Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Dobeo dobro.. ne bom ti oporekal.. ker pol se bomo s5 ponavljali.. bomo potegnili crto par tesnov po izidu in pol leto po izidu in bomo vidli, ce ao ekskluzive edino kar zares steje

 

 Naj dodam se da zame ce igrca ni na ps5 je vseeno ekskluziva cerav vem da se teoreticno motim ampk jebiga poleg tega pomojw bo se vedno nek time eksklusive al neki.. 

 

da malo potrollam, ce gledamo iz moralnega vidika sony je svinja ker sluzi pri prodaji ekskluziv.. nesro da bi bili good guy in jih dali tudi oz vsaj se na pc

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 20 minutami:

Dobeo dobro.. ne bom ti oporekal.. ker pol se bomo s5 ponavljali.. bomo potegnili crto par tesnov po izidu in pol leto po izidu in bomo vidli, ce ao ekskluzive edino kar zares steje

 

 Naj dodam se da zame ce igrca ni na ps5 je vseeno ekskluziva cerav vem da se teoreticno motim ampk jebiga poleg tega pomojw bo se vedno nek time eksklusive al neki.. 

 

da malo potrollam, ce gledamo iz moralnega vidika sony je svinja ker sluzi pri prodaji ekskluziv.. nesro da bi bili good guy in jih dali tudi oz vsaj se na pc

Drugače se čisto strinjam s tem zadnjim. V bistvu so MS na polno carji s to politiko.

Samo dejstvo ostaja. Edini razlog čemu bi me MS prisilil v nakup še ene konzole JE NEOBSTOJEČ. Drugače je to samo moj osebni pogled na stvar valjda. Sigurno je ful folka, ki ne bo kupilo nekega solid PCja za igranje tistih iger in bodo raje na konzoli.

Sam po moje (pa ne samo po moje lol) ima Sony res milijardo boljše 1st party deve in MS tle nima za faking burek.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Na eventu 23. 7. naj bi predstavili Halo: Infinite (gameplay), novi Fable, novi Perfect Dark, Hellblade 2, upgrejdane Gearse, mogoče kaj od Forze. 

 

@bigboss82 če MS uleti s ceno 250 € jaz takoj kupim tak sistem, je pa manj kot 1 % verjetnost za tako ceno :D

uredilo bitje Jude
Povezava do prispevka

Ja pol manj spekulirajo.. pac to so une info od yt ki niso ziher ampak jih cusro vsak navqja in obstaja velika verjetnost da so res..

 

Pol manj.. torej 200 250 300 odvisno koliko bo sex.. imo recem X 500 S 300, ker ce dajo 250... dobro 250 bi lahko bilo ce bo digital.. sicer nisem ziher ma se mi zdi da bo SS digital varijanta.. sam nekako se mi ne zdi logicno

 

Ps5 500 Ps5 digi 400.. tako vecina spekulira

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Še zadnjič častim rundo pijače, ki strezne človeka:

 

Dvakrat cenejša konzola, ki je leto prej prišla ven, in je bila kljub temu močnejša, ki se je dala odklenit za pirate in je imela first party ekskluzive ni mogla dethronat PlayStationa bo pa nek x series brez ekskluziv in glupim imenom. 

 

 

Zdej se bom samo še imena dotaknil.

 

Ime ful pomeni in je tukaj totalno glupo, kot da se niso naučili nič od wiiu primera, kjer so priznali, da so zajebali z imenom in, da je bil to en glavnih razlogov za debakel. 

Intelu 4 leta nisi mogel nič. Dokler ni prišla neka Korejka Lisa postavila vse pravilno skupaj z imenom Ryzen in za bolj zmogljivega prijatla Threadripper. Nekim jezerom ala Coffee Lake je bolj malo ostalo, samo še močno ime Intel.

Tako da ja, novi xbox bi se moral imenovati nekaj v stilu:

Xbox Apex

Xbox Climax

Xbox Exalted

Xbox Vertex

Xbox Zenith

 

Nekaj v tem smislu. Ne pa glup ime v božjo mater..

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 3 urami:

Evo fantje.. in treba se zavedat, da ta yt je ultra Sony fanboy.. jaz mu vedno ko naredi video komentiram fanboy hehe


A ti ni zadosti Gatsu&Gojc kombo, da moraš poslušati še tega norčka?

Najslabša Batman igra incoming in 3...2...1...

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 13 urami:

Evo fantje.. in treba se zavedat, da ta yt je ultra Sony fanboy.. jaz mu vedno ko naredi video komentiram fanboy hehe

 

Vidiš, to je razlika med Sonyem in Microsoftom; Microsoft kupuje tiste razvijalce, ki so že videli svoje najboljše dni, Sony pa tiste ki jih še bodo. :)

Povezava do prispevka
Hattori reče pred 1 uro:

Drugače ni nič narobe s tem in tudi mene ne bi motilo, če bi bile vse igre povsod, vendar ne morem mimo tega, da to izjavi Phil, ki je pač v ultra podrejenem polozaju in exclusive so en izmed razlogov. 

Seveda, kje je bil ko je x360 mlatil po playstationu. Itak nihce ne misli da je to res njegovo mnenje oziroma stalisce firme, je pa vseeno res.

Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 1 uro:

doh, Psychonauts 2 :P oh, wait, ta bo še zmer prišel na PS4..... Wasteland 3, HA....oh, still multiplatform .....well, vsaj špila bosta boljša, ker sta dobila MS money :D Thanks, Phil!

 

To so igre ki so že imele pogodbe z drugimi založniki tako kot Outer Worlds. Ne rabš se nič zahvaljevat Philu za to.

 

 

Povezava do prispevka

Oba špila sta bila fig (kickstarter projekta), in oba špila bosta boljša zaradi MS denarja. Tim Schafer (https://www.gamesindustry.biz/articles/2020-07-09-developing-for-xbox-game-pass-i-could-never-pitch-these-ideas-to-a-publisher) je že izjavil, da so pred nakupom skenslali boss fighte, zaradi MSja so jih lahko dali nazaj. Brian Fargo je tudi nekaj mesecev nazaj podobno izjavil.

 

DoubleFine je imel pred tem pogodbo s STARBREEZE PUBLISHING, ki je pa šel itak (skoraj?) v stečaj, tako da niso moralo ravno nadaljevati financiranja Psychonauts 2..

 

V glavnem, jaz sem ciljal na kvaliteto špilov,  zato se zahvaljujem Philu ;) .  Da so še vedno multiplatform je itak posledica obljub, ki so jih dal backerjem in bi bil epski shitstorm, da bi sedaj izjavli, da bo XBOX/PC ekskluziva :D

Povezava do prispevka

 

Hattori reče pred 2 urama:

Drugače ni nič narobe s tem in tudi mene ne bi motilo, če bi bile vse igre povsod, vendar ne morem mimo tega, da to izjavi Phil, ki je pač v ultra podrejenem polozaju in exclusive so en izmed razlogov. 

Ma itak je to pac PR bullshit, ce bi bla situacija kontra bi pa tip nabijal kok pomembne so generacijske ekskluzive day1.

 

Gatsu reče pred 2 urama:

Še 9 dni do momenta ko se bodo @Sony vsi usral zarad tega kar bo good guy Phil Spencer pokazal!

Haha :D

 

Ce je sodit po dosedajsnjem poteku PR dvoboja, bo Sony sam pokazal neko neumnost ala kako bo v skatli zvit kabel za napajanje in noben vec ne bo govoril o MS prezentaciji.

Povezava do prispevka

Tiste njegove izjave so res kup patetičnega dreka no, kaj takega lahko izjavi samo nekdo, ki je kupil vsaj 2 x boxa zapored. Kako lahko kdo nasede tem bulšitom. Valda bi imel sonijeve exkluzive na svoji konzolici, kdo jih nebi v njegovem položaju 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...