Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Ma valda je pristranski.. mislim ne vem glej.. jaz imam svoje mnenje o yterjih itak vsi pihajo na duso velikim firmam v svoji industriji.. ce ne slisim prav objektivnega mnenja, cim je kdo na eni strani, tudi ce resno tako misli in je sam fanboy jaz takoj pomislim, da imajo neke koristi od tega. In isto oni mislijo ko delajo videe!

 

Kar pa se tice tega mleckota, ki ne zna niti govorit, kaj sele argumentirat.. pizda bi znal jaz boljsw argumwntirat v svoji polomljeni anglescini kot on.. tip ratvija svoj engine, ki ga maj ne bo naredil in ce ga bo bo kos dreka, tako da boljsw za njega da ga ne in da naprej uporablja svoj sloves EA razvijalca mpbilnih igrack in komentira in dela yt videe iz svpje sobice za ostale mleckote

 

Mislim ne vem jaz se nimam lih za neki ful inteligentnega, tako povprecno mogoce rahlo nad povprechem in poznam par ljudi, ki so precej nadpovprecno inteligentni in vem da obstajajo ljudje li so se precej bolj inteligentni od slednjih, mogoce 2 3 nadpovprecnih tudi na tem forumu, ceprav tezko ocenit.. sam iskreno ce vam ni jasno po nivoju izrazanja tega mleckota, da je tip krneki pol res good luck v lajfu.. ker prvic ko boste naletwli na enga ki ma res neki v glavi vas bo obrnil in porejpal kot se bo njemu zazdelo in kot mu dovoljuje vest.. ze tako vam to pocnejo politiki na dnevni ravni ampak ok to je druga debata.. pustmo stat. V glavnem tam odel je krneki, garantirano!

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Ne vem zakaj pol bigboss ne nabaviš raspberry pi, ma tud native 4k 60fps podporo in nič exkluziv. Sicer v tem načinu verjetno zriše glih dva trikotnika ampak to očitno ni važno.

 

Noben ne oporeka moči Xboxa, problem je, da je kljub vsemu napenjanju in superlativom očitno vseeno to premalo da bi lahko stvari laufale pri 4k 60fps in tud risala kaj več ko prejšno generacijo. In tu sta zame šli filozofiji Xboxa in PS v različni smeri, eni v višjo resolucijo in fps za vsako ceno, drugi pa v fidelity.  

 

Za game engine pa ne boš verjel, ampak ni tako neobičajno da  ga spiše ena oseba. Lep primer je Heaps, ki se uporablja v Northgardu in Dead Cells. 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 uro:

Ma valda je pristranski.. mislim ne vem glej.. jaz imam svoje mnenje o yterjih itak vsi pihajo na duso velikim firmam v svoji industriji.. ce ne slisim prav objektivnega mnenja, cim je kdo na eni strani, tudi ce resno tako misli in je sam fanboy jaz takoj pomislim, da imajo neke koristi od tega. In isto oni mislijo ko delajo videe!

 

Kar pa se tice tega mleckota, ki ne zna niti govorit, kaj sele argumentirat.. pizda bi znal jaz boljsw argumwntirat v svoji polomljeni anglescini kot on.. tip ratvija svoj engine, ki ga maj ne bo naredil in ce ga bo bo kos dreka, tako da boljsw za njega da ga ne in da naprej uporablja svoj sloves EA razvijalca mpbilnih igrack in komentira in dela yt videe iz svpje sobice za ostale mleckote

 

Mislim ne vem jaz se nimam lih za neki ful inteligentnega, tako povprecno mogoce rahlo nad povprechem in poznam par ljudi, ki so precej nadpovprecno inteligentni in vem da obstajajo ljudje li so se precej bolj inteligentni od slednjih, mogoce 2 3 nadpovprecnih tudi na tem forumu, ceprav tezko ocenit.. sam iskreno ce vam ni jasno po nivoju izrazanja tega mleckota, da je tip krneki pol res good luck v lajfu.. ker prvic ko boste naletwli na enga ki ma res neki v glavi vas bo obrnil in porejpal kot se bo njemu zazdelo in kot mu dovoljuje vest.. ze tako vam to pocnejo politiki na dnevni ravni ampak ok to je druga debata.. pustmo stat. V glavnem tam odel je krneki, garantirano!

 

 

Edino kar mi je jasno je, da mi ti deluješ dosti bolj pristranski od njega.

 

Kao MS imel boljšo konferenco, a ves svete se jim smeji.

 

Edino direktno primerjavo, ki jo lahko nekako delamo je med Forzo in GT, kjer mi je delovala Forza precej lepša.

Vse ostalo pa ti zbanaliziraš na "stvar okusa in igrice za otroke nje nje". Ampak ves svet se strinja, da sta bila Horizon2 in R&C dosti bolj impresivna od vsega kar je pokazal MS. Razen če si slep... ali bigboss82.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 4 minutami:

Od vseh sony fanboyev si ti res najbolj nadležen. Res ko en komar, tip kar utruja in utruja. Pa jaz ti kupim ta kurčev xbox, če lahko potem prosim nehaš težiti v xbox temi.

 

Ali pa malo dvigni nivo trolanja, da bo vsaj vredno brati tvoje kretenizme.

Faaak kdo se oglaša. Ti si zadnji ki lahko tole drugim očitaš. Ampak res absolutno zadnji. 

  • Račka +1 1
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 47 minutami:

Od vseh sony fanboyev si ti res najbolj nadležen. Res ko en komar, tip kar utruja in utruja. Pa jaz ti kupim ta kurčev xbox, če lahko potem prosim nehaš težiti v xbox temi.

 

Ali pa malo dvigni nivo trolanja, da bo vsaj vredno brati tvoje kretenizme.

Haha, prizadeti troll očita drugim trollanje.

Imo bi ti moral obiskati kakega psihiatra, ker tole po moje meji na neko bipolarno motnjo.

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 49 minutami:

Od vseh sony fanboyev si ti res najbolj nadležen. Res ko en komar, tip kar utruja in utruja. Pa jaz ti kupim ta kurčev xbox, če lahko potem prosim nehaš težiti v xbox temi.

 

Ali pa malo dvigni nivo trolanja, da bo vsaj vredno brati tvoje kretenizme.

1. na polno utrujaš Mefistu o tem, da je Xbox zanič

 

2. model ti kupi Xbox, da daš končno mir

 

3. odslej v vsako temo napišeš, da si naredil jači deal od Mefisto-x1x-deala za 120 €, ker si dobil Xboxa za 0 € in imaš premosorazmerno večjega kurca in gostoto las

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Faking klošarji k nimajo leta 2020 za dve konzoli, eto jaz bom kupu oboje, j*** mi se za te vaše fore, samo gleda na prikazano bo Series X šele 2021 nakup, bo navaden xbox zadost za vmes, PS5 pa day one, s tem da imam še bestialni PC, ampak za foto/video, ko sedim v službi ves cajt za kompom mi je zadnja da drkam špile za mizo, hočem da me udoben kavč boža ko igram na OLED tv-ju, sam res f*** fanboy klošarji dosadni ste, retardirani.....reveži ste v glavah in posledično v denarnicah, leti pa predvsem na keki kuku modela pa unga Kenshiro anime modela

 

Najbolj žalost pa da so vsi tele trooli stari tko 30-45 let, sad so F*** sad.....da se vam  F**** da....

 

 

 

Povezava do prispevka
George reče pred 47 minutami:

Faking klošarji k nimajo leta 2020 za dve konzoli, eto jaz bom kupu oboje, j*** mi se za te vaše fore, samo gleda na prikazano bo Series X šele 2021 nakup, bo navaden xbox zadost za vmes, PS5 pa day one, s tem da imam še bestialni PC, ampak za foto/video, ko sedim v službi ves cajt za kompom mi je zadnja da drkam špile za mizo, hočem da me udoben kavč boža ko igram na OLED tv-ju, sam res f*** fanboy klošarji dosadni ste, retardirani.....reveži ste v glavah in posledično v denarnicah, leti pa predvsem na keki kuku modela pa unga Kenshiro anime modela

 

Najbolj žalost pa da so vsi tele trooli stari tko 30-45 let, sad so F*** sad.....da se vam  F**** da....

 

 

 

Not so humble brag. Wow stari, službo imaš in lahko si kupiš konzole in fotelj. Noro. XD

 

Dej spizdi, resno. :rofl:

Povezava do prispevka

Men so ti bigboss argumenti proti unemu game engine devu tako sick, to je next level komedija :D Tko, tip ma res zanimive videe kjer razlaga kako je resil razlicne probleme pri pisanju game engine-a, in valda je kristalno jasno da model ne dela konkurence Unreal engine-u ampak gre za hobi projekt namenjen ucenju. Sam ce ne znas anglesko tega ne mores razbrat oz videov in pol raje oznacis strokovnjaka ki ve DOBESEDNO NEOMEJENO vec od tebe za fanboya in pristransko pizdo :avadodo:

Vse to samo zaradi ene konzole :rofl:

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

Evo tale lepo razloži zakaj samo RT patch ne bo mogel drastično popravit vtisa. Sej dejansko je pričakovano da crossgen ne more zgledat nextgen ampak kaj ko je Spencer sam izjavil da temu ne bo tako...

 

 

 

Dober intervju z Major Nelsonom

 

 

 

In pa še precej boljši izgled Halo Infinite demota z custom osvetlitvijo. Od 15:50 naprej

 

 

 

Povezava do prispevka

tl;dr

MS hoče ustvariti ekosistem, kjer bodo vsi lastniki MS naprav (Streaming services, Windows, Xbox One, X1X, XSX, XSS,...) lahko igrali vse igre. Dobesedno bodo te naprave sedaj PCji z različnimi specsi.

Iz česar sledi, da bodo true next gen igre prisotne le v obliki PS5 ekskluziv, predvsem sedaj na začetku (kar je MS tudi napovedal, ko je omenjal 2 leti cross gen iger).

 

Sicer je s tem vse lepo in prav, samo kaj ti pomaga pol naznanjat najmočnejšo konzolo in hajpat ubogega bb82, če ves ta power niti približno ne bo izkoriščen lol.

Povezava do prispevka

Tud z navitim kontrastom, zgleda Halo Infinite obupno, res je podn da ne bo enga grafično vrhunskega naslova ob lansiranju, ki bi pokazal kaj je next gen, ker hardware je bestialen, oziroma do neke mere bo, samo ne od MS, temveč cyberpunk 2077 in podobno

 

Roko na srce pa tudi če bi bil grafično lep ga ne bi igral, so mi tile Halo špili totaln meh, že dolgo, škoda pa da ne bo nove Forze konc leta

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 6 minutami:

tl;dr

MS hoče ustvariti ekosistem, kjer bodo vsi lastniki MS naprav (Streaming services, Windows, Xbox One, X1X, XSX, XSS,...) lahko igrali vse igre. Dobesedno bodo te naprave sedaj PCji z različnimi specsi.

Iz česar sledi, da bodo true next gen igre prisotne le v obliki PS5 ekskluziv, predvsem sedaj na začetku (kar je MS tudi napovedal, ko je omenjal 2 leti cross gen iger).

 

Sicer je s tem vse lepo in prav, samo kaj ti pomaga pol naznanjat najmočnejšo konzolo in hajpat ubogega bb82, če ves ta power niti približno ne bo izkoriščen lol.

 

Čak mal ne moreš zdej enačit zmožnost poganjanja XSX iger preko Xclouda - kjer bo zadeva še vseen laufala na XSX hardweru al pa enako močnem pcju  z crossgen igrami. Dejansko se je zdej izkazalo da je trditev Spencerja da bodo prvi dve leti vse Microsoft Studios igre na voljo tud za X1 zato ker je 80% iger v razvoju več kot 2 leti oddaljenih od izida. Torej čisto resnična trditev, samo noben si ni mislil da bo na vse te igre treba čakat še vsaj 2-3 leta Pri nekaterih gre pa dejansko samo za neke koncepte (Everwild)

 

George reče pred 1 minuto:

Tud z navitim kontrastom, zgleda Halo Infinite obupno, res je podn da ne bo enga grafično vrhunskega naslova ob lansiranju, ki bi pokazal kaj je next gen, ker hardware je bestialen, oziroma do neke mere bo, samo ne od MS, temveč cyberpunk 2077 in podobno

 

Roko na srce pa tudi če bi bil grafično lep ga ne bi igral, so mi tile Halo špili totaln meh, že dolgo, škoda pa da ne bo nove Forze konc leta

 

Ma vsaj detajli ki se brez tega sploh ne pokažejo se tko vidjo. Še vseeno je pa bizarno preveč popina na vseh možnih razdaljah in vse je statično. Tist ingame trailer izpred leta je fuull lepši in dejansko je tisti še mene malo nahypal za igro. Sam ta gameplay ki so ga pa zdej pokazal pa ni zame. Grem rajš igrat Destiny 2 nazaj.

 

 

Pa a kdo sploh verjame da bomo letos igral Cyberpunk? 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 urama:

Dober intervju z Major Nelsonom

 

 

mal klikam po tem intervjuju in nelson rece:

 

sem ful huge halo fanboy in odkorakam s sestankov, ko kazejo koncepte/zgodbo/screenshote

 

are you fucking kidding me :avadodo:

 

sej ni cudno, da 343 retards delajo drek iz hejlota, ce pa nimajo nekoga z jajci nad sabo, ki bi znal usekat po mizi

 

fak ej, kako se uspe teli grupi soybojev, ki furajo xbox division, obrzat na polozajih

 

 

Povezava do prispevka

IMO pa soyboji niso problem oziroma vsaj jaz pri do zdaj videnem Halo materialu nisem čutil črnega strap-ona v riti kot sem ga pri TLOU2 ( v vseh 35 ur igranja :D)

 

Pač preprosto nimajo talentiranih ljudi v ekipi, jebi ga. Niso dorasli franšizi in vlogi flagbearerja, niti pod razno. Sem si še ene dvakrat ogledal Halojev gameplay in sem prov uno frapiran, kako je lahko neka stvar tako zanič in v grafiki in v shooting feelu in v vibe-u ki ga daje in v vsem. Prov ko da se nekdo zajebava.

 

Edino ko slišim zvok charganja ščitov mi je pa še vedno toplo pri srcu

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...