dvoje preigram in Fire Emblem Three Houses, res ne vem kaj bi sploh še igral na njem.

Luigi Mansion 3 in Mario Odyssey lahko prodaš vsako za 40 € in potem dobiš Switcha za dobrih 160€ kar je kr super.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...