Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Sam lahko bi bila ne... pac pri teh vecjih retailerjih.. sej majo tej bignang ipd placilo na obroke preko nekih lizing ipd podjetji.. pac oni dobijo kes, MS dobi kes pol ti placujes podjetju in oni MS, se bolj safe je z izterjavo, ce ne placas.. sicer pa ne vidim problema, tudi MS, ce mu ne placujes pac najamejo tle eno podjetje in caw.. sam ja.. boli jih kita.. oziroma boli kita  nas slovence, ce bi se en slo nagaziral zaprav s svojim podjetjem bi lahko komot to izpeljal.. mogoce bo playgame dajal kredite, namesto da mi njega kreditiramo z njegovimi akcijami gta 6 in 10 iger prakticno zastonj

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Tole so se res dobro spomnili in cena (25 EUR na mesec) je dejansko zelo nizka, še posebej, ker Ultimate Gamepass ima vedno širši nabor iger.

Men se zdi isti koncept deala kot pri nas telefon plus naročnina. In je super low budget, tako da bo folk zagrabil, ker za tako zanemarljivo ceno bo folk kupil mulcu konzolo plus dostop do ene gore iger, kar je itak bistvo konzole. 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 22 urami:

Sem šolan človek 

 

Zelo izobražen

 

Priljubljen v družbi

 

Zaželjen pri ženskah

 

Uspešen tudi poslovno

 

 

... pa ne uspem ugotoviti, od kje Microsoftu skill in resursi, da so Sonyju tako profesionalno zarili 33 cm kurca v rit, in to takega res debelega in nepravilno oblikovanega, da te še ledvica bolijo zraven. Game over za Sony IMO, to je to, kje se že kupijo xbox majice in japanke?

 

Faking 299 USD ob launchu in 10 USD game pass za vse next gen špile, pa a ste vi normalni no, what the fuck, evo Sony se mi smili na podoben način kot so se mi smilili Inki ko sem v Peruju pod Machu Pichujem jedel piščanca po andaluzijsko :( 

 

Nisem preveč šolan človek

 

Ne preveč izobražen

 

znam samo bosanske vice

 

Poročen

 

daleč od poslovneža, zaposlen v JU

 

.... pa ne uspem ugotoviti, kako si lahko ti, kot navdušenec za zabavno elektroniko, ki ima tako velik TV, da so okrog njega hišo zgradili in woofer tako močen, da to hišo tudi podre, zbiratelj retail iger, veliki ventilator Sony ekskluziv, kot so Bloodborne, Uncharted, Death Stranding itd... tako navdušen nad konzolo, ki je po grafični moči švohnejša od trenutne generacije Xbox one X, ki bo isto furala 2 leti next gen naslove in ima 0,5TB manj prostora na disku, stane 50€ več in nima nobenih ekskluziv in pri kateri ti retail kopije DVDjev lahko samo služijo, namesto dreamcatherjev za odganjanje chemtrailsov.

Od kje to navdušenje?

 

300€ Xbox one S

 

ali za 100€ več

 

400€ PS5 digital, 3x močnejša konzola, 2x več diska, + kar je najbolj pomembno za gamerja, EKSKLUZIVE.  - vse to za samo 100€ več. 

Povezava do prispevka
atomic reče pred 3 minutami:

 

Nisem preveč šolan človek

 

Ne preveč izobražen

 

znam samo bosanske vice

 

Poročen

 

daleč od poslovneža, zaposlen v JU

 

.... pa ne uspem ugotoviti, kako si lahko ti, kot navdušenec za zabavno elektroniko, ki ima tako velik TV, da so okrog njega hišo zgradili in woofer tako močen, da to hišo tudi podre, zbiratelj retail iger, veliki ventilator Sony ekskluziv, kot so Bloodborne, Uncharted, Death Stranding itd... tako navdušen nad konzolo, ki je po grafični moči švohnejša od trenutne generacije Xbox one X, ki bo isto furala 2 leti next gen naslove in ima 0,5TB manj prostora na disku, stane 50€ več in nima nobenih ekskluziv in pri kateri ti retail kopije DVDjev lahko samo služijo, namesto dreamcatherjev za odganjanje chemtrailsov.

Od kje to navdušenje?

 

300€ Xbox one S

 

ali za 100€ več

 

400€ PS5 digital, 3x močnejša konzola, 2x več diska, + kar je najbolj pomembno za gamerja, EKSKLUZIVE.  - vse to za samo 100€ več. 

 

Na koncu bo tak vsakega prišlo Series S 400e, ker si bo moral še en vredi kompatibilen SSD disk coj nabavit :D

Povezava do prispevka
atomic reče pred 22 minutami:

 

Nisem preveč šolan človek

 

Ne preveč izobražen

 

znam samo bosanske vice

 

Poročen

 

daleč od poslovneža, zaposlen v JU

 

.... pa ne uspem ugotoviti, kako si lahko ti, kot navdušenec za zabavno elektroniko, ki ima tako velik TV, da so okrog njega hišo zgradili in woofer tako močen, da to hišo tudi podre, zbiratelj retail iger, veliki ventilator Sony ekskluziv, kot so Bloodborne, Uncharted, Death Stranding itd... tako navdušen nad konzolo, ki je po grafični moči švohnejša od trenutne generacije Xbox one X, ki bo isto furala 2 leti next gen naslove in ima 0,5TB manj prostora na disku, stane 50€ več in nima nobenih ekskluziv in pri kateri ti retail kopije DVDjev lahko samo služijo, namesto dreamcatherjev za odganjanje chemtrailsov.

Od kje to navdušenje?

 

300€ Xbox one S

 

ali za 100€ več

 

400€ PS5 digital, 3x močnejša konzola, 2x več diska, + kar je najbolj pomembno za gamerja, EKSKLUZIVE.  - vse to za samo 100€ več. 

 

A man of culture and exquisite taste.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Game pass pride tam 20-25 eur za 3 mesece, učasih je še cenej, sem ga že za 17 eur tud dobil.

Sam pravm, ker na prejšnji strani piše 15 eur na mesec al kolk.

To je dost ugodno in točno to kar je mene prepričal, da sem kupil Xbox, ker ne mislim špile za otroke po 50 eur kupovat + še game pass za PC imaš zraven.

 

https://www.allkeyshop.com/blog/buy-xbox-game-pass-ultimate-3-months-cd-key-compare-prices/

uredilo bitje Pennywis3
Povezava do prispevka

Pa dobro, kjer so to udarili pri ceni? 300€ konzola, ki je gpu švohnejša od Xbox one X, 500mb manj prostora, 2gb rama manj, brez blu ray predvajalnika, 50e dražja. Edino kar je, je res dober CPU notri in SSD disk, ki pa je pol manjši. Jest tukaj ne vidim nobenega navdušenja.

 

Men je to ultimate peasant consola. Tako kot si lahko pri xbox 360 kupil skoraj pol cenjšega Xbox 360 arcade, ki je imel žične gamepade namesto wireless, brez diska ampak memory card in brez kablov, slušalk itd...

Povezava do prispevka

Pride vn  next gen kozola na launch day za 299$  pa določeni troli še zmer pojete, ni to ni ono, ni lepa, nima optičnega driva itd

 

Nobody cares F**** 299$ v ZDA bo letela iz polic, pa še možnost obročnega plačila it dajo za 24 mescev tam z game pass, noro.

 

In konzola bo grafično indent Series X, samo bo 1440p namesto 4K, kdo od vas pa ima moderen 65 col 4K HDR TV, dvomim da jih ima polovica ki tle poje....

 

Mene sicer gane ne,  Series X + PS5 bo padu ampak ne štekam tega pluvanja k se DAY ONE da vn next gen za 299€ pa pluvate.....

 

Edina stvar ki me moti je drive ker je samo 512, premalo za igre ki prihajajo, jaz mam že 1TB one s zafilan že lep cajt

 

 

 

Povezava do prispevka

Jebiga za to ceno, bos mogu brisat 3 spile bos lahk imel in to je to.. meni je ql.. jaz itak vec kot 2 3 v istem obdobju nei gram

 

Bos pac imel eksternal hdd disk i nsi dajal gor igre za katere nisi ziher, da ne bos vec igral.. al pal upu nov ssd

 

Samk i tej sony fanboysi bi radi da za 300 eur dpbis se striptizeto, ki ti priziga in ugasa konzolo

 

Pac malo kesa znađi se.. point je v kesu, ne da mas luksuz.. me zanim kaj jim bo peistimal sony.. prav komaj cakam

Povezava do prispevka
atomic reče pred 38 minutami:

Pa dobro, kjer so to udarili pri ceni? 300€ konzola, ki je gpu švohnejša od Xbox one X, 500mb manj prostora, 2gb rama manj, brez blu ray predvajalnika, 50e dražja. Edino kar je, je res dober CPU notri in SSD disk, ki pa je pol manjši. Jest tukaj ne vidim nobenega navdušenja.

 

Men je to ultimate peasant consola. Tako kot si lahko pri xbox 360 kupil skoraj pol cenjšega Xbox 360 arcade, ki je imel žične gamepade namesto wireless, brez diska ampak memory card in brez kablov, slušalk itd...

 

 

Jest se strinjam, samo če pogledaš iz distance je marketinško dober deal, tisti ki bodo kupovali se jim jebe za gpu. Gor bo nalepka next gen in gasa. 

Povezava do prispevka

Glej jih glej jih.. tipi kar vztrajajo..

 

TF = CU * frekvenca

 

CU od RDNA2 je precej jaci od CU od sedanje generacije. Torej se ne da TF primerjat med sabo. To vam je rekel se vas heroj Črni v uni prvi dev prezentaciji.. CU od RDNA2 je po spominu 100% jaci.. pa se frekvenca je hujsa.. tako da series s bo ene 30 posto jaci od xb one x .. amapk to je una ocena lih za neko rect

 

Pac TF ni neka univerzalna merska enota.. v glavnem ni za mesat jabolke in hruske

 

https://www.google.com/amp/s/www.eurogamer.net/amp/digitalfoundry-2019-teraflop-face-off-current-gen-vs-next-gen

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 26 minutami:

Pac malo kesa znađi se.. point je v kesu, ne da mas luksuz.. me zanim kaj jim bo peistimal sony.. prav komaj cakam

 

Kolega jajca si zastavil da bo cena 500€ in 600€ nimaš se kaj spraševat kolk bo cena ;)

 

 

Gamepass brez topshit iger day 1 gor imo nikakor ni system seller za kakršnega ga imate nekateri tukaj. Letos boš moral prav vse najbolj prodajane igre jeseni kupit po polni ceni. (COD, AC:V, FIFA, Madden, NBA2K21, Cyberpunk2077 itd) Microsoft je par let nakladal da bo pripravljen za launch nove generacije in zdej smo tukaj oni pa niti Craiga več nimajo in nebi se čudil če slednji ne bo nared do naslednje zime. Jaz sem resno šokiran da tud Forze nimajo letos no...Pa sej ta studio ki to dela je vedno deliveral igre v rednih intervalih. Pa zaenkrat tud še ni nič informacij kaj se dogaja z Xbox verzijo odličnega MS flight simulatorja, sam to itak ni mainstream igra.

 

Xbox all Access tud ni nova zadeva, mislim da obstaja vse odkar je prišel ven X1X in lani so celo promovirali da za 35$ na mesec dobiš XSX ob izidu namesto X1X. Zdej ga bodo edino razšili še v druge države.

 

Vem da vas kle večina ne mara Spidermana ampak čez lužo je imo ta igra krepko večji system seller kot Gamepass in XSS za 300$

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 10 urami:

Tole so se res dobro spomnili in cena (25 EUR na mesec) je dejansko zelo nizka, še posebej, ker Ultimate Gamepass ima vedno širši nabor iger.

Men se zdi isti koncept deala kot pri nas telefon plus naročnina. In je super low budget, tako da bo folk zagrabil, ker za tako zanemarljivo ceno bo folk kupil mulcu konzolo plus dostop do ene gore iger, kar je itak bistvo konzole. 

Dej razumite, da tega ni na voljo pri nas.

 

EDIT: Pardon, sem slabo prebral.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Ronin.si reče pred 12 minutami:

Bigboss torej praviš da je xboxovo hvaljenje z 12TF vs 10TF PS5 nepredmetno in je PS5 komot močnješi od xbox series x?

Itak, da je Microsoftovo hvaljenje zaenkrat nepredmetno, če se hvalijo samo na papirju. Niti sekunde gameplaya niso pokazali, ki je dejansko posneto iz konzole in ne PCja.  Pa smo avgust, pride vun to pa novembra.

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 35 minutami:

Glej jih glej jih.. tipi kar vztrajajo..

 

TF = CU * frekvenca

 

CU od RDNA2 je precej jaci od CU od sedanje generacije. Torej se ne da TF primerjat med sabo. To vam je rekel se vas heroj Črni v uni prvi dev prezentaciji.. CU od RDNA2 je po spominu 100% jaci.. pa se frekvenca je hujsa.. tako da series s bo ene 30 posto jaci od xb one x .. amapk to je una ocena lih za neko rect

 

Pac TF ni neka univerzalna merska enota.. v glavnem ni za mesat jabolke in hruske

 

https://www.google.com/amp/s/www.eurogamer.net/amp/digitalfoundry-2019-teraflop-face-off-current-gen-vs-next-gen

 

Kdo pa je rekel, da je? Sj so primerjal pri digital foundry, 4,2tflop rdna vs 6tflop gcn4. In 4,2 TF RDNA še zmeraj ni 6TF GCN4, je pa zelo blizu, ampak ni.

Povezava do prispevka
George reče pred 1 uro:

Pride vn  next gen kozola na launch day za 299$  pa določeni troli še zmer pojete, ni to ni ono, ni lepa, nima optičnega driva itd

 

Nobody cares F**** 299$ v ZDA bo letela iz polic, pa še možnost obročnega plačila it dajo za 24 mescev tam z game pass, noro.

 

In konzola bo grafično indent Series X, samo bo 1440p namesto 4K, kdo od vas pa ima moderen 65 col 4K HDR TV, dvomim da jih ima polovica ki tle poje....

 

Mene sicer gane ne,  Series X + PS5 bo padu ampak ne štekam tega pluvanja k se DAY ONE da vn next gen za 299€ pa pluvate.....

 

Edina stvar ki me moti je drive ker je samo 512, premalo za igre ki prihajajo, jaz mam že 1TB one s zafilan že lep cajt

 

 

 

 

Noben ne pluva, samo ni noben wow deal. Če bo PS5 digital 400€, boš pri konkurenci za 100€ več dobil, 3x močnejšo konzolo, 2x več diska in neštete ekskluzive. Najmanj kar lahko naredijo, je pa še obročno plačevanje. In obnašamo se, kot da PSnow ne obstaja.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 16 minutami:

 

Noben ne pluva, samo ni noben wow deal. Če bo PS5 digital 400€, boš pri konkurenci za 100€ več dobil, 3x močnejšo konzolo, 2x več diska in neštete ekskluzive. Najmanj kar lahko naredijo, je pa še obročno plačevanje. In obnašamo se, kot da PSnow ne obstaja.

 

to je jasno nam - samo raja je glupa, povprečen američan ne more tega ugotovit niti pomoću trikova... :D

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 45 minutami:

 

Kolega jajca si zastavil da bo cena 500€ in 600€ nimaš se kaj spraševat kolk bo cena ;)

 

 

Gamepass brez topshit iger day 1 gor imo nikakor ni system seller za kakršnega ga imate nekateri tukaj. Letos boš moral prav vse najbolj prodajane igre jeseni kupit po polni ceni. (COD, AC:V, FIFA, Madden, NBA2K21, Cyberpunk2077 itd) Microsoft je par let nakladal da bo pripravljen za launch nove generacije in zdej smo tukaj oni pa niti Craiga več nimajo in nebi se čudil če slednji ne bo nared do naslednje zime. Jaz sem resno šokiran da tud Forze nimajo letos no...Pa sej ta studio ki to dela je vedno deliveral igre v rednih intervalih. Pa zaenkrat tud še ni nič informacij kaj se dogaja z Xbox verzijo odličnega MS flight simulatorja, sam to itak ni mainstream igra.

 

Xbox all Access tud ni nova zadeva, mislim da obstaja vse odkar je prišel ven X1X in lani so celo promovirali da za 35$ na mesec dobiš XSX ob izidu namesto X1X. Zdej ga bodo edino razšili še v druge države.

 

Vem da vas kle večina ne mara Spidermana ampak čez lužo je imo ta igra krepko večji system seller kot Gamepass in XSS za 300$

Tole se še pozablja. Isto za NBA 2k21 nebo cross-playa in isto kot pri Futu bo pri Myteam. Torej dvomim, da hardcore Fifa ali Nba feni bojo hoteli menjat znamko konzole :D 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...