Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

George reče pred 1 uro:

 

 

Lahko imaš samo gold, OBVEZNO NE IT NA GAMEPASS ULTIMATE  ZA 1$, do 3 leta naročnine na xbox gold lahko spremeniš na GAME PASS ULTIMATE, ZA NATEGONSKIH 1$, KAR POMENI  DAI MAŠ GAME PASS ULTIMATE UPGRADE ZA 3 LETA ZA 1$ MICROSOFT SVINJE POŽREŠNE!

 

Da ne BI SLUČAJNO SPREMENIL, ostani na gold, 1$ več boš mel na računu

 

:avadodo:

Povezava do prispevka
Denis reče pred 4 minutami:

 

Da maš na dan izida?

 

Amazon iz Nemčije dostavi v 3 dneh brez da izbereš premium dostavo. Pa kot pravim jaz se na to da bo kje pri nas na voljo Day1 nebi zanašal ker bodo morali it po konzole v tujino in nasploh vprašanje kje vse bo Xbox sploh na voljo 10. novembra v Evropi. Njim je ipak Amerika prva prioriteta in bog ne daj da jim tam zmanjka konzol, pri Jodlarjih se bodo pa spet tepl za tiste par PS5 zraven boš pa videl skladovnice Xboxov.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 11 minutami:

 

Amazon iz Nemčije dostavi v 3 dneh brez da izbereš premium dostavo. Pa kot pravim jaz se na to da bo kje pri nas na voljo Day1 nebi zanašal ker bodo morali it po konzole v tujino in nasploh vprašanje kje vse bo Xbox sploh na voljo 10. novembra v Evropi. Njim je ipak Amerika prva prioriteta in bog ne daj da jim tam zmanjka konzol, pri Jodlarjih se bodo pa spet tepl za tiste par PS5 zraven boš pa videl skladovnice Xboxov.

 

Če bo na voljo se odpravim v ita. 20 min sem dol. Itak zjutraj ob 9. Poberem svojo konzolo in jo ponosno postavim na pult pri blagajnicarki. Vržem petstotaka na bank, nek se vidi raskoš. Potem ponosno nesem konzolo do avtomobila in opazujem kako se mimoidočim frocom cedijo sline. Potem pa z avtom dobre volje domov, vedoč da je konzola na zicih. O unpackingu doma + ostalih užitkih pa niti ne bom govoru.

uredilo bitje Denis
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Denis reče pred 1 minuto:

Če bo na voljo se odpravim v ita. 20 min sem dol. Itak zjutraj ob 9. Poberem svojo konzolo in jo ponosno postavim na pult pri blagajnicarki. Vržem petstotaka na bank, nek se vidi raskoš. Potem ponosno nesem konzolo do avtomobila in opazujem kako se mimoidočim frocom cedijo sline. Potem pa z avtom ponosno domov, vedoč da je konzola na zicih. O unpackingu doma + ostalih užitkih pa niti ne bom govoru.

V realnosti pa z masko cel živčen pred blagajno in s pleksisteklom pred blagajničarko :D 

Povezava do prispevka
Denis reče pred 2 minutama:

 

Če bo na voljo se odpravim v ita. 20 min sem dol. Itak zjutraj ob 9. Poberem svojo konzolo in jo ponosno postavim na pult pri blagajnicarki. Vržem petstotaka na bank, nek se vidi raskoš. Potem ponosno nesem konzolo do avtomobila in opazujem kako se mimoidočim frocom cedijo sline. Potem pa z avtom ponosno domov, vedoč da je konzola na zicih. O unpackingu doma + ostalih užitkih pa niti ne bom govoru.

 

Upaj da ne bodo hotli zraven prodat še dodatne garancije kot ob izidu PS4.... Sem moral plačat 450€ al pa it brez konzole iz štacune :(

Povezava do prispevka
Denis reče pred 31 minutami:

 

Če bo na voljo se odpravim v ita. 20 min sem dol. Itak zjutraj ob 9. Poberem svojo konzolo in jo ponosno postavim na pult pri blagajnicarki. Vržem petstotaka na bank, nek se vidi raskoš. Potem ponosno nesem konzolo do avtomobila in opazujem kako se mimoidočim frocom cedijo sline. Potem pa z avtom dobre volje domov, vedoč da je konzola na zicih. O unpackingu doma + ostalih užitkih pa niti ne bom govoru.

Ja to je moj nacrt.. samo se bojim, da mi bo tip vprasal, si prednarocil, jaz ne on nimamo zal... sm muslu ze da mu recem, ce mi das vzamwmo oboje, fuknem dva 500 ceprav jih ni vec kao.. samo se bojim, da ne bo pomagalo, ce ne prednarocis.. upam, bojim se celo, da be bo mozno prednarocit al jih ne bo toliko al be vem bodo prednarocila, sam pol bos prisu tan in jih ne bo in bo glumil pridejo novi cez dva tedna ipd

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 55 minutami:

Men so tej dizajni na polno carski, ne pa una sci-fi instalacija. Faking Sony XD

Edino ta indukcijska plošča na SS mi je res krneki :D

ventilatorske reže ... ubistvu podoben princip kot tavelik brat, samo v drugačni razporeditvi (horizontalno, pomoje to pomeni en motherboard, XSX ima dva in se zrak dviga vmes)

 

drugače so pa tole itak samo ohišja brez delujočega hardvera

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 12 minutami:

ventilatorske reže ... ubistvu podoben princip kot tavelik brat, samo v drugačni razporeditvi (horizontalno, pomoje to pomeni en motherboard, XSX ima dva in se zrak dviga vmes)

 

drugače so pa tole itak samo ohišja brez delujočega hardvera

Ja ja, sej mi je jasno kaj je tisto, sam ta barvna kombinacija mi je krneki. Razumem tudi style choice (elementi joypada in podoba unga njihovega kontrolerja za invalide), sam vseeno izpade res malo smešno vse skupaj.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...