Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

Chamir reče pred 3 urami:

4k docked pri stabilnih 15 frejmih! 

 

never forget

 

darkpsy: Na switchu baje tut padajo frejmi, samo ne pokvari izkušnje. Arey: Seveda ne, če je 30fps bolj cinematično od 60, kaj je pol šele <20fps, kot da si res tam!

  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

ej znalci, en kveščn

 

včasih sm kot mulc iz osnovne šole na pc (gameboy emulator pomoje?) nabijal pokemon yellow, red in blue (karkoli že pomenjo te farbe).

 

a se da kej teh retro zadev na switchu dobit (sh4xat?)?

 

nove 3d variante teh pokemon špilov so mi za kozlat in me ne zanimajo.

uredilo bitje TrippinBalls
Povezava do prispevka

Se da: https://emulation.gametechwiki.com/index.php/Emulators_on_Switch

 

Mimogrede, večina teh iger ima cool open world hacke. V bistvu da lahko že od začetka greš kamorkoli in v katerikoli gym, ki se potem scalajo glede na vrstni rad

 

https://www.gbahacks.com/2018/03/crystal-clear.html

 

To je eden najjačih, open world gen 2, lahko štartaš na otoku prve ali druge generacije, plus vse Pokemone lahko uloviš ingame, ni več "barvnih" ali "multiplayer" ekskluziv

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Chamir reče pred 11 minutami:

https://www.gbahacks.com/2018/03/crystal-clear.html

 

To je eden najjačih, open world gen 2, lahko štartaš na otoku prve ali druge generacije, plus vse Pokemone lahko uloviš ingame, ni več "barvnih" ali "multiplayer" ekskluziv

 

se prav če jst tole prov razumem, na switcha naložim gameboy color emulator in pol naložim še tale rom pokemon crystal?

 

a se na switch na izi prenaša fajle za nalaganje al je treba požigat kake zidove tega walled gardena?

uredilo bitje TrippinBalls
Povezava do prispevka
Arey reče pred 22 minutami:

Kaj pa je point teh open world hackov?

Simple: bolj odprt in moderniziran gameplay, ker v osnovi so to linearne A to B igre. Tukaj lahko raziskuješ, greš v katerokoli smer in katerikoli izziv opravljaš kdajkoli. Predvsem pa, da posamezni Pokemoni niso zaklenjeni na določene verzije (ponavadi je tako, da ima vsaka verzija recimo 20 unikatnih, pol pa še za kakšne multiplayer menjave, tukaj pa so vsi catchable in-world)

 

Skratka, malo modernizirana zasnova

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 15 minutami:

Cakaj a zato vsakic izdajo 2-3 pokemon verzije? Ki ima vsaka par ekskluzivnih pokimanov? Fak keri kralji

Klasika je dve verziji, vsaka ima par ekskluzivnih Pokemansov (v prvi generaciji mislim da 10 ekskluziv vsaka)

 

Potem pa par let kasneje še tretjo verzijo, kjer popravijo buge iz prejšnjih in malo uravnotežijo fight. Za to tretjo bi človek pričakoval, da ima vse pokemone, ampak nope, gladko spet ekskluzive :D 

 

Tako da za dobit cel content moraš v bistvu 3x kupit isto igrico 

Povezava do prispevka

Main špili vedno izdajo dve verziji špila. Vsaka ima par eksluzivnih pokemonov, ki pa jih lahko med seboj trajdaš. Zdaj v modernih pokemonih je to enostavno, ker poteka preko neta in takoj najdeš na kakem discordu/forumih/fb skupine nekoga, ki ti z veseljem trejda. Včasih je pa bla pizdarija na gamebojih si moral imeti poseben kabel, ki je povezal dva gameboya in si samo tako lahko trajdal pokemone med seboj. 

 

EDIT: Mislim, da so v Sword pa Shield poleg pokemonov tudi par gym leaderjev blo različnih. Mislim pa, da ne vsi. Zgodba je sicer ista. Pokemone lah prek trejdanja vse dobiš tak ,da načeloma druge verzije ne rabiš če nisi neki diehard fan, ki hoče vsako malenkost izkusit.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Chamir reče pred 30 minutami:

Klasika je dve verziji, vsaka ima par ekskluzivnih Pokemansov (v prvi generaciji mislim da 10 ekskluziv vsaka)

 

Potem pa par let kasneje še tretjo verzijo, kjer popravijo buge iz prejšnjih in malo uravnotežijo fight. Za to tretjo bi človek pričakoval, da ima vse pokemone, ampak nope, gladko spet ekskluzive :D 

 

Tako da za dobit cel content moraš v bistvu 3x kupit isto igrico 

 

 

Hahaha keri carji so @Nintendo. Tako se molze fanboye lol. Sony in Microsoft so čisti jebeni amaterji :avadodo:

Povezava do prispevka

Nintendo ima najbolj hardcore delusional fanboye. Ljudje bojo skakali v zrak in kričali v videih samo zato ker bojo najavili nek Smash karakter ki ni nič posebnega, Smash pa niti ni pretirano dobr fighting game. Don't get me wrong it's a classic pa incredibly fun ma vseen... čuden čuden fandom. Aja pa da ne omenim teh staromodnih izdaj iger v 2 oblikah kot počnejo še vedno pri pokemonih kjer je vsake 10 let nek res UUUULTRA majhen napredek v gameplayu. They can do no wrong :D

uredilo bitje Gapi182
Povezava do prispevka

Jaz vem, da Nintendo cuza svoje fene na hard (3D all stars je odličen dokaz) samo mi je pač smešno in cringe kak nekdo reče, da je naprimer Sony amater proti Nintendo v cuzanju fenov a tipsoni vsako zalogo PS5 prodajo v sekundi a konzola brez špilov. No maš en PS3 Remake. No sej pride še drugi 5 mescov po izidu konzole za polnih 80 ali 70 € Returnal in dva meseca kasneje končno spet en dober po Demon's Sous remaku Rathcet & Clank, ki ga znajo zafukat, če bojo šli po poti prejšnega 2016 Ratcheta. Ostali pa tak so cross-gen, če bojo sploh prišli letos.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Ma dobro to je tudi hype nove konzole. Tko je bolj kot ne vsaka konzola ko izide. A ni switch bil sold out tko 2 leti al neki absurdnega hahah :D? Pač fora je da na vseh tweetih, youtube videih, boš težko našel neke negativne komentarje pri nintendu, četudi imajo najbolj lackluster staromoden nintendo direct. Pri Sonyju maš dosti več tega. Če bi Sony ali MS v letu 2021 pokazala take igre kot jih Nintendo(z grafiko ki je slabša kot jo imam na telefonu pri kakih igrah in gameplayom starim 20 let+) bi dobila toliko kritik s strani fanov, medijev in kakih youtube kanalov da noro. Tko imajo pač somehow free pass za vse to.

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 44 minutami:

Jaz vem, da Nintendo cuza svoje fene na hard (3D all stars je odličen dokaz) samo mi je pač smešno in cringe kak nekdo reče, da je naprimer Sony amater proti Nintendo v cuzanju fenov a tipsoni vsako zalogo PS5 prodajo v sekundi a konzola brez špilov. No maš en PS3 Remake. No sej pride še drugi 5 mescov po izidu konzole za polnih 80 ali 70 € Returnal in dva meseca kasneje končno spet en dober po Demon's Sous remaku Rathcet & Clank, ki ga znajo zafukat, če bojo šli po poti prejšnega 2016 Ratcheta. Ostali pa tak so cross-gen, če bojo sploh prišli letos.

sej switch pa dobiva vse wii u špile :rofl:

 

tako da tle so si kar na istem, oziroma spet Nintendo v prednosti pri ožemanju fanov (ker so bli špili izdani že par let nazaj, v primerjavi z novimi ki še vedno prihajajo na ps4 in jih lahko igraš tudi na ps5)

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 21 minutami:

Ma dobro to je tudi hype nove konzole. Tko je bolj kot ne vsaka konzola ko izide. A ni switch bil sold out tko 2 leti al neki absurdnega hahah :D? Pač fora je da na vseh tweetih, youtube videih, boš težko našel neke negativne komentarje pri nintendu, četudi imajo najbolj lackluster staromoden nintendo direct. Pri Sonyju maš dosti več tega. Če bi Sony ali MS v letu 2021 pokazala take igre kot jih Nintendo(z grafiko ki je slabša kot jo imam na telefonu pri kakih igrah in gameplayom starim 20 let+) bi dobila toliko kritik s strani fanov, medijev in kakih youtube kanalov da noro. Tko imajo pač somehow free pass za vse to.

No pri WiiU ni blo nekega hypa :D To označeno pa ne more bit bolj narobe. Poglej zadnji Direct ali Direct minije v zadnjem letu ko so bli. Tolk sranja in negativnih komentarjev. Prej bi rekel, da težko najdeš kak pozitiven komentar. V živo je pa še hujše. 

 

Jaz bi rekel, da vsi trije mojstri mozenja. Je pa res, da najlažje se, da molzit Nintendo fene.

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 4 urami:

Jaz vem, da Nintendo cuza svoje fene na hard (3D all stars je odličen dokaz) samo mi je pač smešno in cringe kak nekdo reče, da je naprimer Sony amater proti Nintendo v cuzanju fenov a tipsoni vsako zalogo PS5 prodajo v sekundi a konzola brez špilov. No maš en PS3 Remake. No sej pride še drugi 5 mescov po izidu konzole za polnih 80 ali 70 € Returnal in dva meseca kasneje končno spet en dober po Demon's Sous remaku Rathcet & Clank, ki ga znajo zafukat, če bojo šli po poti prejšnega 2016 Ratcheta. Ostali pa tak so cross-gen, če bojo sploh prišli letos.

Sony in MS lahko samo glancata čevlje Nintendu kar se tiče slabih potrošniških praks. Kdorkoli tole zanika je tipični Nintendo fan.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Slabe potrošniške prakse noben niti ne zanika. Tu so daleč najslabši. Od dajanja cease and desist fan-made SSBU turnijem, do kenslanja uradnega Splatoon turnija, ker je ena ekipa uporabila #freesmash,...

Daleč najslabši.

 

Ko se gre pa samo za molzenje fenov. So pa vsi trije kar odlični mojstri. Nintendo veliki mojster samo ostala dva sta hitro zadaj. Razen, če misliš, da to kar sem v prejšnem postu, ki si ga navedel ni res ali pa da ti Sony dela uslugo, ker računa za nove špile 80 €.  

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Se strinjam samo je treba dodat, da Nintendo špili  držijo ceno tudi pri prodaji po 1/3/5 letih. Še posebej tavelike ekskluzive. Naprimer BOTW ali SM Odyssey lahko zdaj po 3 ali 4ih letih komot prodaš po 45 € z lahkoto. Tudi za 50 € gre. Na drugi strani pa God Of War dan danes niti 1/3 cene ne dobiš, ker te nov pride 20 €.

 

Tako, da ja stvar perspektive. 

 

Pa ne, da mam kaj proti Sonyju in Playstationu. Mi je kul konzola, kjer imaš kul špile. Samo konec dneva je pa tudi to biznis in gledajo kak bojo čimveč zaslužli. Isto ostali.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 3 urami:

Slabe potrošniške prakse noben niti ne zanika. Tu so daleč najslabši. Od dajanja cease and desist fan-made SSBU turnijem, do kenslanja uradnega Splatoon turnija, ker je ena ekipa uporabila #freesmash,...

Daleč najslabši.

 

Ko se gre pa samo za molzenje fenov. So pa vsi trije kar odlični mojstri. Nintendo veliki mojster samo ostala dva sta hitro zadaj. Razen, če misliš, da to kar sem v prejšnem postu, ki si ga navedel ni res ali pa da ti Sony dela uslugo, ker računa za nove špile 80 €.  

Ne štekam čemu odpisuješ to kar sem napisal sam.

Nintendo je največji nategovalec od treh. Kul, da se strinjaš I guess. :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

nintendu lahko samo jebem mater pri tem držanju cene. Kako dafuck je Switch še vedno literally ista cena kot na release? Že davno bi kupil konzolo tko sm pač raje kupil PS4 Pro in čakam da pride PS5 v trgovine(in seveda da me naši biznismeni žrebajo). Dobr mogoče bom vzel ta switch pro al karkoli bo ta nova verzija če so leaki resnični

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 28 minutami:

Dobr mogoče bom vzel ta switch pro al karkoli bo ta nova verzija če so leaki resnični

 

jaz isto cakam na nekaj bolj modernega

 

ne dam jim 100€ za ta zastarel drek na nivoju 5 let starega telefona, ki ga je hofer prodajal za 50€, kaj sele 200+

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...