Skoči na vsebino

[NSW] Nintendo Switch


Priporočeni prispevki

Navedek

It's a race to stop the moon and save the world! The Legend of Zelda: Majora's Mask will become available for Nintendo Switch Online + Expansion Pack members on February 25! Upon landing in the mystical world of Termina, Link must embark on an urgent quest to solve the mystery of the moon, save the world from destruction, and find his way back to the peaceful land of Hyrule in just three days! Use the ocarina's power to manipulate time, and plan your schedule as you solve mind-boggling puzzles and dungeons!

 

Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 1 uro:

Kaj se dogaja s ceno novega OLED Switcha? :blink: Skoz gledam na amazon.de če bo kaj ceneje oz kaka akcija pa zdej vidim da majo po novem ceno 487,59 eur. In to na Nintendo uradni trgovini.

 

Še dražje kot v big bangu :lol:

Kje na uradni Nintendo trgovini pa ima OLED ceno 487,59 EUR?

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 2 urama:

Kaj se dogaja s ceno novega OLED Switcha? :blink: Skoz gledam na amazon.de če bo kaj ceneje oz kaka akcija pa zdej vidim da majo po novem ceno 487,59 eur. In to na Nintendo uradni trgovini.

 

Še dražje kot v big bangu :lol:

Na francoskem amazonu imajo za 340eur. Samo potem je še poštnina in razlika davka. Kar nekaj časa ni blo nobenih akcij.

https://www.hagglezon.com/en/s/switch oled

 

Se ti splača nabavit kar pri nas za 365.

 

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 9 urami:

Kje na uradni Nintendo trgovini pa ima OLED ceno 487,59 EUR?

 

image.thumb.png.95e61fda30491762a9b9bdc95d246b3a.png

 

Ma to je neki fkd up ta amazon, zgleda ni to uradna trgovina.. samo ni jasno napisano. Malo je zavajujoče narejeno vse skup. Pol sem zdej še 1x kliknu gor visit the nintendo store in je tam 410 eur..

Povezava do prispevka

Kaj pa ta ceneni drek, ki se mi je zgodil na nintendo store. Kupim 100 dolarjev prepaid card. Vpišem kodo v store in mi napišem, da mi ne more naložit denarja, ker bom presegel limit (mislim da 200 dolarjev). Rečem ok, nabavim par stvar, še enkrat vpišem kodo in mi store javi koda je bila že uporabljena!!!

 

A se vi zajebavate dečki??? Prvo mi ne sprejmete kode zaradi nekega internega limita, zdaj pa mi pravite da je koda že uporabljena??? WHAT THE FUCK! Kaj sploh lahko naredim zdaj. Probal sem z reclamation tam kjer sem kodo kupil, čeprav dvomim da bo to uspelo. 

 

Mislim res WTF no, Nintendo so res največji židi na svetu no.

Povezava do prispevka

Nintendo prevzema dolgoletnega partnerja SRD Co. Ltd.. So support studio in so bili v pomoč pri razvijanju različnih 1st party špilov. Od BOTW do Animal Crossinga. Tukaj je seznam, če katerega zanima. Pisarne so pa itak že prej imeli v Kyotu v Nintendo HQ zgradbi. Tako, da selit se nebojo rabli :D

Navedek

SRD is a development company which has been closely involved for nearly four decades in developing Nintendo video game software.

Completion of the Acquisition (exclusive of treasury stock) will serve to strengthen the management base of SRD and secure the availability of software development resources for Nintendo, in addition to facilitating an anticipated improvement in software development efficiency.

The Acquisition is expected to close on April 1, 2022, pending satisfaction of all relevant terms and; customary closing conditions.

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Včeraj je Pokomen Company najavil 9 gen mainline pokemonov.

2022 za Nintendo je vedno bolj stacked. Brez kakšnih delayov zna bit to boljše leto kot 2017 za Switch.

  • Pokemon Legends: Arceus (28.01.2022)
  • Triangle Strategy (04.03.2022) 
  • MK8D: Booster Course Pass (18.03.2022) - DLC
  • Rune Factory 5 (22.03.2022)
  • Kirby and the Forgotten Land (25.03.2022)
  • Advance Wars 1+2: Re-Boot Camp (08.04.2022)
  • Nintendo Switch Sports (29.04.2022)
  • Mario Strikers: Battle League (10.06.2022)
  • Fire Emblem Warriors: Three Hopes (24.06.2022)
  • Live A Live (22.07.2022)

Še brez točnega release date najavljene za 2022:

  • Sports Story
  • Monster Hunter Rise: Sunbreak (Summer 2022) - DLC
  • Mario + Rabbids: Sparks of Hope
  • Splatoon 3 (Summer 2022)
  • Xenoblade Chronicles 3 (September 2022)
  • Metal Slug Tactics
  • Bayonetta 3 
  • BOTW2
  • Hollow Knight: Silksong (sicer nič uradno glede 2022)
  • Pokemon Scarlet/Violet (Late 2022)

Sicer veliko 3rd party zadev bo prej kot slej na ostalih platformah. Nekateri špili so že na PCju ali bojo ob releasu.

 

 

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Navedek

"Choose from 30 different hover-car racers, including updated versions of the Blue Falcon and other vehicles from the original F-Zero™ game, and get ready to hit the acceleration! Race to the finish line on tracks that twist and turn through the air. However, you will have to avoid the other 29 cars on the track or else face the consequences! If you're in a competitive mood, try to win a Grand Prix Cup, get the fastest lap time in a Time Trial, or destroy the competition in a Death Race. You can also challenge three friends in the Versus mode. With five separate play modes, hidden vehicles and courses, and an excellent soundtrack, F-Zero X is a worthy racing title to return to!"

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Update že maš na voljo samo proge se ti jutri (00:01) odklenejo.

 

Drugače pa Sega Genesis je dobla update. Dodani špili Alien Soldier, Light Crusader ter Super Fantasy Zone.

 

EDIT: @urby20 Evo, če te firbec matra in hočeš vedet prvih 8 prog Booster packa.

Spoiler

Golden Dash Cup: Paris Promenade (Tour), Toad Circut (3DS), Choco Mountain (N64), Coconut Mall (Wii)
Lucky Cat Cup: Tokyo Blur (Tour), Shroom Ridge (DS), Sky Garden (GBA), Ninja Hideaway (Tour)

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 11 urami:

Update že maš na voljo samo proge se ti jutri (00:01) odklenejo.

 

Drugače pa Sega Genesis je dobla update. Dodani špili Alien Soldier, Light Crusader ter Super Fantasy Zone.

 

EDIT: @urby20 Evo, če te firbec matra in hočeš vedet prvih 8 prog Booster packa.

  Skrij vsebine

Golden Dash Cup: Paris Promenade (Tour), Toad Circut (3DS), Choco Mountain (N64), Coconut Mall (Wii)
Lucky Cat Cup: Tokyo Blur (Tour), Shroom Ridge (DS), Sky Garden (GBA), Ninja Hideaway (Tour)

 


Evo ze probal danes malo do 7h zjutraj :)

 

Pase malo osvezitve (novih prog).

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...