Skoči na vsebino

Kupil sem nekaj kar ima veze z literaturo


Dante

Priporočeni prispevki

dreknapalci reče pred 18 urami:

 

Prisežem, da sem ravno par dni nazaj imel nek preblisk, če kdaj še kdo drug (razen udeležencev obletnic in kasnejših pripravljalcev zbornikov vseh-sortnih društev) sploh (pre)bere te stvari.

 

Hvala za uvid v svoje branje in razširitev vedenja :D:worship:

Tovrstne zbornike 50-100 let po nastanku beremo zgodovinarji, ko je treba raziskovat zgodovino nečesa

Povezava do prispevka
  • 2 tedna kasneje...
Denny Crane reče Dne, 20. 8. 2020 at 13:16:

To, da ni priporočljivo vleč knjige iz polic s haklanjem prsta za zgornji rob sem sam zasledil šele pred kratkim. Nisem si pa mislil, da to s časom dejansko pusti vidne posledice. Naj bi bilo bolj priporočljivo, da se sosednji knjigi (če so postavljene pokončno) porine notri in potem vzame srednjo knjigo iz police. To je sicer malce težje izvedljivo, če so knjige porinjene do konca omare/stene :D

Knjig na polici nikoli ne smeš imeti potisnjenih čist do konca da zrak lažje kroži. Drugače pa to kot si opisal je najboljši način za izvleko knjige iz police.

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
Avion reče pred 1 uro:

Fak, jaz sem danes zaradi renovacije stanovanja začasno preselil knjige v klet. 3 80-litrske zaboje sem nesel, pa to niti polovica ni :D

 

Mislim, da moram kaj prodati/dati v knjigobeznice, preden nakupujem nove zadeve :)

Sam da nimaš preveč vlage v kleti. Na firmi smo tko skor 1 paleto knjig moral stran vreč, k so prejšnji delavci kr do sten potisnil vse ... 

Se zdaj izogibam, da bi kero koli knjigo dal v klet.

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Še ena pridobitev. Cheap 1TB SSD za mojo zbirko trenutnih knjig v Calibre knjižnici... fizične počasi opuščam že nekaj časa. :P

 

Krasno pri digitalni mi je da imaš en kot z bralniki in diskom in je to to. Nobene potrebe po prostoru več. Razen backup-i v primeru crash-a da nimaš edino kopijo. :lol:

 

IMG-20201128-141212-709.jpg

 

 

Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...
  • 4 tedne kasneje...
Dante reče Dne, 27. 2. 2021 at 20:54:

Evo nekaj na brzino. Veliko pa niti ni na policah. Rabim več prostora... 🤷‍♂️

Rabiš samo Berghausa enkrat pocukat za rokav pa namesto dveh knjig kupit, da mu daš nekaj, da ti naredi neke superb police. :D

Povezava do prispevka
Stanic reče Dne, 26. 3. 2021 at 17:44:

Rabiš samo Berghausa enkrat pocukat za rokav pa namesto dveh knjig kupit, da mu daš nekaj, da ti naredi neke superb police. :D

Je nekaj na vidiku v prihodnosti. Upajmo da do konca leta 😜

uredilo bitje Dante
Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
  • 4 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...