Skoči na vsebino

[XBSX] Xbox Series X/S


Priporočeni prispevki

Prav si predstavljam kako zdaj pri Sonyju vlecwjo sestanke pozno v noc ob svecah in se kregajo, al bodo dali ceno 600 in promocijski harakiri al 500 in si bodo oklestili dobicek za prve dve leti.. 

 

Prav me zanima kaksno taktiko bodo izbrali. Nasa konzola je elitna bum 600.. al grejo bolj v uporabnikom prijazna konzola na racun dobicka. Sej konc koncev glede na povprasevanje bi si lahko privoscili tudi 600, sam velik vprasaj je kako bo to sprejeto???

Povezava do prispevka
DrMiha reče pred 4 urami:

Developerji se medtem že pizdijo zaradi XSS in njegovega okleščenega in počasnejšega pomnilnika.

 

 

se dobro, da kaksnim developerjem uspe naredit igro, ki scale-a od switcha do pcja za 5k€

 

od leta 2013 so bli prisiljeni delat dobesedno s smetmi od hardvera, zadej je pa kar naenkrat malo manj rama problem, nehi no

 

 

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 38 minutami:

 

 

se dobro, da kaksnim developerjem uspe naredit igro, ki scale-a od switcha do pcja za 5k€

 

od leta 2013 so bli prisiljeni delat dobesedno s smetmi od hardvera, zadej je pa kar naenkrat malo manj rama problem, nehi no

 

 

 

 

Boš rekel da veš več od majstrov @ID Software?

 

 

Povezava do prispevka
KE RIT reče Dne, 10. 9. 2020 at 17:22:

Men so tej dizajni na polno carski, ne pa una sci-fi instalacija. Faking Sony XD

 

A ti ni bil PS5 iz prve vsec?

  

KE RIT reče Dne, 17. 6. 2020 at 18:09:

Men je ful ful lepa oblika, sam ni to neki, kar bi pasalo v moje stanovanje. Sem vesel, da se da postavit pokonci, ker bo letelo direkt za TV :,)

 

 

 

 

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 5 minutami:

Komplikator? Pač zadaj za tv jo bom dal. Meni je res prevelika in preveč sci-fi, da bi jo imel nekje zraven tvja.

Ma ja sej stekam samo... btk.. meni je pac xbox bolj ql kee je bolj minimalisticen, ps5 pa mi tudi ni bad, sam res je rahlo previsok... drugace pa sem preprican da se ga da nekako skrit ce sw hoce.. cene ga das za tv ce nimas teve na steni hehe al pa ga das lezecke zadaj nekam.. sam meni ni tako grd no, edino previsok mogoce

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...