Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Stipe2 reče pred 37 minutami:

jaz bi samo rad pozdravil bigbossa in Mefista :D

 

Pa če lahko samo ponovim še enkrat Philovo izjavo po PS5 konferenci 

Phil Spencer: ”I felt good after the PS5 show”  :lol: 

in jaz, ki sem na trenutek celo pomislil, da bi lahko bilo kaj iz te izjave - oprosti mi, Sony

 

 

A to je edini komentar za četrtkov Xbox oz pardon Gamepass Show?

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 23 minutami:

 

A to je edini komentar za četrtkov Xbox oz pardon Gamepass Show?

 

komentar; Sony lahko samo mirno opazuje, ker ti norci se bodo sami zaklali. :D

Iskreno sem pa vseeno pričakoval, da ne bo tako slabo kot prvi showcase, da bo vsaj en killer app, ki me bo naredil ljubosumnega - ampak ni bilo, ne.

Res ne razumem kako s toliko denarja ne uspeš naredit nič...razen če mogoče ravno zaradi preveč denarja iz drugih panog, so vsi laganini in samo vlečejo plače.

Smešno mi je tudi, kako so tipi sami pri sebi prepričani, da dejansko imajo dober material.

Povezava do prispevka

Alo alo... MS konferenca je bila jacca o Sonyjeve.. kaj je Sony pokazal ajde? Da no GT7 isti kot GT sport, samo da bo se campanija, ker je prej pac ni bilo? Da HZD obstaja in bos lahko plaval, da DeS imatrailer z novo grafiko??? Kaj je pokazal Sony.. dobro ajde R&C je blo malo gameplayja.. 

 

MS je vsaj imel jajca neki pokazat

 

Da be govorim o stevilu AAA iger.. Sony je kazal samo indie stvari 80 90 posto

Povezava do prispevka

Cudno res.. sam niti ne toliko.. to je pojav, ki se v zgodovini vsaketoliko pojavi in se njegovo ime konca na -izem

 

Nekako se folk preslepi in ga zajame neka iracijonalna kolektivna manija.. kot v rusiji in nemciji toliko let nazaj.. opazam, se tudi tukaj razvija nekaj nevarnega..

 

Predlagam besedo Sonizem

Povezava do prispevka

Jst sm bil precej razocaran nad Sonyevo predstavitvijo, sam MS je pokazal se manj.

 

  

[]D [] []V[] []D reče Dne, 13. 6. 2020 at 8:39:

Povzetek prikazanih video igric/igračk:

 

[omni] GTA:V v.5 - 2021
[PS5] Spider-Man: Miles Morales - Holiday 2020
[PS5] Gran Turismo 7 - TBA
[PS5] Ratchet&Clank: Rift Apart - TBA
[multi] Project Athia - TBA
[multi] Stray - 2021
[PS5] Returnal - TBA
[PS5] Sackboy A Big Adventure - TBA
[PS5] Destruction AllStars - TBA
[multi] Kena: Bridge of Spirits - TBA
[multi] Goodbye Volcano High - 2021
[multi] Oddworld Soulstorm - TBA
[multi] Ghostwire Tokyo - 2021
[multi] Jett: The Far Shore - Holiday 2020
[multi] Godfall - Holiday 2020
[multi] Solar Ash - 2021
[multi] Hitman 3 - January 2021
[PS5] Astro's Playroom - TBA
[multi] Little Devil Inside - TBA
[multi] NBA 2K21 - Fall 2020
[multi] Bugsnax - Holiday 2020
[PS5] Demon's Souls - TBA
[multi] Deathloop - TBA
[multi] VII.I.AGE (Village) Resident Evil - 2021
[multi] Pragmata - 2022
[PS5] Horizon II Forbidden West - TBA

 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 3 minutami:

Cudno res.. sam niti ne toliko.. to je pojav, ki se v zgodovini vsaketoliko pojavi in se njegovo ime konca na -izem

 

Nekako se folk preslepi in ga zajame neka iracijonalna kolektivna manija.. kot v rusiji in nemciji toliko let nazaj.. opazam, se tudi tukaj razvija nekaj nevarnega..

 

Predlagam besedo Sonizem

Fak kako si ti butthurt. Faking fanboyji, ne se jebat :avadodo:

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 2 urama:

 

komentar; Sony lahko samo mirno opazuje, ker ti norci se bodo sami zaklali. :D

Iskreno sem pa vseeno pričakoval, da ne bo tako slabo kot prvi showcase, da bo vsaj en killer app, ki me bo naredil ljubosumnega - ampak ni bilo, ne.

Res ne razumem kako s toliko denarja ne uspeš naredit nič...razen če mogoče ravno zaradi preveč denarja iz drugih panog, so vsi laganini in samo vlečejo plače.

Smešno mi je tudi, kako so tipi sami pri sebi prepričani, da dejansko imajo dober material.

Jaz se bojim da kupjo WB games. Sam dejansko po moje boljš da jih oni kupjo kot pa Activision Al pa EA. Če bodo Avowed, Fable in Hellblade hude igre bom itak kupu vsaj XSS čez 2-3 leta ko bodo te igre dejansko izšle. 

Povezava do prispevka
Gatsu reče Dne, 29. 7. 2020 at 18:05:

Jaz se bojim da kupjo WB games. Sam dejansko po moje boljš da jih oni kupjo kot pa Activision Al pa EA. Če bodo Avowed, Fable in Hellblade hude igre bom itak kupu vsaj XSS čez 2-3 leta ko bodo te igre dejansko izšle. 

 

Ja, to pa sigurno - Activision še nekako, EA pa... :D

 

Povezava do prispevka

sem ze pozabil, kako grd je halo 5

 

ni cudno, da so 343 zelo zadovoljni s svojim delom

 

Navedek

With Halo Infinite, we’re returning to a more ‘classic’ art style which was a key message going back to the very first reveal that garnered enthusiastic and positive responses. This translates to a more vibrant palette, “cleaner” models and objects with less “noise”, though it doesn’t mean less detail. While we appreciate this may not be everyone’s personal preference, we stand by this decision and are happy to see it resonating with so many fans around the world.

 

sauce: https://www.halowaypoint.com/en-us/news/infinite-inquiries

 

polomija, res

Povezava do prispevka

Ma kaksna caka.. caka, bo isto kot pri CoD Warzone, neke mikro transakcije za skine ipd.. pa se gold vam bodo ukinili za vse spile, tako da bo dobesedno free.. sam itak za vas fanboyse to ni nic.. pol imas se ta pass kjer lahlo vse first party igras free za day one in vec kot 200 iger na zalogi... samo to za vas tu ldi ni nic...

 

Mene sam skrbi kako mislijo oni naredit to fuckimg ingrico zanimivo za mase, z gameplayem starim 20 let................... dobro sej kao jo bodo razvijali 10 let. Samo...... ne vem, se mi zdi da na zacetku ne bo nic kaj hudega, mogoce bo okej, mogoce bo zgodba okej.

 

Sam ne vem kako jo mislijo naredit zanimivo in spizdit igralce CoD, Fortnite in Apexu...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...