Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

Hernier reče pred 1 uro:

Also, naštej kakšne kul indije, ki si jih igral, indy fegeti smo skos na preži za predlogi

 

Evo ene par pure handheld biserjev :)

 

Broforce

Detective Di

Dicey Dungeons

Freedom Planet

Horzion Chase Turbo

Swar Wars Pinball

Kingdom Rush Frontier + Origins

Pang Adventures

Pato Box

Pikuniku

Strikey Sisters

The Count Lucanor

Dakrside Detective

The Inner World

Wandersong

 

Špili dobijo čisto drugo dimenzijo v handheld. Na big screenu ne vem če bi se mi dalo karkoli od tega igrati, v handheld v 10 do 20 minutnih seansah pa so mi vse top zadeve.

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka

Odvisno je pač od tega, kakšne so želje

 

Tako PS5 kot Switch imata dosti vrhunskih mladinskih iger, večina najboljših je itak multiplatform, tistih 3-5 ekskluziv ti zmanjka, žal so prav te zelo dobre

 

Samo PS5 ima (zaradi PS4 knjižnice) več dobrih iger za fotra, tako ene 15x več :D 

Povezava do prispevka

To je res, samo otrokom mlajšim od 10 let pa po mojem Mario & Co. ene 10x bolj dogaja kot katerikoli ps4 in ps5 naslovi. Še ko smo v osnovni šoli na 486 nažigali takrat brutalno napredna Dooma in C&C je bil največji šef na šoli en, ki je imel Mariota na gameboyu in Snesu:D

Povezava do prispevka
_50centy_ reče pred 2 urama:

Prebral članke v Jazbine o vseh konzlolah. Imam 9 in 6 letnega mulca. Počasi gremo v nakup nove konzole ( sedaj imajo moj stari xbox 360). Prepričan sem bil, da bom kupil PS5, sedaj se pa vedno bolj nagibam k Nintendu. Sedaj moram še samo mulce prepričat, da je to bolje na njih :)

Lepo jima portability aspect za Switcha predstavi pa jivu boš mel :D  Poleti tiste dolge vožnje na morje ali pozimi škijat.... pa da bota lah v avtu vmes Switcha igrala veš da bota takoj za :D

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Mislim, da je imel v mislih, da ni glih najlažji špil za majhne otroke in bi znala imet velike težave. Tako da raje izbrati kakšen drugi špil. Njemu pa definitivno priporočam BOTW. Je paja valda GOTG :D  

Imam pa še jaz par "kid-friendly" špilov za Switcha ki jih priporočam:

- Super Mario Odyssey kot je že omenjeno je res odlična izbira. Špil ima tudi "Assist mode", ki otrokom zelo olajša igranje. "2 player" co-op (en je Mario, drugi je Cappy)

Navedek

Assist mode benefits: 

  • The player has six health points by default, and can gain up to nine by finding a Life-Up Heart.
  • The player will heal by standing idly.
  • If the player falls into deadly hazards (i.e. poison, abyss), the player will float back to the hazardless ground.
  • In the story, arrows will guide the player.
  • The player will never drown in water.

- Yoshi's Crafted World. Že na normal mode je res tak v izi platformer. Potem imaš pa še lažji "mellow mode" način. 2 player co-op.

Navedek

Mellow mode:

  • The most obvious difference is the fact that Mellow Mode Yoshi has wings! This turns Yoshi's Flutter Jump (Press and Hold A) into a Flying move. Yoshi can also reach higher places because tapping A lets you go higher and higher into the level.
  • Enemies Do Less Damage and Yoshi Picks Up More Hearts.  Normally, Yoshi loses 4 hearts when hit. In Mellow mode, Yoshi only loses 1 heart.
  • You Get a Helpful Flower Tracker.  Whenever you get a Flower, it takes up a slot to show you which number Flower you just collected and remind you how many Flowers you have left to find
  • All Question Mark Winged Clouds Are Visible. In Mellow Mode all hidden Question Mark Winged Clouds are already visible! These clouds can have Coins, Hearts, Flowers, and Red Coins in them.
  • Make 2 Eggs From One Enemy. Usually eating an enemy, such as a Shy Guy, gives you one Egg. In Mellow Mode, you get two Eggs.

- Kirby Star Allies. Isto kot Yoshi res very kid friendly platformer. 4 player co-op. 

- Mario Kart 8 Deluxe je tudi dobra izbira. V nastavitvah lah jima naštimah auto-accelerate in auto-steer. 4 player co-op.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Arey reče pred 7 urami:

Kje si mel pa tezave? Jz sm dobesedno lezerno preigral 90% game-a, vecina smrti je bila zarad padcev v dungeonih. 

Lyneli so me na začetku špila pokosili uizico

pa tud cel dizajn špila je tak, da ti bolj malo razloži in da bi med igranjem ful rad vse pregledal, ampak ne morš pa zares vedt da si za nek del špila še gladko underleveled, kar pomoje za otroke ni lih best game design, ampak lah pa da sem jaz kreten in da so otroci pametnejši od mene

Povezava do prispevka

Źe drugi mesec zapored sem plačal za nintendo online mesečni zakup. Sem bil prepozen da bi si zrihtal tisti 12mesečni zakup, ki je dosti cenejši. če še to upoštevam v nakupno ceno konzole, že skoraj za 20eur manj uživam v konzoli od fegeta ki je dal 305eur.:D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...