Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

atomic reče pred 5 urami:

 

Nisem preveč šolan človek

 

Ne preveč izobražen

 

znam samo bosanske vice

 

Poročen

 

daleč od poslovneža, zaposlen v JU

 

.... pa ne uspem ugotoviti, kako si lahko ti, kot navdušenec za zabavno elektroniko, ki ima tako velik TV, da so okrog njega hišo zgradili in woofer tako močen, da to hišo tudi podre, zbiratelj retail iger, veliki ventilator Sony ekskluziv, kot so Bloodborne, Uncharted, Death Stranding itd... tako navdušen nad konzolo, ki je po grafični moči švohnejša od trenutne generacije Xbox one X, ki bo isto furala 2 leti next gen naslove in ima 0,5TB manj prostora na disku, stane 50€ več in nima nobenih ekskluziv in pri kateri ti retail kopije DVDjev lahko samo služijo, namesto dreamcatherjev za odganjanje chemtrailsov.

Od kje to navdušenje?

 

300€ Xbox one S

 

ali za 100€ več

 

400€ PS5 digital, 3x močnejša konzola, 2x več diska, + kar je najbolj pomembno za gamerja, EKSKLUZIVE.  - vse to za samo 100€ več. 

 

Navdušen sem nad value faktorjem, ki ga ima konzola :)  Mojemu tipu gaymanja itak novi XboX predstavlja antikrista, valda. Kar pa ne pomeni, da ne respectam, kak nor deal bo pa konzola za nekoga, ki mu puca kurac za ekskluzive in SP retail. Za ta segment bo pa novi XboX deal stoletja in res ne vem, kaj lahko tukaj Sony sploh še naredi.

 

Pol pa še tale EA access novica zapoka čez podlago pa se lahko Sony samo še odjavi zgoraj desno

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Jap Sony ima problem in ko bo mass market folk vidu da bo lahko igral gejm na konzoli na kavču, pol isti gejm z save pozicijo preko clouda na najcenejšem laptopu iz hoferja letnik 2012, in ko bo šel na sekret še na svojem android telefonu, bo game over.

 

MS ima vizijo, Sony je nima, sem povedal že večkrat,......

 

 

 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 4 urami:

 

 

Jest se strinjam, samo če pogledaš iz distance je marketinško dober deal, tisti ki bodo kupovali se jim jebe za gpu. Gor bo nalepka next gen in gasa. 

Marketinško je res dober deal. In vse ostalo je lepo in prav. Samo Sony še ni rekel zadnje. So zadeli gol, samo tekme še ni konec.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 uro:

 

Navdušen sem nad value faktorjem, ki ga ima konzola :)  Mojemu tipu gaymanja itak novi XboX predstavlja antikrista, valda. Kar pa ne pomeni, da ne respectam, kak nor deal bo pa konzola za nekoga, ki mu puca kurac za ekskluzive in SP retail. Za ta segment bo pa novi XboX deal stoletja in res ne vem, kaj lahko tukaj Sony sploh še naredi.

 

Pol pa še tale EA access novica zapoka čez podlago pa se lahko Sony samo še odjavi zgoraj desno

Sj to zgodbo smo že videli v precej bolj ekstremni varijanti, ko si imel na eni strani 200€ xboxa 360 na drugi pa 600€ ps3. Pa to eno leto prej, pa to Xbox s proper ekskluzivami, pa to xbox kateremu sem sam znal odklenit pogon za piracke dvdje. 

 

Ne vem no, Sony ima še zmeraj možnost, da vrže vse žetone na mizo in reče All in. Ampak ni potrebno ob teh kartah.

 

Povezava do prispevka
George reče pred 4 urami:

In konzola bo grafično indent Series X, samo bo 1440p namesto 4K, kdo od vas pa ima moderen 65 col 4K HDR TV, dvomim da jih ima polovica ki tle poje....

Čaki malo... 4K pa je res že standard. Sem menjal že 2 vmes. HD sploh več kupiti ne moreš kolko vem, tak da... Inči pa tu nimajo veze, ampak gledna razdalja.

Povezava do prispevka
Denis reče pred 12 minutami:

 

 

Je videt, ja.

Da veš da je Sony japonski še nisi razgledan.

 

Zelo razgledan si takrat, ko poznaš ta komad in veš, da je namerno enačenje njih sarkastično, kot enačbe Srbov in Hrvatov.

 

 

Ampak so azijci prvi začel :)

https://www.index.hr/clanak.aspx?id=580598

 

 

Tolko o razgledanosti.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...