Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Demogorgon reče pred 16 minutami:

Jaz sem za razliko od nekaterih hladen kot špricer. Pač nisen obremenjen z znamko. Ko pride november bom opravil racionalen nakup in to je to :). Če po pravici povem se trenutno malo bolj nagibam k PS5.

Čisto isto kot vsi ostali tukaj torej.

 

Sam ne, valjda moraš uletavat z nekimi provokacijami. Krneki.

Povezava do prispevka
Demogorgon reče Pravkar:

 

Še ko si pisal tega nisi verjel :D

Pa dobro pizda, kaj ti ni jasno? A si videl konferenco? A si videl Halo? A si videl "ekskluzive"? A si videl NAJMOČNEJŠO KONZOLO?

 

A bi moral folk res biti navdušen?

 

Zdej, al si slep al trollaš. Neki izberi.

Povezava do prispevka

Stavim da tle ni uporabnika ki ni potihem upal da bo MS odlomil konfo s spili ki bojo sonyju zabili zeblje v krsto, jo potopili v beton in izstrelili v sonce. Razen stipeta. Raje kupim 2 konzoli oziroma se odpovem spilom iz ene ce to pomeni zdravo konkurenco, samo realnost je kakrsna je in zakaj se ne bi delal norca iz microsofta ki vec kot ocitno nimajo pojma kaj delajo.

Vse bi dal da se motim. No, razen kesa za xbox, mhehehe.

Povezava do prispevka

Jp jp, kot rečeno, jst sem bil 95% ziher da pade nov xbox čez par mesecev. Razlogi so bili:

- OG hiti iz X360 in X1

- Dva dobra špila iz XboXOne generacije na retail kopijah (oba Orija; Cupheada spizdljenci niso nikdar izdali na disku, samo kot download kodo v škatli)

- Zadnji XboX z optično enoto

- Močnejši za multiplat naslove

- Ziher bo kaj dobrega v naslednjih 7 letih, m m mmmm

 

Ampak po tej driski po faci pa sam spizdite momci, bomo rajši počakali na res brutalno znižanje. Bo čist vseen kurc tudi če imam zadnji retail XboX leta 2022 ali 2023.

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 5 urami:

Sej niso zajebali in imo ni bla slabsa o tem se da komot debatirat.

 

Sam pac Halo Infinite, ki je bila najbolj pricakovana igra izgleda totalni zajeb in razocaranje.

WTF?  Kako je lahko CGI galore prezentacija z last gen Halo gameplayem boljša od prezentacije ki je v celoti in-engine zajeta na dejanskem PS5. 

 

 

Povezava do prispevka
1min3 reče pred 24 minutami:

“There is no such thing as bad publicity”.

Tako da v resnici je bil tale Halo čista zmaga za MS...

 

Ampak ja, tiste mačke so bile bolj zanimive / obetavne kot večina videnega na tej prezentaciji...

 

Se ti spomniš sploh E3 2013? Sicer tole letos ni niti slučajno tak fail ampak dobesedno je bil tole Gampass show in ne Xbox Series X show kar je logično glede na to kam se je Xbox usmeril. Jim je pa zelo očitno zelo pomembno imet najmočnejšo konzolo, ne pa tud igre ki najboljš zgledajo. Od tu tudi povdarjanje 4K native in 60/120fps.  Zame osebno je 60fps kot opcija super, definitivno sem pa proti da se vsi dodatni next gen teraflopi usmerijo samo v povečanje števila pixlov iz FHD na 4K. 

Povezava do prispevka

Ja to o fpsjih je totalno res, res je tudi, da je demo tekel na PCju.m rws je da mora igra delovat na xboy one.. ma ne da se mi, mislim, lahko bi se trudil glumit in upravicevat ma igra me tolko zjebala, da celo sam jo pljuvam pei italijanckij na fb. Ne vem kakse nenormalen hud story more to bit, da bo to ql igrac. Pol se glumijo neli classic Halo, kaksen je to igovor od kurca jez hocem neki novega, revolucjonarnega, kot je bil revolucijonarwn Halo 20 let nazaj. Klasicen Halo sem igral ze 20 let nazaj. To je igra, kjer bodo metali story dlcje na game passu za free vsake par let za 10 leta kao in se to me bolik k, ker ce igra ob izidu nima na meta oceno vec kot 90 jo ne bom niti povohal, ker tako jebanje v glavo in da nas imajo za budale mi gre res na kurac.

 

 

Glede konference pa, povem se 1x..  MS je pokazal dost vec zanimivih stvari.. Sony je pokazal R&C, ki je igracka za otroke in ce je to vrhunec industrije bog pomagaj, pokazal je GT7, ki je isti kurac kot GT sport, verjetno vi niste igrali GT sport in se vam zdi ne vem kaj? .. pokazal je RE8 ki bo itak multi, ampak ok je bilo zanimivo. HZD cinematic, ki ne pove nic razen, da bos lahko plaval in nove posasti.. DeS, ki mi je trenutno naj olj pricakovana igra, amapk se to ni blo gameplayja, Halo je odpadel.. in to je to... ostalo so zame bili neke zeh indie smeti.. pis Sony sem vec kot 50 posto bil meh.. aja dizajn, je bil zanimivo videt, sam prakticno je to krneki..

 

MS je prakticno vedno kazal nekaj zanimivega.. konferenca od MS bi na e3 se sla jedva skozi, ceprav ne bi bila nic posebnega.. ampak od Sony.... ce bi imel tako predstavitev na e3 to bi bil propee fail. 

 

Ne vem no iskreno. Sony je pokazal redke bisere amapk overal je bilo sekar smeti.. MS pa je bil vse skupaj precej bolj konkreten. Zdaj lahlo se tle neki prerekamo, sam itak to je sam marketing, prezentacija, show... kar se tice nekih konkretnih mind blow zadev so oboji zajebali pomoje. Sam da je MS zajebal rahlo manj.

Povezava do prispevka

Drugace pa poglejte si malo Halo Infinite v 4k zacetek, ko je CGI filemcek in pol tudi naprwj 4k 60fps gameplay. me prav zanima kako bodo izgledal real gameplay od PS5 na 30 fps

 

Tako pac je ko izdas proper gameplay 60fps na streamu, compresirano ne vem kaj.. namesto da spimpas v nulo neki

 

Pac poglejte si v 4k tudi uni stari macek od DF je reku da izgled precej boljse, ko sta una dva mlajsa hotla neki dissat..

 

Pa se ena fotka za malo trollat

 

545287053_Screenshot_20200725-154807_SamsungInternet.thumb.jpg.fe288a4ec80dfa279dcd62382bf249a3.jpg

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 53 minutami:

Sony je pokazal R&C, ki je igracka za otroke

Ne moreš bit tako ozkogled in stereotipičen dej fak :rofl:

 

Ma sej, kaj češ pričakovat od MP igralca streljačin. Kar uživaj naprej v raznih Divisionih, Destinyjih, Halotih, pa magari vrži not še kak Fortnite. Evo ti en stereotip nazaj v faco.

 

Pizda kakšno razočaranje od posta, ne se jebat.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Drgač PS4 remake je bil žal res za otroke :( . Prav ubili so carskost likov, ju podebilili in prilagodili za preteen igralca. Res škoda. Tale del na PS5 zaenkrat deluje dobro, upam da se vrnejo k pre-remake konceptu

 

Drugače pa še nisem pogledal MS konfe. Jutri se vračam iz dopusta in mogoče polurkam. Ampak po vaših vtisih se mi ne zdi, da bi kaj bistvenega zamujal (ene štiri temeljne trailerje, žal tudi nov Halo, sem pogledal)

Povezava do prispevka

Evo zdaj sem pogledal se 1x MS v 4k in gledam PS5 v 4k z bratom, ki tip se ni gledal..

 

Zacetek PS5: 

- PS4 igre

- GTA 5 na ps5!! Grafiko si lahko predstavljate altroke Halo Infinite

- ponovno XOTrikotnikKvadrar

- sef nabija bale o GTA5

- SpiderMan Miles wtf?.. grafika totalno ista kot v prejsnjem Spajdermanu, vse skupaj ne traja 20 sekund

- GT7 isti kurac kot GT Sport dobesedni z vec drevesi, se HUD je identicen... in imo to ni 4k ker ok kompresija videa je kar je sam Forza od MS je opazno ostrejsa slika.

- R&C lepa igrica in grafika, ni moj stil, tudi tle se mi resolucija ne zdi true 4k kot v MS, dobro lahko je slaba kompresija ne vem kakorkoli resolucija in fpsji niso na nivoju XB ampak izgleda okej, bogata

- PRojec Atila 20 sek krneki, resolucija ocitno ni nikjer 4k kot pri XB, kaj sele fpsji

- simulacija macke juhu, zakon res, dobro sej je cute ce pomislis optimisticno

- xokvadrattrikotnik blue ray ssd RT bel kontroler 3d audio, zakon izguba cajta res

- koncno neki malo zanimivega, novega: returnal, ceprav imo ni zame

- sackboy huda indie igracka, grafika.......

- nek futuristicen inde destruction rally ki ziher bo GOTY

- Kena izgleda ql, prva igrca ki bi jo probal igrat

- neka risanka krneki, dobro sej tudi XB je imel ene dve take EMO scene

- s5 neka indie revivial 2d arkada juhu same GOTY scene, ko pomislim na ORI 120 fps 4k in gledam to me prime srat

- neki tokyo horror, grafika, da naredim screenshot meme kiri gen bi to lahko bil lol krneke smeti res

- se en indie kurac, grafika ne vem kurac ne morem se odlocit, ce je jacci Journey al to tle

- godfall ful huda igrica vsi smo navduseni, zelo in komaj cakamo, ze po muziki vidis, da bo zelo vsec  rahlocutinim in z visokim IQjem

- Indie s ful hudo grafiko kakrsna je vsec Slincu

- tezko mi postaja ze 15 minu samo indie sranje, torej vsaj 15 dosadnosti

- Hitman.. neki novega, grafika totalno next gen!!!! Pac 20 sek CGI krnecesa, pol se nek dev nabija bale, evo gameplay kao 5 sekund, ne vem kam ga bi dal v ps3 al ps4 obdobje =)))

- se ena indie igracka asteo bot ne me jebat hude igrice ze skoraj pol ure res

- se ena indie igracka

- nba 2k .. ok ql grafika, to je zanimivo ajde, sam igrca itak se ve kaj bo

- indie kurac, prav postajam zivcen pizda, sej je ql ce bi imel 10 let bi mi ful dogajalo

- DeS !!!!!!!!!!!!!! Vrh prezentacije, skoda da je sam 20s video in nic gameplaya

- futuristicen dishonoured s totalno curent gen grafiko, zanimiva ideja oz prezentacija, na pol zanjmov ceprav vem, da ne bom niti probal

- RE8 zakon, poleg DeS, vrh!Sam grafika bi lahko bila komot top te generacije npr dobro pustimo TLOU2 komaj zdaj vidim koliko so tipi hudi da so naredili tako igro za ps4

- evo se ena potencijalno zanimiva igrica, zdaj je zacelo malo dogajat po 40 minutah dosađivanja... Pragmata, grafika kot DS recimo, RECIMO

- HZD 2 ful CGI ampak ok absolutno zanimivo

- drkanje kurca s ps5 design reveal. Ql marketinsli efekt ampak koga boli k za to kknc koncu, ampak okej eno tocko za show

 

 

Ne vem kaj vam ni jasno DeS in HZD 2 totalno CGI, RE8 neki random gameplaycka recimo na nivoju top grafike te generacije i nse to slabse od TLOU2, dve random potencijalno zanimiv igre. Kup indie sranja. Graficno totalno ne navdusujoce. Ma nimajo za burek proti MS native 4k in 60 fps. Dam roko v ogenj da je MS prezentacija jacca kot sem rekel v prejsnjem postu.

 

Zdaj, ko sem to pogledal v 4k in halo infinite v 4k.. pizda halo infinite niti ni tako slabo lol, sam kaj ki mene je razocaralo ki ne bo ko destiny in kao neki classic halo kurac jaz hocem neki novega svezega dobrega revolucijonarnegs.. ce se DeS zajebe bom igral Destiny 2 na ps4pro se do naslednjega leta lol.. ne sej, GT7 bom ziher nabavil in DeS.. za XB pa podobno kot Galko bom se pocakal, razen ce Halo Infinite story res dobi neke nenormalne ocene..

 

Mislim ker xb konzola je absolutno jacca, ima jacco resolucijo, cistejso sliko, in visje frejme.. za multi in cyberpunk nimas kaj zjaebat.. 2 sekundi vec loading in MOGOCE kaksen popin vec.. ma za cistejso sliko in 60 fps boli me kurac da kaksen popin in 2s loadinga

 

 

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...