Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

Scar reče pred 3 urami:

 

Ampak a niso strikers tisti tip spila ko fajtas 10k sovraznikov naenkrat, torej bo mel s Persono 5 skupno ime pa mal zgodbe?

Kot je že Ćamir napisal so Dynasty Warriors varianta. Je pa Scramble nadaljevanje Persone 5. Torej v Scramblu ne bo zadev, ki so ble dodane pri Royal verziji.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
BumbleBee reče pred 13 minutami:

Nintendo: Joy-con drift ne ostaja oz. ne povzroca znatnih preglavic

Realnost: Joy-con samo pogledas postrani in ze leti v vse strani po menijih in v igrah.

Drugače so priznali napako samo razen v ZDA nič glede tega ne delajo...Upam, da te tožbe bojo uspešne, da za naslednjič zaleže..

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...

Mene pa zanima, če se ti zdi gnojševsko samo zaradi tega, ker je Nintendo ali se ti tudi zdi gnojševsko ko to delata Microsoft in Sony  zato, ker sta že delala iste stvari v preteklosti z Xbox360 in PS3/PSP.

 

Žal to je  all digital prihodnost. Ko enkrat bo prislo do tega, da current gen nebo tako aktivn bojo tut prej ko slej digital igre delistane, da neboš moral več kupit in bojo arhivirane kot v tem primeru.

 

Zdi  se mi gnojševsko, da so to naredi brez kake predhodne najave. Se mi pa ne zdi nek absurd za zastarel sistem.

 

 

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 5 minutami:

Mene pa zanima, če se ti zdi gnojševsko samo zaradi tega, ker je Nintendo ali se ti tudi zdi gnojševsko ko to delata Microsoft in Sony  zato, ker sta že delala iste stvari v preteklosti z Xbox360 in PS3/PSP.

 

Žal to je  all digital prihodnost. Ko enkrat bo prislo do tega, da current gen nebo tako aktivn bojo tut prej ko slej digital igre delistane, da neboš moral več kupit in bojo arhivirane kot v tem primeru.

 

Zdi gnojševsko, da so to naredi brez kake predhodne najave. Se mi pa ne zdi nek absurd za zastarel sistem.

Ma sem full in za arhiviranje kulturne dediščine, vsaka izgubljena stvar, magari manual 40 let stare igrice, mi je kot nož v srce. Gnojševsko mi je, ker za Wii so točno povedali, kdaj vsebine ne bodo več dostopne. To da jih lepega dne skenslajo, mi je res grdo. Konec koncev sem tudi sam imel ene 2-3 vsebine kupljene preko DSi-ja ... 

Povezava do prispevka

Iz moje perspektive se mi zdi smešno. Po eni strani folk hoče, da se Nintendo znebi showelware-a iz Switcha. Po drugi pa ko to naredi na zastarelem sistemu pa so ogorčeni kak si to upa, čeprav je stalna praksa v industriji.

 

Jaz pač sem sprejel za vse špile, ki sem jih kupil digitalno, da nekega dne bojo jih skenslali in arhivirali.

 

Še slabše bo v prihodnosti z cloud verzijam špilom. Tam niti neboš moral igrat ga ko bojo skenslali ga enkrat.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...