Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 41 minutami:

to morjo porihtat na BOTW2, samo vem da ne bojo, because japan

Pretty much to ja, to je pač trope japoncev in njihovega passive hostile game designa :D Še dobro da so ostali deli BOTW tako neverjetno sladki da prebavim tudi minuse. Sploh, ker je špil za japonsko res streamlined, malo je stvari ki so bad game design brez nekega razloga.

Recimo neverjetno fragile orožja so mi bla na začetku takoooooo glupa da sm res rageal v screen (ma v resnici nisem ker imaš orožij kot smeti), sam pol kasneje ugotoviš da te to res na (priznam, ne-eleganten način) prisili da uporabiš različna orožja ki jih najdeš. To je tak na površju slab game design ki v resnici to ni.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
Cherniernier reče pred 1 uro:

Kako ti je drgač?

 

Drgač mi je super, ravnokar sem dobil armor s katerim lahko plavam po slapovih, tako da sem že odtaval nove stolpe odkrivat.

 

To je eden od onih špilov kjer res igraš karkoli hočeš in greš kamorkoli, tega mi nasplošno fali

uredilo bitje Weraziel
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
Feget reče pred 22 minutami:

Moram priznati, da sem malo bolj hyped kot nad odličnimi deali v Sony state of play kot so znižani Demon's souls - remake 10 let stare igrice iz ugodnih 80 funtov na res izjemnih 70.

 

Sej ves da je to remake ne remaster. Torej par mescev star spil ne 10 let.

 

Povezava do prispevka

čizerska legenda z all time top 3 slabimi dialogi House of the Dead prihaja na Switcha

 

https://mynintendonews.com/2021/05/29/new-details-for-the-house-of-the-dead-remake-for-nintendo-switch/

 

Navedek

New details have emerged regarding the upcoming remake of the classic SEGA arcade title, House of the Dead. The game is destined for the Nintendo Switch first and then other platforms later, much like what happened with the Panzer Dragoon remake. The details were published on Twitter account The Wiki of the Dead have been handily condensed by Reddit member Turbostrider27. Read on for all the details:

 

  • Coming first to Switch, currently testing on 4 different platforms. Likely a Steam release.
  • Shooting for 60 fps docked, 30 fps handheld, and 720p docked and handheld.
  • UI has been redesigned.
  • Classic Mode (original game with updated graphics).
  • Horde Mode (fast-paced, 15 times the number of enemies. Unlockable characters and other things).
  • Several control options offered, including JoyCon sticks and gyro controls.
  • Remade voice acting, purposely “bad”.
  • Music “extremely inspired” by the original, no option to listen to original’s OST.
  • The engine is Unity, like Panzer Dragoon: Remake.
  • HD Rumble for gun shooting effects.
  • For research, the team played the original game via original hardware and emulation.
  • No option to play the original HOTD; sources lost and it’s “impossible” to rip assets.
  • “Nostalgic Mode” with lower-poly graphics considered if there is enough demand.
  • A demo of the remake may be considered if enough people request it on Discord and Twitter.
  • The remake team has worked with Sega, but have not really talked to staff at Sega AM1, HOTD’s original developer.
  • COVID has not affected production; the team is used to working remotely.
  • It was always planned for HOTD 1 + 2 remakes to be released separate.
  • The ragdoll physics when killing enemies will not be changed; it is a “critical” feature for some weapons. Boss death animations will be unchanged.
  • Crosshairs are different colors for each player.
  • Blood color can be changed.
  • Unlikely that the game will be at E3.
  • Price point may be in $15-20 range.
  • The controls were “tricky” to implement, but the remake team is not concerned over any possible backlash.
  • The HOTD remake improves daily, and is claimed to be in a better state today than when Panzer Dragoon: Remake was launched.
     

 

Tale video sem že dvakrat pastal, ma ga bom še ta tretjič, da res lahko vsak vidi, kaka kvaliteta se obeta :D 

 

 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 urama:

Me prov zanima kakšn bo Switch Pro in a bodo spet igre ki bodo SwitchPro only kar je Nintendova posebnost pri teh medgeneracijskih nadgradnjah ročnih konzolic.

IMO 1st party igre nebojo "Switch Pro" only(ali vsaj v bližnji prihodnosti ne). 3rd party pa vidim, da bi znale bit.

Kot Sony in Microsoft ima tudi Nintendo zaradi chip shortage omejene zaloge in je povpraševanje večje od prodaje tudi pri navadnih Switchih. Pri Proju bo pa isto. Scalperji takoj v akcijo. Zaloga bo omejena in pomojem nebojo idiotsko šli odfukat bazo 80 miljonov navadnih Switch userjev, da bojo izdali špil, ki ga bo lahko mala manjšina "Pro" userjev kupla in se odpovedali denarju.

 

S tem bi sam sebe v koleno ustrelili.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 2 urama:

IMO 1st party igre nebojo "Switch Pro" only(ali vsaj v bližnji prihodnosti ne). 3rd party pa vidim, da bi znale bit.

Kot Sony in Microsoft ima tudi Nintendo zaradi chip shortage omejene zaloge in je povpraševanje večje od prodaje tudi pri navadnih Switchih. Pri Proju bo pa isto. Scalperji takoj v akcijo. Zaloga bo omejena in pomojem nebojo idiotsko šli odfukat bazo 80 miljonov navadnih Switch userjev, da bojo izdali špil, ki ga bo lahko mala manjšina "Pro" userjev kupla in se odpovedali denarju.

 

S tem bi sam sebe v koleno ustrelili.

 

Jah na 3DS je bil ravno 1st party špil Xenoblade Chronicles N3DS only tko da... ;)  

Povezava do prispevka
Navedek

Nintendo has won a $2.1 million summary judgment against the owner and operator of the now-defunct pirate site RomUniverse. A California federal court ruled that the man, a Los Angeles resident, uploaded and distributed pirated Nintendo games. In addition, he profited from mass-scale copyright infringement by charging paid subscriptions.

 

https://torrentfreak.com/nintendo-wins-2-1-million-judgment-against-pirate-site-operator-210529/

 

kje bodo pa zdaj dobili ROMe za rerelease starih igric? :nicjasno:

Povezava do prispevka

Mark. My. Words:

 

GTA III pride letos ven za Nintendo Switch!

 

To je sicer samo moja domneva, ki je lahko tudi čisto mimo usekana, vendar če pomislim, da je letos 20. obletnica odkar je prišla ven trojka, bi lahko Rockstars izdal ta špil tudi za Switch.

Poleg L.A. Noira še niso izdali druge igre ven.

 

Mogoče pa izvemo kaj več o tem v 15. juniju na Direktivi. 
 

Špekulacije, hude špekulacije.

Povezava do prispevka
XEcutIor reče pred 51 minutami:

Mark. My. Words:

 

GTA III pride letos ven za Nintendo Switch!

 

To je sicer samo moja domneva, ki je lahko tudi čisto mimo usekana, vendar če pomislim, da je letos 20. obletnica odkar je prišla ven trojka, bi lahko Rockstars izdal ta špil tudi za Switch.

Poleg L.A. Noira še niso izdali druge igre ven.

 

Mogoče pa izvemo kaj več o tem v 15. juniju na Direktivi. 
 

Špekulacije, hude špekulacije.

A je to res hype-worthy? 

Povezava do prispevka
Cherniernier reče pred 1 uro:

Shooting for 30 fps and 720p docked and handheld.

 

Avion reče pred 1 uro:

A je to res hype-worthy? 

 

Ni dosti retro-fanov tukaj gor, očitno <_<

 

Samo pol mi še obrazložte, zakaj je lahko prišla GTA III ven za iOS in Androidne sisteme pred 10mi leti, za dvajsetko na Switch pa ne bi morala prit ven?

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...