Skoči na vsebino

Mortal Kombat (2021)


XEcutIor

Priporočeni prispevki

Škoda, ker prvih 6minut je res obetavnih, Scorpion's Revenge je naredu velik jače

 

Drži se enega glavnega storya, lepo je blo nastavljen, ne rabš vse likov stlačit v film, če lah nardiš v manjšem scopu vse, tud zato da lah nekaj čutiš do teh likov, ne da skor vsako sceno pride nov lik 

 

šparaš Gorota, Reptila in podobne za drugi del, zdej mi je pa dost vseen če pride še kak film iz njihove strani

 

 

 

 

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Navedek

Problem teh filmov je, da jih delajo fani za fane.

Haha, ne.

 

JohnKano&reddit humor, neironicno            +1

Sonya, Cole                                                        -1

Lack of MK OST                                                -1

 

Ogled All cinrmatics mk X in XI na yt je boljsa izkusnja.

 

 

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 5 urami:

Haha, ne.

 

JohnKano&reddit humor, neironicno            +1

Sonya, Cole                                                        -1

Lack of MK OST                                                -10

 

Ogled All cinrmatics mk X in XI na yt je boljsa izkusnja.

Fixed

Povezava do prispevka

Brezvezen film, sej ne da sem pricakoval kaj vec, skoda mi je edino za tistih prvih 6/7 min, ki so mi dale nekaj upanja

 

najbolj od vsega pa me zmoti en jeben cole young, kdo hudica je sploh to?!

 

in ta nov lik, ki v uvodu ne more premagat nekega random cloveskega nasprotnika potem nekje na polovici filma bolj al manj mimogrede izvede fatality nad jebenim mortal kombat šampijonom gorotom?

 

R E T A R D I R A N O

Povezava do prispevka

Vse kar sem pričakoval od tega filma je dobr mix legendarnega Mortal Kombat koada iz prvega filma in še tega skor ni blo. Sub-Zero vs Scorpion fight so razširili v beden tv film. Kako lahko narediš film po špilu in si izmisliš glavni lik, ki je bol bedn od Mokap-a.

Povezava do prispevka

Na sploh ni razloženo nič glede konflikta, ki vodi do "epic" spora. Oba omenita nekaj v stilu "for the Lin Kuei/Shirai Ryu" ampak ene besede ni kaj to sploh je. Kdor ni vešč o Mortal Kombat loru iz drugih reči dobi iz filma zgolj to, da je očitno Sub Zero pobil Scorpionovo familijo just for the lolz.  

Povezava do prispevka
wL0ne reče Dne, 27. 4. 2021 at 14:22:

Brezvezen film, sej ne da sem pricakoval kaj vec, skoda mi je edino za tistih prvih 6/7 min, ki so mi dale nekaj upanja

 

najbolj od vsega pa me zmoti en jeben cole young, kdo hudica je sploh to?!

 

in ta nov lik, ki v uvodu ne more premagat nekega random cloveskega nasprotnika potem nekje na polovici filma bolj al manj mimogrede izvede fatality nad jebenim mortal kombat šampijonom gorotom?

 

R E T A R D I R A N O

Ma meni je bolj šlo na kurac to:

 

Raiden: only the ones who've been chosen can participa-

Sonya: cool, cool, bro.

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...

No, koncno pogledal. Pricakoval sem dobro koreografijo, superiorne borbe...dobo nisem nic od tega. 

Sploh se mi ne gre za igralce, zgodbo, ceprav bi blo fajn, da naredijo kaj v tej smeri. Ampak to je po celi črti totalna polomija.

 

Toliko odlicnih serij z neverjetno dobrimi borbami...Mortal Kombat pa pride s tem. Res res tole ni za nikamor.

 

Tista youtube serija pred nekaj leti je bila veliko boljša. Da niti ne govorim za Scorpions Revenge.

Problem tega filma je, da ne znajo naredit zanimivih likov, ce ta lik ni Scorpion ali Subzero.

 

Kakorkoli, film je zelo slab.

Povezava do prispevka
  • 3 tedne kasneje...
  • 3 tedne kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...