Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

Svaka čast Nintendu lol. Kake denarje tile molzejo z remasterji ne se jebat :rofl: In to večinoma z polno ceno zapovrh.  Le zakaj bi zapravljal denar za razvoj novih grafično naprednih iger če lahko takole pocen tiskaš denar?

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Jezus:confused:

 

Ko bi tipi vsaj naredili res nek proper remaster, ki trga gate, ne jebite se, evo ti 4:3 emuliran rom po faci. In cena 50 evrov. 

 

Verjetno je tako mastna prodaja tudi zaradi tega natega s časovno eksluzivnostjo - to je next level nintendo cheese, ki se ga bodo sigurno še posluževali.

 

Povezava do prispevka

pač znano dejstvo je, da imajo Nintendo fani daleč najrajši čvrstega črnega kurca v riti, imo še bolj kot Apple in Star Wars fani (slednji vsaj priznajo, da je izdelek drek, kljub temu da ga grejo še vedno gledat :D

 

Meni kot ne-fanu gre podpiranje takih scum praks sicer blazno na kurac, sploh ker Nintendo mega služi še na enem scum področju - mobilne igrice z ingame transakcijami - in nima absolutno nobene potrebe, da bi dejansko delal NOVE igre za konzole... Ampak ja, če si Nintendo se ti pa zadnja leta samo smeji :D 

Povezava do prispevka

Bi se strinjal za FOMO taktiko glede 3D all-stars res gnojševsko. Za mobilne igre pa mislim, da so in Sony in Microsoft in Nintendo v istem dreku glede tega. Japonci noro fukjeni na to in vsi vedno več pozornosti še temu trgu posvečajo. Male pare za velike profite.

 

 

 

 

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 3 urami:

Bi se strinjal za FOMO taktiko glede 3D all-stars res gnojševsko. Za mobilne igre pa mislim, da so in Sony in Microsoft in Nintendo v istem dreku glede tega. Japonci noro fukjeni na to in vsi vedno več pozornosti še temu trgu posvečajo. Male pare za velike profite.

 

 

 

 

 

Sony in Microsoft imata kako mobilno igro? :blink:

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 4 minutami:

 

Sony in Microsoft imata kako mobilno igro? :blink:

Da.

 

Sony ma celo v lasti Aniplex, ki izdaja anime stil igre ampak ne v vseh regijah. Evo primer: Fate/Grand Order

Navedek

Fate/Grand Order from Sony’s Aniplex continues to be one of the world’s most lucrative mobile games, having just surpassed $4 billion in lifetime player spending according to Sensor Tower Store Intelligence estimates. Vir (Januar 2020).

 

 

 

Povezava do prispevka

Nintendo replacing its multiplayer server system that is almost two decades old

 

Navedek

Twitter user OatmealDome says “NEX is at least 18 years old by now, so it’s dated.” You might be surprised to hear that “the Splatoon 2 version has an unused function to check to see if it’s running on Windows 98.”

 

Nic cudnega da je potem vse janky as fuck. :rofl:

Povezava do prispevka

Kupu boš pa vseen :P

 

Čeprav, se uspešno upiram nakupu Super Mario 3D World + Bowser's Fury :D 3D world sem preigral po dolgem in počez na WiiU, tako da sploh pomislil ne bi na nakup, ampak ta Bowser's Fury bi pa tudi rad preigral. Sam 55-60 eur dat za to.... 3D all stars je imel vsaj tri špile, kjer dveh iger sploh še nisem preigral, pa tudi Galaxy sem samo story končal.

 

Fucking Nintendo ne more vržt Bowser's Fury za 20 eurov na eShop .... grrrr

Povezava do prispevka
MartinPocrezze reče pred 4 minutami:

Mene bolj zanima ali bo kaj novega o Zelda 2 in Switch Pro

 

Navedek

focused on available games like Super #SmashBrosUltimate and games coming to #NintendoSwitch in the first half of 2021.

Glede na to sem skeptičen se posebej na kake novice o Pro-ju  sej se jim gre za prodajo Mario verzije Switcha in Monster Hunter verzijo, ki izide naslednji mesec.

Povezava do prispevka
Chamir reče pred 11 minutami:

Zelda All-Stars including:

- par neremaster portov z zjebano kontrolno shemo

- manjka en naslov, po možnosti najboljši v seriji 

- buttplug v obliki Okarine za bolj pristni N experience

- prodaja samo en mesec, potem pa umaknemo s polic lp 

 

JediEagle reče pred 6 minutami:

Kupu boš pa vseen :P

Pizda model, tako trajno me je nazadnje zaključil Almir v zadnjem razredu osnovne, ko mi je stisnil šamar in ukradel 1000 SIT žepnine

 

Malo ohladi s tem ownanjem :D 

Povezava do prispevka

Meni je bil kar povprečen direct. Predvidevanja so bla kr mimo pri nas vseh brez Zelda 35th obletnice. Pokemoni pričakovano, da bojo svoje imeli. Se je pa našlo nekaj zame.

 

Se mi zdi, da absurd, da za upscejlano Wii verzijo Skyward Sword računajo 60 € in za upscejlano verzijo 3DS Miitopia 50 €. Oboje 40 € max.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...