Skoči na vsebino

Mortal Kombat (2021)


XEcutIor

Priporočeni prispevki

Holy shit, noice :)

 

Tbh po drugem delu nisem niti več pričakoval, da bo še kdaj kdo naredil kak film na to temo, samo to pa zgleda prav proper high-budget ringelšpil. Also, končno dober backstory za Jax-ove roke :wub: 

 

Kar se pa prvencev tiče, vsak mora nekje začet ;) Bom definitivno pogledal s par kilami kokic poleg.

 

Edit: to, da so šli narest tako produkcijo za MK reboot po oni grozi od dvojke mi je tudi dalo novo upanje, da se bo nekoč kdo še enkrat lotil Doom-a, tako da še plus točke za to.

uredilo bitje Tom7i
Povezava do prispevka

Meni se zdi čisto vredu prikolica. In tudi komaj čakam, da pride film ven.
Ne pričakujem kakšne mojstrske zgodbe kot je bila npr. v igrah Mortal Kombat X in 11ki,

ampak če bo vsaj malo teh znanih fatalityjev notri, bo že vredu film zame.

Sploh props režiserjem in vsem igralcem, da bo tale film prišel ven čez manj kot 2 meseca!
In to v času, ko je koronakriza ustavila polovico sveta .

Za pogledat bo, vsekakor. Kakšen primerljiv čudez kot lanskoletni Modri Ježek Sonic pa ne pričakujem sploh.

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka
  • 4 tedne kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
Slinch reče pred 27 minutami:

fak kaj na tem posnetku je "zelo za" in "obeta"

Sicer ne vem, kakšna bo umestitev v celoten film, ampak meni je carska ta "origin" zgodba, akcijski prizori delujejo proper posneti, koreografija v teh prizorih mi je gut, recimo tam, ko ga Scorpion prebode v glavo in potem smooth zabije v tla, da si zlomi vrat ... Ja, meni je telih 7 minut zelo všečnih. 

 

 

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka

Mislim a ste vi odraščal v kakem drugem svetu, MK je pure cheese, men je tole totalen RL overkill, še dobro da subzero zmrzuje iz roke, sem že pričakoval, da bo nosil kako zamrzovalno skrinjo okrog in sedel toliko časa na njej, da folk notri zmrzne :S Meni je zadeva obetavna <3

 

Ending muska obeta pure sex, pa če ste pozorni ima scorpion posode z vodo iste kot jih je uporabil liu kang proti subzero v originalu.

uredilo bitje Kastor
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...