Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Ma dobro ND so hudi jebigs, delali so 6 let, obvladajo, konec generacoje izkoristili na max... in se ni open world.. mislim, dobro novem, da izpade, da se izgovarjam amapk ND in TLOU2 je itak masterpiece, graficno in vse....

 

Bomo vidli kaj bodo naredili tipi na PS5.. MS nima nobenega takega studija IMO bom vidli.. ce so dobili laj svezega talenta.. sam trenutno.. ND, tej od GoW in HZD so itak najjaci, kaj so tipi naredili na ps4, svaka cast.. se na PCju ni take grafike

Povezava do prispevka
maksi reče pred 12 urami:

TLOU2 ima prebaked osvetlitev in 30fps, ni ravno primerljivo.

 

DF razloži zakaj Halo deluje "flat"

 

 

zadeva izpade kot eno veliko opravičevanje da je za grafični izgled kriv nepravi čas ingame dneva...odpre pa še več vprašanj. Pa še vedno bolj se mi zdi, da je bil špil dejansko planiran in v delu za XB1 in so ga tekom razvoja butnili na next  gen in se "malce" zaplezali

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 13 minutami:

Pa še vedno bolj se mi zdi, da je bil špil dejansko planiran in v delu za XB1 in so ga tekom razvoja butnili na next  gen in se "malce" zaplezali

saj v videu omenijo, da uporabljajo current-gen rešitve za osvetlitev, namesto next-gen, kot je hardverski raytracing ali softverski nanite/lumen pri UE5

 

baje bo raytracing patch za halo, bomo videli če bo kaj izboljšano

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 20 urami:

Men je zgledu precej generic, ampak ok te trailerji so itak vedno isti z neko neumno gay priredbo znanega komada, fak prou slabo.

 

CrossfireX’s impressive campaign trailer was rendered on PC and not on Xbox Series X

 

Ja itak trailetji.. ne mores ocenit..

 

Tle sem zasledil, da bo free to play edino csmpanijo bos lahko kupil preko bekega battle passa.. delali oa jo bodo tisti od Controla, Alan Wake in Quantum Break

 

Nekje sm prebral, da si iz primorske tako, da link kar po it..

 

https://gametimers.it/crossfirex-svelato-il-single-player-ci-lavorera-remedy-entertainment/

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 uro:

Tle sem zasledil, da bo free to play edino csmpanijo bos lahko kupil preko bekega battle passa.. delali oa jo bodo tisti od Controla, Alan Wake in Quantum Break

Ce bi slo za njihov originalen IP, bi bil navdusen, ker se mi zdi da tipi res zablestijo, ko imajo proste roke in naredijo svoj svet (Control mi je bil zaradi tega GOTY 2019 recimo), tu gre pa kolikor vem za neko multiplayer igrico s svojim loreom, kjer bojo oni sedaj delali SP kampanjo, bom se malo pocakal, preden se nahypam.

 

V free to play igrice pa sploh nimam zaupanja.

Povezava do prispevka

Fantje iskreno.. ce navajte tega nekredibilnega mlečkota za referenco, pol ne vem kaj si mislit o vas.. v KK stilu al me trollate al tudi vi niste kredibilni.. sicer jaz sem rad optimist in verjamem, da me trollate.. dobro vem, da ste rahlo fanboysi, samo vem tudi, da ko, ce bo XB res Hardwersko precej jaci = boljsi fpsji in resolucija multi iger.. verjamem, da boste dovolj pamerni in gaymeeji in to priznali.

 

Kar pa se tice tega dema.. MS je vsaj pokazal neki konkretnega na fucking true 4k in 60fps.. Sony ni pokazal pol kurca nic.. in itak imo bodo sony igracke laufale na 30fps

 

Anyway.. ima polno yt xb funboysov, ki pa jih jaz ne navajam, ker zelim ohranit nek nivo plemenitosti in ne da se bi tle drkat z nekimi videi pristranskimi videeu... uni od DF se mi glede tega zdijo se najbolj fer. ce mene vprasas, MS je pokazal pravi gameplay na 4k 60fps, uno iskreno isto kot so pokazali design konzole in niso neki haypali in glumili.. Sony pa ni pokazal nic!!! Sam neki glumijo cel cas. Sony glumi na polno. MS je pa naivno iskren. Cutim tle smeh Gatsuja ampak jebiga. To je sam moj filing in ga niti ne jemljem prevec resno ker cez par mesecev bo vsem jasno in s temi traulerji in demoti, kot je vsem tle jasno samo glumijo. Ko bomo probali HI in Cyberpunk na SeX in DeS in Cyberpunk na PS5 .. bomo vidli kaksna je res situacija

 

Halo Infinite me razocaral sam.. jaz sem mnenja, da MS pac forsira 60 fps z cimvisjo resolucijo, dpcim Sony bo imel 30 fps spimpano grafiko in relativno nizjo resolucijo

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...