Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

Fiscal Q2 20202 Earnings TLDR:

  • Nintendo has sold 68.5 Million Units as of September 30th 2020
  • Nintendo sold 6.85M Switch Units (Lite Included) Between June 30th & Sept 30th
  • 57.93M Nintendo Switch Units have been sold - 10.36M Nintendo Switch LITE Units have been sold
  • Super Mario 3D All-Stars has sold 5.21M units since launch (till 30th September)
  • Paper Mario: The Origami King has sold 2.82M units since launch (till 30th September)
  • Nintendo has boosted the Fiscal Forecast to 24M Units sold in 2020

Best Selling games on Switch:

  • Mario Kart 8 Deluxe - 28.99M
  • Animal Crossing: New Horizons 26.04M
  • Super Smash Bros Ultimate - 21.10M
  • The Legend of Zelda: Breath of the Wild - 19.74M
  • Pokemon Sword & Shield - 19.02M
  • Super Mario Odyssey . 18.99M
  • Pokemon Lets Go Pikachu/Eevee - 12.49M
  • Super Mario Party - 12.10M
  • Splatoon 2 - 11.27M
  • New Super Mario Bros U Deluxe -8.32M

 

Povezava do prispevka
XEcutIor reče pred 46 minutami:

Pričakovano, da je Animal Crossing: New Horizons na tako visokem mestu, glede na to, da je igra izšla ravno v času evropskega lock-downa.

Ja lockdown in izid AC:NH je bil res zlata jama za Nintendo. Mene bolj preseneča, da kljub letom MK8D še vedno nore cifre prodaje in drži prvo mesto gladko zaenkrat.

Povezava do prispevka

Presenetljivo mi je, da je BotW na četrtem mestu. So pa te številke resnično neverjetne. Čez 40% vseh kupcev konzol je kupilo Mario kart, 38% Animal Crossing. O takšnih številkah lahko drugi developerji samo sanjajo. Witcher 3 in najbolj prodajani Call of Dutyi so prodali po 30 mio enot na večih konzolah + pc-ju, s tem da njihove cene s časoma začnejo padat, Nintendo gre pa redko v sale. 

Povezava do prispevka

Hackerji so ga že shackali. Zadeva je seveda emulacija + z neta skinjen rom, bo pa v prihodnosti potencial za hacke, ki bodo omogočali igranje vseh NES iger

 

Drugače pa dosti klasičen nintendo produkt. V redu izdelava, premajhen zaslon za resno igranje poznejših (težjih) stopenj, previsoka cena  

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 21 minutami:

Hackerji so ga že shackali. Zadeva je seveda emulacija + z neta skinjen rom, bo pa v prihodnosti potencial za hacke, ki bodo omogočali igranje vseh NES iger

 

Drugače pa dosti klasičen nintendo produkt. V redu izdelava, premajhen zaslon za resno igranje poznejših (težjih) stopenj, previsoka cena  

 

Super! :)

 

Prenosni NES-nik bi bilo odlično imeti na tej napravi. Tudi oblika je ravno pravšnja za v žep.

 

Glede zaslona pa tudi ne bo problem, saj sem si ravno pred kratkim zrihtal povečevalno steklo za spajkalnik ;) 

Povezava do prispevka
Scar reče pred 1 minuto:

Sem precej nintendo fanboy, sam kej takega pa sigurno ne bom kupil. Pa se mi valja doma en originalen game&watch, da ne bo kdo rekel da sem prezelen

Res je slaba reč. Sploh ker bi komot zraven nasneli še ostalih 20 romov iz NINTENDO CLASSIC MINI in pač prodajali en res proper komplet retro iger za v žep

 

Sam ne

 

Daj gor dva roma in ceno na 50 €, idemo 

Povezava do prispevka
XEcutIor reče pred 21 urami:

 

Super! :)

 

Prenosni NES-nik bi bilo odlično imeti na tej napravi. Tudi oblika je ravno pravšnja za v žep.

 

Glede zaslona pa tudi ne bo problem, saj sem si ravno pred kratkim zrihtal povečevalno steklo za spajkalnik ;) 

Kaj ti pomaga povecevalno steklo ce das zadevo v zep :D

Povezava do prispevka

Bravo, so očitno vsaj malo poslušali

 

Čeprav Nintendo gonna nintendo lol 

 

"All button displays within Super Mario Sunshine will not reflect the Nintendo GameCube controller." :avadodo: 

 

Nekatere PC igre iz 2005 so uspele menjat button displaye glede na to, kateri pad si priklopil. Zgleda prehudo za 2020 Nintendo technology

 

 

Povezava do prispevka

Jaz sem tudi kar zelo pručil ta handheld emualtion market in dejstvo je, da je najbolj top zadeva za prenosno emulacijo še vedno PS Vita. Ima daleč najboljši ekran (sploh prva verzija, ki ima OLED), super kontrole, če dokupiš še grip vrhunsko ergonomijo, podpira praktično vse emulatorje do ps1, prav tako pa imaš celo psp in ps vita zbirko.

 

Vsa ta kitajska jajca ne pridejo blizu. Je pa res, da si moraš vzeti malo časa in jo shekati ter naložiti ves software, ampak ko enkrat dela, je res mega konzolica. 

Povezava do prispevka

Se strinjam @Feget, ampak vseeno sem hotel imeti to kitajsko čudo hehe. Dal sem 70€ za: konzolo, 64G kartico s prednaloženimi igrami, torbico in USB-C kablom. Da so mi dostavili iz Aliexpresa sem čakal 4 mesece, ter zgleda sem imel srečo, da mi ni bilo treba plačat carine.

Pričakoval sem slabše, ampak konzola je  dobre kvalitete - plastika, gumbi itd... je skoraj na Nintendo GB nivoju. Ekran je zelo v redu, dobra svetilnost, resolucija in barve, edino kar me moti je prah pod ekranom, ki je prišel notri predvidevam med sestavljanjem konzole. Baterija je tudi v redu, lahko bi bila boljša (tam od 4 - 5ur igranja). Zvočniki so super, ampak lahko bi imeli večji razpon nastavljanja glasnosti. Ima tudi HDMI out, ki pa ga nisem testiral, ker bi moral posodobiti OS in pri RG350 je potrebno odpreti konzolo, da pridem do SD kartice - novejši imajo zunanjo SD kartico. Všeč mi je tudi ravnopravšnja velikost. Moje mnenje je, da se splača kupit ta komplet za to ceno. Novejši ANBERNIC je skoraj 2x dražji (če se še prav spomnim) , ampak dobiš isti hardware in baterijo, večji ekran in aluminjast ohišje in položna analog stick-a ....razen če je zunaj že kakšna boljša verzija(?). Bi pa vzel aluminjastega, če bi bil hardware boljši, da bi lahko poganjal še N64, Dreamcast in mogoče PSP špile. Ta verzija RG350 poganja samo do PS1 špile.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...