Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

Slinch reče pred 3 urami:

Zdaj, ce bi napisal burnout 3...

 

Ki bo imel komaj 2024 jubilejno izdajo dvajsetletnika :rofl:
Takrat bo že Switch Pro na marketu zihr.

 

Cherniernier reče pred 2 urama:

Ali pa magari Vice City / San Andreas. Ne pa najslabši 3D GTA ... 

 

Mislim, da s temle komentarjem nisi zadel bistva tega, kar ga je sploh naredilo tako zakon, kajti GTA III je bila prva 3D izvedenka čefurjade.

Dobro se še spomnim, kako sem tedaj, kot 10+ letni mulc na debelo gledal, kako se tovrstna izdaja igra.
Kot da bi uvodni filmček z 2ko dejansko špilal v realnočasovnem 3D okolišu!
Nenazadnje je bilo potrebno imeti za tedanje čase tudi kar pošteno močan komp, da je ti je sploh lahko gladko poganjal.
In glede na to, kak oh in sploh je bila tedanja tranzicija iz 2D na 3D, lahko razumeš, zakaj je bila trojka tolk zakon.
Zategadelj se je meni tale inačica najbolj vtisnila v spomin.

 

Za VC/SA boš pa moral počakati do 2022/2024, da dosežeta isto starost.
Lahko pa se tudi motim in bodo prišli vsi te tri inačice za Switch ven, kar bo sam paket naredilo še bolj sweet.


 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 14 minutami:

Ko bi vsaj lahko imel opcijo restarta, če zajebeš dirko, ne da se moraš vsakič nazaj na start točko peljat. Prve parkrat je blo še kul, ko pa 'umreš' na drugi strani mape mi je pa glupo tisto minuto se nazaj furat

 

Saj imaš. V quick menu klikneš desno in pol "restart last event". Instantno.

 

5B5481884FDBC280D6C6C77BC184F9939ADA0627

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
Kavbojc reče pred 3 urami:

 

Seprav se vedno nisi ubodel Mario Karta? Kaj cakas pizda, gremo dirkat. We got beef to settle! 😆

Mam Mario Kart, pa sem šele včeraj (preko youtuba) zvedel, da je ful velik bližnjic

nisem še ready za proper competition

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 9 urami:

Mam Mario Kart, pa sem šele včeraj (preko youtuba) zvedel, da je ful velik bližnjic

nisem še ready za proper competition

Bližnjice smljižnice, to sam greš, eksperimentiraj online :D Fak kok sm preigral MK8, na wiiU  sm gladko stotine ur mel, na switchu sm pa kupu za 3 tedne un online zadnje leto predn sm dobil otroka in med novoletnimi prazniki skos nažigal :D

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

Čisto realno, težko se trenutno vračam na BOTW, ker mi God of War na PS5 tok dogaja. Zato sem se odloču pogledat par videotov z nasveti, da ne bom samo aimlessly hodil naokoli, reševal temnice in umiral.

Definitivno rabim pridt do Korok gozda, ker je inventorij mejhn za popizdit zaenkrat. 
Soldier Armor sem si že zrihtal.

Slišal sem tudi, da se splača it v Hyrule Castle po kakšna dobra orožja.

A mate še kak uporaben nasvet?

Povezava do prispevka

Men je bil pa glavni appeal BOTWja da sm večino časa sam aimlessly okol hodu in sledil nosu, em, shrinom. Najboljši feeling na svetu k je svet relativno dovolj prazen da ga lahko občuduješ in da se zanimivosti vidijo že od daleč (ne pa da vsak meter kriči vate TLE LAHKO NEKI NAREDIŠ). Na planjavi vidiš v daljavi 3 shrine, greš do prvega in pol vidiš še 2 zravn, vmes pa valda še par korokov najdeš. To se mi je tko dogajalo ure in ure in ure, noben špil mi ni tega užitka pričaral že deset let+.

Do korok foresta sm prišel čist slučajno, v bistvu nisem walkthroughov gledal praktično nič dokler nisem špila obrnu pa sm še par shrinov šel poiskat k jih prej nism našel. Ampak ker so eni res glupo skriti sm kr obupal k mi res ni bil užitek brat walkthroughjev za to da bom jebeno digitalno značko dobil.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 36 minutami:

A mate še kak uporaben nasvet?


Ne gledat youtube videov. BOTW je najboljši lih takrat, ko si zgubljen in lutaš, nakar pristaneš točno tam, kjer moraš bit. Noro mi je bilo s folkom primerjat izkušnje, ker je zaradi tega mel vsak drugačno.

Drugač je pa GoW top, pomojem mi je bil najboljši PS4 špil. V bistvu je zlo podoben pre-botw Zeldam.

Povezava do prispevka

Sej še vedno aimlessly hodim naokoli in rešujem temnice, samo kar naenkrat se mi je zazdelo, da se nikamor ne premaknem pa da sploh nisem siguren kaj je main quest? Nekje sem mislil, da moram nujno it pa so me vsakič prefukal :)

Glavna dva razloga da sem šel na jutup, da razumem kuhanje in tudi sam combat. Zdej štekam da nekatere nasprotnike nek laik ne bo premagoval zato je treba samo igrat naprej.... tko da iz začetnega navdušenja je to zdej bolj špil, k ga igram enkrat ali dvakrat na teden za kake pol urce, ker mi paše lih tko mal za razvedrilo. Sej špil je še vedno hud, samo I guess igram to kake pet let prepozno, da bi si res lahko cajt vzel =)

 

Se vidmo naslednje leto, ko ga obrnem.

Povezava do prispevka
Navedek

Mislim, da s temle komentarjem nisi zadel bistva tega, kar ga je sploh naredilo tako zakon, kajti GTA III je bila prva 3D izvedenka čefurjade.

Dobro se še spomnim, kako sem tedaj, kot 10+ letni mulc na debelo gledal, kako se tovrstna izdaja igra.
Kot da bi uvodni filmček z 2ko dejansko špilal v realnočasovnem 3D okolišu!
Nenazadnje je bilo potrebno imeti za tedanje čase tudi kar pošteno močan komp, da je ti je sploh lahko gladko poganjal.
In glede na to, kak oh in sploh je bila tedanja tranzicija iz 2D na 3D, lahko razumeš, zakaj je bila trojka tolk zakon.

men, for one, je trojka zamorila ker mi je bil GTA II top špil.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...